18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Turysta na Krupówkach w czasie policyjnej interwencji przystawiał funkcjonariuszowi telefon pod samą twarz. Policjant w pewnym momencie stracił panowanie nad sobą i zamachnął się na turystę "z byka".



Zgłoś
Avatar
Z................w 2021-02-14, 21:51 52
Powinni ich tam pałować pedałów jebanych
Zgłoś
Avatar
Riben 2021-02-14, 21:51 1
a turysta sobie prawie zęby wybił tym telefonem xD
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2021-02-14, 21:52 7
Dobre, dobre.

Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2021-02-14, 22:18 22
To jest ta najbrutalniejsza policja w europie
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-02-14, 22:28 5
Żona do policjanta:
-kochanie, zrób mi to, co najbardziej lubisz.
No to jebnął jej z bańki.
Może to jego chłopak?
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-02-14, 22:47 7
Młodzi wykształceni z wielkiego miasta... Moja noga w tym spędzie bydła zakopiański nie postanie
Zgłoś
Avatar
Przemyslaw_Przemyslawski 2021-02-14, 23:38 2
W USA gliny jak ktoś ich nagrywa puszczają z telefonu muzykę z prawami autorskimi i jak nagrywający puszcza to w YT to jest albo usuwane albo wyciszone
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-02-14, 23:40 17
Zbysław napisał/a:

Powinni ich tam pałować pedałów jebanych



zgadza sie ale jesli sprobujesz tak zrobic bedziesz mial zarzuty o napasc na funkcjonariusza
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-02-15, 0:01 15
mygyry napisał/a:

Młodzi wykształceni z wielkiego miasta... Moja noga w tym spędzie bydła zakopiański nie postanie



Dojebales. Wykształceni w Zakopanem. Do zakopca jeździ największa patola, margines i bydło. Same bezzębne wieśniaki.

Policjant powinien ponieść karę. Nie ma prawa tracić nerwów na służbie.
Mogli gościa spisać i ukarać ale nie miał prawa go atakować. Kurwy z pisowskiego ZOMO sobie coraz bardziej pozwalają a ich bezkarność jest przerażająca.
Zgłoś
Avatar
Cryo 2021-02-15, 0:03 1
Z jednej strony pijane bydło, a z drugiej rozjuszone karki w mundurach. Jedni warci drugich.
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-02-15, 0:07 2
Wiewór napisał/a:

Dojebales. Wykształceni w Zakopanem. Do zakopca jeździ największa patola, margines i bydło. Same bezzębne wieśniaki.
Policjant powinien ponieść karę. Nie ma prawa tracić nerwów na służbie.
Mogli gościa spisać i ukarać ale nie miał prawa go atakować. Kurwy z pisowskiego ZOMO sobie coraz bardziej pozwalają a ich bezkarność jest przerażająca.



Policjant nie ma prawa tracic nerwow na sluzbie? Co Ty bredzisz?
Jakbys byl tak napierdolony jakąś metą, mefedronem lub mialbys wstrzykniętą marichuane - jak polowa tych policjantow, to byc palowal rowno, nie patrzac czy to bandyta, ksiadz, czy Twoja stara... oni bez cpania to mogliby jeszcze jakies serce okazac, zrozumiec ludzi... dlatego musza wpierdalac jakies koksy.
Zgłoś
Avatar
Zenonn 2021-02-15, 0:29 2
Wiewór napisał/a:

Dojebales. Wykształceni w Zakopanem. Do zakopca jeździ największa patola, margines i bydło. Same bezzębne wieśniaki.


Co nie zmienia faktu że ich na to stać, a Ty siedzisz przed oplutym monitorem w jakiejś klitce należącej do starych i zazdrościsz. Idź do roboty, nazbieraj, pojedź, wywal 3k płn na weekend i może się poczujesz lepiej.
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2021-02-15, 0:37 2
Zbysław napisał/a:

Powinni ich tam pałować pedałów jebanych



Ponieważ? Ktoś tutaj chyba tęskni za komuną, albo zwyczajnie był pałowany jako dziecko W obu przypadkach współczuję
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-02-15, 0:38
Zenonn napisał/a:

Co nie zmienia faktu że ich na to stać, a Ty siedzisz przed oplutym monitorem w jakiejś klitce należącej do starych i zazdrościsz. Idź do roboty, nazbieraj, pojedź, wywal 3k płn na weekend i może się poczujesz lepiej.



Nie trafiłeś przegrywie. Trzy koła to ja mam dziennie w swojej knajpie. Tak, teraz w pandemi. Normalnie nie klepie takiej biedy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie