18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Avatar
Pajacu 2012-07-06, 22:51
Może mi to ktoś wytłumaczyć? Ale proszę bez tych waszych chujowych gimbusowskich odpowiedzi.
Zgłoś
Avatar
czochu 2012-07-06, 23:10
Prosta sprawa , w gimbazie kolega miał buty z kółkami w podeszwie i też se tak jeździł .http://forum.gazeta.pl/forum/w,16712,127604699,127604699,Buty_z_kolkami_w_podeszwie.html
Zgłoś
Avatar
Jutub 2012-07-06, 23:26 4
buty w drugą stronę założył
Zgłoś
Avatar
piotrkk23 2012-07-07, 0:00
Nasuwa mi się tylko jedno określenie... Zaczyna się na "n", kończy na "s". Po środku jeszcze są trzy literki - "y", "g", "u"... Biały by tego nie dokonał...
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2012-07-07, 1:27
To nie jest nawet moonwalk :/
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-07-07, 11:46 8
Wiem, że zapewne daremny mój trud, bo poziom większości modów na sadolu jest znany, znane jest też ich podejście do krytyki - ale po prostu nie mogę się oprzeć, żeby nie skomentować kolejnej "zabawnej" sytuacji, która tym razem mnie spotyka.
W tym temacie możemy zobaczeć trzy "obrazkowe" komentarze - są i mają się dobrze. Oczywiście dla jasności sytuacji - Szejdziur, maxdila0 i czajan101 - w żaden sposób nie czepiam się was. Bo akurat to nie wasza wina, że mamy kilku ociężałych umysłowo, działających niekonsekwentnie moderatorów.
Za to mój komentarz z tego tematu został wypierdolony w kosmos, bez żadnego wyjaśnienia. Brzmiał on "Pozwolę sobie przytoczyć tu pewien cytat:", a pod spodem wkleiłem króciutki filmik z Rewińskim wypowiadającym sławetną kwestię "Mają rozmach skurwysyny..."

Aha, jeszcze dla jasności - nie żebym się żalił, jaki to jestem prześladowny, bo to ogólne zjawisko, że jednym tego typu wpis jakiś idiota usunie, a drugim zostawi.
Dobra, napisałem co miałem napisać. Straciłem przez to parę minut, bo pewnie i tak jakiś cymbał to usunie. Ale mniejsza z tym, bo przesiadywanie na sadolu to akurat z założenia ma być strata czasu, relaks - taka odskocznia od rzeczywistości.
Zgłoś
Avatar
Czeczeszko 2012-07-07, 13:21
@up
Czytał to ktoś ?
Zgłoś
Avatar
Póhó 2012-07-07, 14:38 5
@Czeczeszko

Ja czytałem. Umiem czytać więc taki krótki tekst nie sprawia mi trudności.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-07-07, 15:28 3
Czeczeszko napisał/a:

@up
Czytał to ktoś ?



To było do przewidzenia, że znajdzie się ktoś, kogo będzie przerastało przeczytanie wypowiedzi, składającej się z więcej niż trzech linijek tekstu...
Zgłoś
Avatar
karolina91 2012-07-07, 20:16
stery_srh napisał/a:

Wiem, że zapewne daremny mój trud, bo poziom większości modów na sadolu jest znany, znane jest też ich podejście do krytyki - ale po prostu nie mogę się oprzeć, żeby nie skomentować kolejnej "zabawnej" sytuacji, która tym razem mnie spotyka[...]



To karygodne i żałosne, że takie sytuacje mają miejsce na sadisticu.

Mam na myśli Twoje żalenie się.
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-07-07, 20:33 1
Matka ziemia go nie chce i go odpycha - proste
Zgłoś
Avatar
SOSNA~ 2012-07-07, 21:31
pff.. oczywiście kto takie triki i myki?? Murzyn! Czego to się nie robi żeby dostać jakieś jadło..
Zgłoś
Avatar
landryn570 2012-07-08, 1:23
Jak on kurwa nawet murzynem nie jest...
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2012-07-08, 15:20
karolina91 napisał/a:



To karygodne i żałosne, że takie sytuacje mają miejsce na sadisticu.
Mam na myśli Twoje żalenie się.



Żałosne to jest, gdy ktoś tak liże rowa moderacji, jak Ty - językiem dosięgasz chyba samego żołądka.
Równie żałosne jest, że nie rozumiesz tego co czytasz - jak nie wiesz co mam na myśli, to czytaj mój poprzedni wpis, aż doznasz oświecenia, tylko się nie zmęcz za bardzo.
Kurwa, skoro już są już niby przestrzegane jakieś zasady, to niech nie będzie to robione w sposób wybiórczy.
Aha, jeszcze jedno - konto masz założone jako kobieta, a jesteś facetem. To też jest kurwa żałosne.
Zgłoś
Avatar
xXcarlossXx 2012-07-09, 15:41
wyższy level moonwalk`a

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie