18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Miodzio
WeedLover • 2016-06-30, 14:22
Nie, to nie infekcja. To brak higieny. Choć autor filmu w komentarzach uważa, że to jakaś choroba powodująca nadprodukcję woskowiny.

Smacznego.

Zgłoś
Avatar
Sitan 2016-07-02, 11:55 1
jadlem.. ale jest git
Zgłoś
Avatar
krzysztof6666 2016-07-02, 15:53
up znaczy zjesz drugi raz
Zgłoś
Avatar
55TIGER39 2016-07-02, 18:02
dashadow napisał/a:



srak higieny. uszy mają mechanizm samoczyszczący, sadisticowy expercie od wszystkiego. właśnie jak bedziesz pchał tam jakieś pedalskie waciki to możesz do tego doprowadzić.



Pindola też nie czyścisz jebany brudasie?

Ja mam ręke jak każdy przeciętny mężczyzna i za chuja nawet najmniejszym palcem, kanałów usznych za chuja nie mogę wyczyścić bo za wielkie paluchy więc dochodzę do wniosku że jesteś jebanym brudasem albo rączki jak jakiś pedał.
Zgłoś
Avatar
dashadow 2016-07-03, 13:28
55TIGER39 napisał/a:



Pindola też nie czyścisz jebany brudasie?

Ja mam ręke jak każdy przeciętny mężczyzna i za chuja nawet najmniejszym palcem, kanałów usznych za chuja nie mogę wyczyścić bo za wielkie paluchy więc dochodzę do wniosku że jesteś jebanym brudasem albo rączki jak jakiś pedał.



pedał to Cię robił mały jebany pizdusiu. wodzie z kranu też pomagasz wylecieć, zjebie? HAHAHAHAHA
niby taki kozak, ale jakbyś miał się na solo spotkać, to być się najwyżej obsrał frajerze.
Zgłoś
Avatar
55TIGER39 2016-07-03, 20:19
dashadow napisał/a:



pedał to Cię robił mały jebany pizdusiu. wodzie z kranu też pomagasz wylecieć, zjebie? HAHAHAHAHA
niby taki kozak, ale jakbyś miał się na solo spotkać, to być się najwyżej obsrał frajerze.



Cytat:

Wiek: 36



Taaa na pewno. A teraz idź się popłacz mamie.
Zgłoś
Avatar
dashadow 2016-07-04, 8:09
55TIGER39 napisał/a:



Taaa na pewno. A teraz idź się popłacz mamie.



wiedziałem że wymiękniesz pizdusiowata frajerzyno z cipką
Zgłoś
Avatar
55TIGER39 2016-07-05, 12:12
dashadow napisał/a:



wiedziałem że wymiękniesz pizdusiowata frajerzyno z cipką



Zgłoś