18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
Avatar
~Velture 2019-03-29, 9:20 25
Jeśli widziałeś 2gi plan to mam dla ciebie złe wieści...
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-03-29, 9:30 5
Co tesciu tam robi?
Zgłoś
Avatar
janlew 2019-03-29, 10:28 8
Może facet obnoszący się z barami i klatą, ma jeszcze jakiś sens, bo daje znać że wpierdol każdemu, kto chce go okraść, zgwałcić mu babę czy skrzywdzić dziecko.
Co ma na celu, poza kurwieniem się, prężenie się tej dziwki na plaży? Nie można na mieście zrobić sesji, jak chce pokazać że jest ładna? Może jestem z innej epoki, ale tak kobieta powinna wyglądać w sypialni, a jak wychodzi do ludzi to w eleganckiej sukience, spiętych włosach i małym dekolcie.
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2019-03-29, 11:46 19
janlew napisał/a:

Co ma na celu, poza kurwieniem się, prężenie się tej dziwki na plaży?



Ty kurwa jebany spedalony baranie!

To jest modelka na sesji zdjęciowej, a nie dziwka z taniego burdelu- widzisz różnicę?! Skoro było zapotrzebowanie na zdjęcia w plenerze, tu: na plaży, w kostiumie kąpielowym, etc. to po chuj kombinujesz i próbujesz ją "ubrać" jak sam napisałeś "w elegancką sukienkę, spięte włosy i mały dekolt".

janlew napisał/a:

(...)tak kobieta powinna wyglądać w sypialni(...)





Tak wygląda kobieta w sypialni:



...ale skąd Ty to możesz wiedzieć pedale?!
Zgłoś
Avatar
camson 2019-03-29, 11:53 5
janlew napisał/a:

Może facet obnoszący się z barami i klatą, ma jeszcze jakiś sens, bo daje znać że wpie**ol każdemu, kto chce go okraść, zgwałcić mu babę czy skrzywdzić dziecko.
Co ma na celu, poza k***ieniem się, prężenie się tej dz**ki na plaży? Nie można na mieście zrobić sesji, jak chce pokazać że jest ładna? Może jestem z innej epoki, ale tak kobieta powinna wyglądać w sypialni, a jak wychodzi do ludzi to w eleganckiej sukience, spiętych włosach i małym dekolcie.



Brzmi to jak jakiś kompleks. Grubas co połknął piłkę lekarską ok, ale młoda ślicznotka pozująca do sesji na plaży, jakby coś było w tym dziwnego, już ni chuja.
To trochę tak jak komentarze tych starych, wiecznie niezadowolonych bab na przystankach autobusowych:
- o patrz jaka młodzież, dupa na wierzchu, cycki na wierzchu, wstydu nie ma.
Chuj, że jest lato +30, ale zawsze powiedzą tak o tej ładnej, która ma co pokazać, a nie o tej piździe grubej obok, co wszystko z leginsów się wylewa. Ta nie musi się wstydzić.
To się leczy.
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-03-29, 11:58 3
mysle ze jeszcze w zyciu lepszejszej nie bzykaliscie co niektorzy zoboczency parkowi
Zgłoś
Avatar
janlew 2019-03-29, 12:12 2
Hahaha oj spedalony cweliku, nawet mi cię troche żal...

Salieri16000 napisał/a:

To jest modelka na sesji zdjęciowej, a nie dziwka z taniego burdelu- widzisz różnicę?!


Nie. Dla mnie prężąca się publicznie modelka, to reklama czyszczenia odbytów w Dubaju.

Salieri16000 napisał/a:

Tak wygląda kobieta w sypialni: ...ale skąd Ty to możesz wiedzieć pedale?!


W przeciwieństwie do ciebie pedałku, wiem jak wygląda i nie tak jak kurwa w buciorach z twojej fotki. Poza tym ja nie potrzebuje walić do cudzych bab na plaży, czy kurwek na zdjęciach jak ty. Choć w sumie, ty to pewnie walisz kolegów, skoro kobiety od kurwy nie umiesz odróżnić...

Inna rzecz że ta na filmiku, to nawet całkiem ładna kurwa....
...może dupa trochę niekształtna, ale ja to i tak bym takiej co najwyżej podał, więc żadna różnica
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-03-29, 12:33 3
Aż dziw że nie zlecieli się jeszcze prowincjonalni wielbiciele świńskich tusz, z okrzykami - za chuda!, baba ładna to od 100kg. w górę!, niech żyje celulit i cyce do kolan!
Zgłoś
Avatar
camson 2019-03-29, 13:13 6
Szfajceneger napisał/a:

Aż dziw że nie zlecieli się jeszcze prowincjonalni wielbiciele świńskich tusz, z okrzykami - za chuda!, baba ładna to od 100kg. w górę!, niech żyje celulit i cyce do kolan!



Też czekam na koneserów salcesonu hehe
Zgłoś
Avatar
FralTral 2019-03-29, 13:34
Ale az sie sama prosi zeby ja naprostowac
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-03-29, 13:39 4
@janlew
Zostałeś zweryfikowany. Przegrałeś, bez szans na rewanż.
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2019-03-29, 13:59
Ustawka - wyreżyserowane. Znany, stosowany w fotografii i produkcji filmowej chwyt:
Na tle drugiego planu pani się wyróżnia, drugi plan podkreśla jej walory. I jej młodość.

Poszukajcie w internecie.
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2019-03-29, 14:00
Ale się opił wody...
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-03-29, 17:45 2
qbswwa napisał/a:

Laska całkiem ruchable


Noo, noo, całkiem całkiem, ale ta modelka w czerwonym stroij też niczego sobie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie