18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
Avatar
krz30ychu 2024-09-21, 16:05 4
Nieftiejugańsk? Kurwa kolejna kacapska Narnia. Gdzie to jest, poza tym, że w rosji i zapewne na zadupiu?
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-21, 16:34 4
przecież to jest praca domowa z - Przysposobienie kacapsko-rodzinne !!!

wszystko gra i buczy!
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-09-21, 17:35 8
w kacapstanie jest kilkaset różnych nacji. Od białych 30 latków wyglądających jak nasz przeciętny 50 letni gumiś spod monopolowego, skośnookich pulpetów przypominających eskimosów, po śniadych brodatych talibów. To wszystko kacapy, "ubogacają" się w swoim wewnętrznym piekle od zawsze.

Tylko 10 tysięcy zrzuconych symetrycznie głowic nuklearnych rozwiąże ten problem.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2024-09-21, 18:07 1
Jak zwykle kilku brudasów na jednego, chociaż w tym wypadku chuj z nimi wszystkimi.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-09-21, 19:44
Ja mam paliwo ktoś ma ogień? Splamy to całe kurestwo
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-21, 20:44 2
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

przecież to jest praca domowa z - Przysposobienie kacapsko-rodzinne !!!
wszystko gra i buczy!



No i te smoluchy są tam u siebie.
Pech gówniarza.
Zgłoś
Avatar
OldMann 2024-09-21, 23:09 4
Jak to czasami robię w takich przypadkach, tym razem też rzut oka na mapę, no tak klasyka:

IN THE MIDDLE OF NOWHERE

urodzić się tam to jak wygrać w toto-lotka (w odwrotnym tego słowa znaczeniu)

Zgłoś
Avatar
janiestad666 2024-09-21, 23:40
czeczenskie ciotki sie buntuja, ich starzy peeedaly co sie dali podbic teraz swoim nieudacznym synalkom wmawiaja zeby w 10 napierdalali bezbronne ruskie dzieci.. po chuj oni zajmowali ta czeczenie zamiast ich eksterminowac, tak jak niemcy planowali z polaczkami ????
Zgłoś
Avatar
kruszymordziec 2024-09-22, 2:15 1
Geraldinio napisał/a:

w kacapstanie jest kilkaset różnych nacji. Od białych 30 latków wyglądających jak nasz przeciętny 50 letni gumiś spod monopolowego, skośnookich pulpetów przypominających eskimosów, po śniadych brodatych talibów. To wszystko kacapy, "ubogacają" się w swoim wewnętrznym piekle od zawsze.
Tylko 10 tysięcy zrzuconych symetrycznie głowic nuklearnych rozwiąże ten problem.



Tak jak z Niemcami!

[ Dodano: 2024-09-22, 02:20 ]
janiestad666 napisał/a:

czeczenskie ciotki sie buntuja, ich starzy peeedaly co sie dali podbic teraz swoim nieudacznym synalkom wmawiaja zeby w 10 napierdalali bezbronne ruskie dzieci.. po chuj oni zajmowali ta czeczenie zamiast ich eksterminowac, tak jak niemcy planowali z polaczkami ????



Za "Polaczków" należy ci się lep na ryj skąd kolwiek jesteś!
Zgłoś
Avatar
StickerBomb 2024-09-23, 15:59
No co tam sebuś gdzie twoi koledzy, was rudy nie ma kolegów, zapomniałem.
Zgłoś