18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
kleer94 2011-06-12, 20:00
Dla nietrzymającyh moczu: akcja od 2:45
Zgłoś
Avatar
Achajka 2011-06-12, 21:50
Ale się uśmiałam! PIWO!
Zgłoś
Avatar
sukkubus 2011-06-13, 15:13 2
Wszystkie kobiety zapewne przeciw, mężczyźni za. Typowe. Kobiety ciągle narzekają... Cóż, autor nie narzekał w ogóle, prawda? Faktem jest, że miłości nie ma, a autor trafiał jedynie na sukowate babki. Skoro więc obraca się ktoś w towarzystwie idiotów i poznaje same idiotki to znaczy, że wszystkie kobiety świata są właśnie takimi idiotkami, hipokrytkami, materialistkami, wrednymi sukami, egoistkami. Szkoda tylko, że kobieta nie jest w stanie zrobić tego typu riposty:) Niestety nawet w połowie nie jesteśmy tak zabawne jak mężczyźni. Przepraszam, chyba was właśnie skomplementowałam.
Zgłoś
Avatar
Himiteshu 2011-06-13, 15:47
brawo sukkubus, brawo szacun za komenta, a co do filmiku to facet jednak ma rację, sorki dziewczyny...
Zgłoś
Avatar
sukkubus 2011-06-13, 16:19
Himiteshu oczywiście, że zdarzają się takie "przypadki", o których mówił właśnie ten mężczyzna, jednak istnieją również normalne kobiety:) Można równie dobrze ponarzekać na mężczyzn, że nie przywiązują wagi do tego co mówi kobieta jeśli nie ma między słowami słowa "seks" czy "łóżko". Każdy ma swoje za uszami, nie można wszystkich wrzucać do jednego worka, bo jest to niedojrzałe. Często żałuję, że jestem kobietą, ponieważ mężczyźni są cześciej wysłuchiwani, kobiety natomiast się traktuje "masz pochwę więc siedź cicho, bo się nie znasz". Istnieją również kobiety, które przechodząc obok sklepu z butami czy ciuchami nawet nie spojrzą na witrynę. Są kobiety wrażliwe, nie lubiące imprez, chcące być samodzielne i niezależne.
Zgłoś
Avatar
Inferno777 2011-06-13, 23:46
Jak masz takie problemy na każdym kroku to zmień kobietę.

P.S. Spodobało mi się bo miałem kiedyś taką wredną pizdę ;]
Zgłoś
Avatar
sukkubus 2011-06-14, 17:28
BoxX napisał/a:


Nieprawda, to brzmi inaczej :"masz pochwę, to zapierdalaj do KUCHNI!!!"



Mówiłam o wykształconych mężczyznach a nie prymitywach:)
Zgłoś