18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Mistrz ciętej riposty
dzarul • 2013-11-07, 12:27
Wiem, że temat mało sadystyczny, ale warto pokazać jak lewactwo próbuje na siłę, wszystkimi ,metodami zrobić wodę z mózgu małym dzieciom. Są jednak ludzie, którzy maja odwagę i siłę walczyć z tym lewackim pierdoleniem. Wielki szacunek dla osoby za jakże trafny komentarz
Zgłoś
Avatar
Maślanek 2013-11-07, 15:11 1
Niechęć do kościoła nie oznacza lewactwa, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Antybozia666 2013-11-07, 15:32 2
ej.... tak sobie przeczytałem tę definicje z wiki i dalej nie rozumiem ... czyli ten gender to jest co ? To że mam jaja i kutacha a niby mogę się przebrać za babę, kazać wydawać państwowe pieniądze na to żeby naukowcy opracowali metodę zapładniania mężczyzn ? bo przecież rodzenie dzieci to typowe zachowanie kobiet... albo jak jestem laską to biere kilof i idę nakurwiać do kamieniołomu i nie patrzę na to czy wyglądam jak pół dupy z za krzaka, bo mogę. A później narzekam że mężczyźni są źli i kierują się stereotypami bo żaden mnie nie chce z moim bezryjem ? kurwa.... oświeć mnie ktoś
Zgłoś
Avatar
RYJ23 2013-11-07, 15:32 2
@up niechec/obojetnosc moze i tak,ale nieustanne atakowanie i walka z kosciolem(oczywscie opierajac sie na jakis pojedynczych incydentach,nie przedstawiajac zadnych pozytywnych stron tej ''organizacji'') jak najbardziej oznacza pierdolone lewactwo.
Zgłoś
Avatar
papcio666 2013-11-07, 15:46 19

PS.Czy wiecie, że gender studies definiuje 16 rodzajów płci SZESNAŚCIE
Zgłoś
Avatar
Hipopotamo 2013-11-07, 15:47 3
@up Nie, no bo przecież nagłaśnianie, że księża gwałcą dzieci na lewo i prawo, to lewactwo. Lepiej zamieść pod dywan. W końcu to nie Twoje dzieci są gwałcone... poczekamy zobaczymy...

Ah, i pamiętaj, że jeśli nie chcesz być lewakiem to przyklaskuj słowom że to dzieci prowokują księży do gwałtów, małe obrzydliwe zboczeńce.
Zgłoś
Avatar
A................r 2013-11-07, 15:51 7
Hipopotamo napisał/a:

@up Nie, no bo przecież nagłaśnianie, że księża gwałcą dzieci na lewo i prawo, to lewactwo. Lepiej zamieść pod dywan. W końcu to nie Twoje dzieci są gwałcone... poczekamy zobaczymy...

Ah, i pamiętaj, że jeśli nie chcesz być lewakiem to przyklaskuj słowom że to dzieci prowokują księży do gwałtów, małe obrzydliwe zboczeńce.



Czy tak ciężko zrozumieć,że w kościele oprócz normalnych ludzi mogą trafić się również popierdoleńcy?
Jak jeden np lekarz czy kierowca coś spierdoli to cała grupa zawodowa winna?
Takim jak ty tylko cyjanek potasu może pomóc.
Zgłoś
Avatar
Hipopotamo 2013-11-07, 15:54 4
Antalor napisał/a:



Czy tak ciężko zrozumieć,że w kościele oprócz normalnych ludzi mogą trafić się również popierdoleńcy?
Jak jeden np lekarz czy kierowca coś spierdoli to cała grupa zawodowa winna?
Takim jak ty tylko cyjanek potasu może pomóc.



Baranku tu nie o to chodzi że wszędzie sie tacy znajdą. Tu chodzi o to że jak lekarz będzie gwałcił dzieci to minister zdrowia nie będzie udawał że to sie nie stało a potem powie że to wina dzieciaka że biedny lekarz gwałcił.
Zgłoś
Avatar
lapps 2013-11-07, 15:55 7
Hipopotamo napisał/a:

@up Nie, no bo przecież nagłaśnianie, że księża gwałcą dzieci na lewo i prawo, to lewactwo. Lepiej zamieść pod dywan. W końcu to nie Twoje dzieci są gwałcone... poczekamy zobaczymy...

Ah, i pamiętaj, że jeśli nie chcesz być lewakiem to przyklaskuj słowom że to dzieci prowokują księży do gwałtów, małe obrzydliwe zboczeńce.



rozdmuchwiwanie ksiazecej pedofilli w mediach nie sprawi, ze system sprawiedliwosci bedzie ich skuteczniej karal, tylko oslabi rzetelnosc kosciola, przez co spadnie rzetelnosc zasad moralnych narzucanych przez kosciol. a skoro dzieciaki stwierdza, ze to bzdura bo ksieza to tylko pedofile i klamcy, to te zasady moralne sa im na nic nie potrzebne

i potem sie ten tlum "cywilizowanych", "inteligentnych" politycznie poprawnych pokurwiencow dziwi. czemu jest tyle patologii w podstawowkach i gimnazjum??

@up po co ma sie minister zdrowia tlumaczyc, skoro w takim przypadku nikt by nie wspomnial, ze to byl lekarz. a najprawdopodobniej nikt oprocz zainteresowanych by o tej sprawie nie uslyszal

no i nie bez powodu podstawa komunizmu jest obalenie religii i rozbicie rozdziny, bo ludzie bez kregoslupa moralnego i pewnosci siebie wyrobionej przez dobre wychowanie nie beda walczyc o swoje, tylko beda woleli sobie flaszke zrobic i zaponniec o problemach
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2013-11-07, 16:01 5
Hipopotamo napisał/a:

@up Nie, no bo przecież nagłaśnianie, że księża gwałcą dzieci na lewo i prawo, to lewactwo. Lepiej zamieść pod dywan. W końcu to nie Twoje dzieci są gwałcone... poczekamy zobaczymy...

Ah, i pamiętaj, że jeśli nie chcesz być lewakiem to przyklaskuj słowom że to dzieci prowokują księży do gwałtów, małe obrzydliwe zboczeńce.



Tak, a historie typu "dwójka homoseksualistów miesiącami molestowała adoptowane dziecko" to fantazja? Echh, ić s tont. Statystyka mówi: mniej niż 1/1000 dzieci zostało molestowanych przez duchownych. Zamiatanie pod dywan to jest ukrywanie tych przypadków 999/1000 przypadków. I co najlepsze: takie osoby jak ty w ogóle o tym nie pomyślą (pewnie dlatego, że to cię boli).
Zgłoś
Avatar
RYJ23 2013-11-07, 16:02 1
up@ lapps ostatnim zdaniem dokladnie podsumowales sedno sprawy,sek w tej calej aferze pedofilskiej jest tylko w tym ze dotyczyl ksiedza,bo jesli jw. dotyczyl by lekarza,spawacza czy innego a juz nie daj Bog homoseksulisty czy obcokrajowca to nie bylo by rozglosu...
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-11-07, 16:58
Gender ochroni przed pedofilami w kościele tylko po to żeby dla genderowych pedałów było więcej ruchania.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-11-07, 18:19 3
Antybozia666 napisał/a:

ej.... tak sobie przeczytałem tę definicje z wiki i dalej nie rozumiem ... czyli ten gender to jest co ? To że mam jaja i kutacha a niby mogę się przebrać za babę, kazać wydawać państwowe pieniądze na to żeby naukowcy opracowali metodę zapładniania mężczyzn ? bo przecież rodzenie dzieci to typowe zachowanie kobiet... albo jak jestem laską to biere kilof i idę nakurwiać do kamieniołomu i nie patrzę na to czy wyglądam jak pół dupy z za krzaka, bo mogę. A później narzekam że mężczyźni są źli i kierują się stereotypami bo żaden mnie nie chce z moim bezryjem ? kurwa.... oświeć mnie ktoś


Gender to jest płeć w kulturze i to jak role społeczne są przeznaczone dla danej płci. Teoria gender twierdzi, że nie ważne czy ktoś się rodzi z narządami męskimi czy żeńskimi to nie oznacza, że kobieta lub mężczyzna ma pełnić role męskie lub kobiece. W naszej kulturze (i nie tylko bo w większości) przyjęło się, że mężczyzna zajmuje się zarabianiem hajsu/łowiectwem i utrzymywaniem rodziny przy życiu, natomiast kobieta zajmuje się domem i dziećmi, czyli to co jest u nas rozwijane od tysięcy lat. Natomiast gender odrzuca takie postrzeganie płciowości uważając, że to wszystko jest sztuczny wymysł i stereotyp powstały w chuj lat temu i starają się pomieszać role męskie z kobiecymi. Produktem tych teorii są spierdolone pomysły o tym, aby dziecko wybierało własną płeć gdy osiągnie X lat, przebieranie dziewczynek za chłopczyków i chłopczyków za dziewczynki itd. Ogólnie obecne gender i zastosowanie tego jest niezwykle szkodliwe dla współczesnej cywilizacji europejskiej i doprowadzi do stopniowego zatarcia różnic pomiędzy kobietami i mężczyznami. Czyli taka idea komunizmu tylko nie odnosząca się środków produkcji ale do ról społecznych
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-11-07, 19:35 1
Cieszę się, że dorastałem w czasach, kiedy były dwie płci, chłopiec był chłopcem, a dziewczynka dziewczynką i nikt nie miał wątpliwości. Już niedługo edukacja seksualna (która zastąpi pewnie wychowanie do życia w rodzinie) będzie wprowadzana w 2-3 klasie podstawówki, bo niezaspokojone 10-latki nie będą pewne, czy są chłopcami, czy dziewczynkami.
Przez takich popierdoleńców mam napady dziwnej, moralnej depresji i poczucia beznadziei.
Zgłoś