18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Keepo 2012-08-10, 17:37
No i co on chce tym w życiu osiągnąć ? Ok, jest mistrzem jakiegoś pedalskiego sportu(?) no i co dalej ?
Zgłoś
Avatar
bolsik 2012-08-10, 17:39
Gdyby nie ten dupshit w tle byloby piwo a tak chuj!
Zgłoś
Avatar
Blakhart 2012-08-10, 17:54
Pewnie jest też niewidomy ;p i nie ma dziewczyny D
Zgłoś
Avatar
pkh 2012-08-10, 18:11
Oj pytacie co z tego ma i po co to trenuje?
W Japoni profesjonalni gracze np w Warcrafta itp nie mogą spokojnie przejść się do sklepu po bułki, bo otaczają ich tłumy wielbicieli a dziewczyny błagają żeby mogły mu się oddać prosto na asfalcie. U nas czegoś takiego nie ma nawet z największymi gwiazdami. Z yoyo pewnie jest tak samo
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-08-10, 18:44 1
Czy on się nazywa Yuki Suzuki?
Zgłoś
Avatar
gruchawek 2012-08-10, 23:07
Redtube .com
Jestem mistrzem w YaYo.
...swoja droga też pewnie nie ma dziewczyny.
Zgłoś
Avatar
6Dark6Bartek6 2012-08-10, 23:12
@Mathiuser
a kto powiedział, że nie mając umiejętności Azjaty zostaje Ci tylko walenie konia... to jest własnie myślenie polaków -.-' gram na gitarze, widzę filmik 7 letniego japońca który nakurwia lepiej niż ja po 4 latach i mi się odechciewa. ćwiczyłem akrobatyke, widzę filmik małego japońca i już koniec ;/ zobacz ich filmiki z kręcenia długopisem "penspinning" kumpel po tym przestał kręcić. Poprostu to sa kurwa chodzące demotywatory, ale podziwiam ich za wytrwałość, jak coś zaczną to chcą osiągnąć perfekcje, ja się poddaje jak tylko ich zobacze
Zgłoś