18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
gshock 2022-10-24, 11:09 25
Makreks napisał/a:

Nie bardzo czaje czemu po niej ciśniecie, akurat to, że zasłoniła własnym ciałem swojego nieprzytomnego faceta mając dookoła kilku groźnych typów którzy właśnie go znokautowali to jak dla mnie to zasługuje na w chuj duży props i szacun. Nie wiem ile Wasze kobiety są w stanie dla Was zrobić, ale tutaj ta laska poszła dla gościa va banqe. Każdemu takiej życzę!



Ciśniemy za to że wybrała czarnucha, każda biała szmata wybierająca to zwierzę zasługuje na taki wpierdol. Pewnie gdyby był biały to miała by go w dupie i nie broniła własnym ciałem.
Zgłoś
Avatar
Bobiczek 2022-10-24, 12:43 16
Mi facet tłumaczył, że gdy by była taka sytuacja ja mam uciekać bo wtedy on ma szansę uciec i oboje przeżyjemy a tak on będzie musiał jeszcze mnie bronić i nie mamy szans. Logiczne i zgadzam się z tym.
Zgłoś
Avatar
switupl 2022-10-24, 12:49
Co tu się odpierdala z Tymi reklamami?
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2022-10-24, 13:52 8
Bobiczek napisał/a:

Mi facet tłumaczył, że gdy by była taka sytuacja ja mam uciekać bo wtedy on ma szansę uciec i oboje przeżyjemy a tak on będzie musiał jeszcze mnie bronić i nie mamy szans. Logiczne i zgadzam się z tym.



Żebyś wiedziała. Mądry chłop weź mu kup browara, a Ty łap. W najgorszym wypadku laska za plecy i wsteczny

PS. CO do filmu... Chciała bambo to kurwa ma gangsta/rapera
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2022-10-24, 14:05 2
I na koniec wszyscy ramię w ramię ją okradli.
Zgłoś
Avatar
Genius510 2022-10-24, 17:17 1
Dostało kurwisko za swoje i prawidłowo...na koniec powinna kuleczkę dostać w ten pierdolony skurwiały łeb.
Zgłoś
Avatar
anka03 2022-10-25, 1:15
Jebana aktywistka, obrończyni praw zwierząt
Zgłoś
Avatar
miki31789 2022-10-25, 9:51
Pedator napisał/a:




Jak ciebie będą walić na jape to bedziesz marzyć o tej dziurze co skacze po czarnych pentach ale na twoje szczęście nikt ci nie pomoże za głupie pierdolenie. Szacun dla dupeczki bo ma wieksze jaja niż wiekszość z was kozaki co piszecie te zajebiste komentarze w stylu pana zjebatora
Zgłoś
Avatar
skkkkkuczysynek 2022-10-25, 17:42 2
czarni to zwierzeta, ona tez to wiedziała, nie łudzcie sie ona ma głowie to samo co te niggery, tyle tylko ze jest biała
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-10-26, 21:51
gshock napisał/a:

Ciśniemy za to że wybrała czarnucha, każda biała szmata wybierająca to zwierzę zasługuje na taki wpierdol. Pewnie gdyby był biały to miała by go w dupie i nie broniła własnym ciałem.



Takiego tępaka jak ty by nie broniał. I słusznie.
A nie, wróć, taki przygłup jak ty nie miałby u niej szans
Zgłoś