18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Mistrz ciętej riposty
dzarul • 2013-11-07, 12:27
Wiem, że temat mało sadystyczny, ale warto pokazać jak lewactwo próbuje na siłę, wszystkimi ,metodami zrobić wodę z mózgu małym dzieciom. Są jednak ludzie, którzy maja odwagę i siłę walczyć z tym lewackim pierdoleniem. Wielki szacunek dla osoby za jakże trafny komentarz
Zgłoś
Avatar
l................5 2013-11-07, 12:30 20
Obydwoje siebie warci
Zgłoś
Avatar
petru23 2013-11-07, 14:11 12
dzarul napisał/a:

Wiem, że temat mało sadystyczny, ale warto pokazać jak lewactwo próbuje na siłę, wszystkimi ,metodami zrobić wodę z mózgu małym dzieciom. Są jednak ludzie, którzy maja odwagę i siłę walczyć z tym lewackim pierdoleniem. Wielki szacunek dla osoby za jakże trafny komentarz
Obrazek



jakie kurwa lewctwo? to są typowe zachowania polityczne a nie metody danej partii czy ugrupowania. No ale teraz w modzie wyzywanie od lewaków...
Sam masz wodę zamiast mózgu.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-11-07, 14:28 3
czy może mi ktoś wyjaśnić co to jest ten GENDER? bo mi się to jedynie z angielskiego tłumaczy jako "płeć" więc...
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2013-11-07, 14:30
Co to jest gender?
Zgłoś
Avatar
dth 2013-11-07, 14:35 1
@2xUP
pl.wikipedia.org/wiki/Gender pierwszy wynik w google...
Zgłoś
Avatar
Cracos 2013-11-07, 14:35 18
Wszystkie wandy są pierdolnięte, moja ciotką ma tak na imię i od ponad 60 lat chłopa se nie potrafi znaleźć.
Zgłoś
Avatar
a................2 2013-11-07, 14:36
Gender służy do określenia płci społecznej lub płci kulturowej, czyli zachowań, stereotypów płciowych, cech przypisywanym danej płci. Inaczej to (za wiki) społeczno-kulturowa tożsamość płciowa. W skrócie - role i zachowania jakie społeczeństwo przypisuje danej płci, np. kobieta zajmuje się domem a mężczyzna zarabia na rodzinę itp. itd.
Zgłoś
Avatar
ramzei 2013-11-07, 14:36 45
gender to jest określenie upośledzenia umysłowego np grodzkiego... Czyli ładne nazywanie, że facet z chujem jest nazywany ... kobietą...
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-11-07, 14:37 9
Jak ja kurwa nie cierpię lewactwa wszelkiej maści
Zgłoś
Avatar
Artis23 2013-11-07, 14:38 1
Oprocz tej co niemca nie chciala:D
Zgłoś
Avatar
ramzes12 2013-11-07, 14:49 7
Gender to między innymi nauka masturbacji w przedszkolu. Kto się pisze na nauczyciela?
Zgłoś
Avatar
Biały_Orzech 2013-11-07, 14:53 15
Cytat:

jakie kurwa lewctwo? to są typowe zachowania polityczne a nie metody danej partii czy ugrupowania. No ale teraz w modzie wyzywanie od lewaków...
Sam masz wodę zamiast mózgu.



typowe zachowania polityczne? co przez to rozumiesz. ogłupianie ludzi i demoralizację społeczną? i tak własnie takie osoby jak Ty mają wodę z mózgu. nie potrafisz nawet odpowiednio uargumentować swojej wypowiedzi. chyba, że po prostu nie chciało ci się tego robić, w takim razie lepiej w ogóle się nie wypowiadaj.
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2013-11-07, 15:00 25
petru23 napisał/a:



jakie kurwa lewctwo? to są typowe zachowania polityczne a nie metody danej partii czy ugrupowania. No ale teraz w modzie wyzywanie od lewaków...
Sam masz wodę zamiast mózgu.


Ty jebany ignorancie, tolerancja dla dewiantów, feminizm, multikulturalizm to jest właśnie zasługa lewactwa.
Zgłoś
Avatar
lapps 2013-11-07, 15:10 3
petru23 napisał/a:



jakie kurwa lewctwo? to są typowe zachowania polityczne a nie metody danej partii czy ugrupowania. No ale teraz w modzie wyzywanie od lewaków...
Sam masz wodę zamiast mózgu.



no ta to jest typowe zachowanie polityczne w kraju gdzie w sejmie zasiadaja tylko partie lewicowe
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie