18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
koras24 2021-05-14, 20:19 1
Halman napisał/a:

bo co k***a? nie można mieć tutaj konta od ponad 10 lat i widzieć jaką metamorfozę przeszedł z zajebistej strony w parodię samego siebie?? chyba jesteś zwyczajnie za głupi by to ogarnąć. Rzygam takim jak ty prymitywami co by tylko doj***ć Halmanowi. Penis flodzi czeka na takich ssaczy jak ty. Bez odobioru.



Ma racje, przynajmniej nie wpierdala tiktoka i innyh fejków a jak obciągasz flodzi to obciągaj jeden z drugim a nie spermisz.
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2021-05-14, 20:26
Wchodzę na główną, a tam poczekalnia.
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2021-05-14, 20:27 4
Halman napisał/a:

bo co kurwa? nie można mieć tutaj konta od ponad 10 lat i widzieć jaką metamorfozę przeszedł z zajebistej strony w parodię samego siebie?? chyba jesteś zwyczajnie za głupi by to ogarnąć. Rzygam takim jak ty prymitywami co by tylko dojebać Halmanowi. Penis flodzi czeka na takich ssaczy jak ty. Bez odobioru.


Czysta hipokryzja - sam jesteś często jak taka Flodzia więc wrzuć na luz i nie pierdol o tym, że sadistica nie ma bo ja tu wchodzę w komentarze i leję ze śmiechu z twojego bólu dupska i to się nie zmienia od lat
Zgłoś
Avatar
NolaanX 2021-05-14, 20:34 2
Ostatni zwracam szczególną uwagę na to kto wstawił film zanim go obejrzę, żeby się przypadkiem nie zapomnieć i nie dać piwa Flodi lub Halmanowi
Zgłoś
Avatar
hamusq 2021-05-14, 20:34
Kurwa, sie prujecie jak by bylo o co, dla niecierpliwych i nerwowych, obejrzyjcie koncowke filmiku xD
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2021-05-14, 21:03
Halman był dwa razy w TVNie więc tego. Szacunku trochę gnoje, zwłaszcza do stacji
Zgłoś
Avatar
Kujda 2021-05-14, 21:05
Był Land Rovyr - ni ma Land Rovyra, ot życie przewrotne.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-05-14, 21:34 2
Karmazon napisał/a:

Halman był dwa razy w TVNie więc tego. Szacunku trochę gnoje, zwłaszcza do stacji


faktycznie, zapomniałem;
Zgłoś
Avatar
NolaanX 2021-05-15, 2:15 1
Halman napisał/a:

faktycznie, zapomniałem;



Wybuch jądrowy to ty miałeś chyba w gaciach jak Cię pokazali we Faktach
Serio, wybuch jądrowy i wszystko stoi?
Zgłoś
Avatar
ZajętyPelikan 2021-05-15, 12:20 1
Halman napisał/a:

pierwotna grafika z awatarem flodziarza została usunięta z powodu; 'zgłoszenia praw do grafiki awatara"



ja to bym się wykłócał, bo dopóki Flodzia nie zarejestruje grafiki itp, to sobie może prawa wsadzić w dupę...
Zgłoś