18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Turysta na Krupówkach w czasie policyjnej interwencji przystawiał funkcjonariuszowi telefon pod samą twarz. Policjant w pewnym momencie stracił panowanie nad sobą i zamachnął się na turystę "z byka".



Zgłoś
Avatar
Zenonn 2021-02-15, 0:47
Wiewór napisał/a:

Nie trafiłeś przegrywie. Trzy koła to ja mam dziennie w swojej knajpie. Tak, teraz w pandemi. Normalnie nie klepie takiej biedy



Fajfusie, to nie ja jestem przegrywem, tylko ty. Tymbardziej mi cię szkoda, że jesteś tak ograniczony zarabiając 90k miesięcznie. Aczkolwiek pewnie nie odróżniasz przychodu od dochodu, taki z ciebie miastowy, wykształcony panicz ze sztuczną szczęka. Bywaj zdrow
Zgłoś
Avatar
Emilian89 2021-02-15, 1:19 4
Zenonn napisał/a:

Fajfusie, to nie ja jestem przegrywem, tylko ty. Tymbardziej mi cię szkoda, że jesteś tak ograniczony zarabiając 90k miesięcznie. Aczkolwiek pewnie nie odróżniasz przychodu od dochodu, taki z ciebie miastowy, wykształcony panicz ze sztuczną szczęka. Bywaj zdrow



Umarłem xD pewnie płaci swoim kelnerka w kalafiorowej
Zgłoś
Avatar
leonx2 2021-02-15, 6:25
jakby mnie tak pedał jebany przystawiał telefon, to zęby by zbierał po całych Krupówkach
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-02-15, 7:50 3
Wiewór napisał/a:

Nie trafiłeś przegrywie. Trzy koła to ja mam dziennie w swojej knajpie. Tak, teraz w pandemi. Normalnie nie klepie takiej biedy



Serio? Raz, że chwalenie się kasą w internecie to proszenie się o problemy, dwa że to kurwa szczyt cebuli(jak jakiś czarnuch z kilkoma dolcami w ręce)

(w zakopcu głównie banda nowobogackich, którzy myślą, że to takie cool i trendy wrzucić focie na insta spod Tatr, w necie co drugi post o chujowymi dico polo a potem zapierdalają na zenka z jedynką w zakopanym)
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2021-02-15, 7:57 2
Wiewór napisał/a:

Nie trafiłeś przegrywie. Trzy koła to ja mam dziennie w swojej knajpie. Tak, teraz w pandemi. Normalnie nie klepie takiej biedy



Kolejny sadolowy bogacz



Klasyka, im mniej masz tym więcej próbujesz pokazać jak dużo masz.
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2021-02-15, 8:52 1
Być stróżem prawa to jest pomysł durny, więc wszyscy razem "jebać policyjne kórwy" !!!
Zgłoś
Avatar
patrykw17 2021-02-15, 20:40 2
Zbysław napisał/a:

Powinni ich tam pałować pedałów jebanych



i cyk 60 groszy pisior dostał
Zgłoś