18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Niegosław 2012-02-25, 18:08
XV wieczne walki to żadna napierdalanka. Te blachy są na tyle mocne że dopiero od berdysza czy buzdyganu coś czuć. X wiek to jest to! I X wieczni Ruscu są absolutnie pokurwieni. Walka z nimi to sam ból. Przeżyjesz walke z Ruskim, przeżyjesz wszystko.
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-02-25, 19:07
Gorzej jak ktoś kogoś niecący zajebie. Zachciało się im kurwa machać mieczami
Zgłoś
Avatar
Nefario 2012-02-25, 20:35
@korzonek - a Ty myślałeś ze w średniowieczu to mieli miecze z kosmosu i cieli blache na kawałki prawie jak mieczem świetlnym? No przykro mi bardzo ale akurat właśnie tak wyglądała średniowieczna bitka Zabić kolesia w pełnej zbroi można było tylko i wyłącznie używając otwieracza do konserw albo broni obuchowej Jeśli rycerza było stać, ubierał się tak żeby żaden miecz nie mógł mu zrobić krzywdy, był chroniony wszędzie, nawet przy zgięciach kończyn (kolczuga). Po za tym uśmiercanie rycerzy było nieopłacalne. Po co rozbijać cudzy samochód skoro można go zgodnie z prawem odsprzedać potem właścicielowi, podobnie było w średniowieczu, za takiego typka można było nieźle pociągnąć kasy więc o wiele bardziej opłacalnie było go przewrócić i obezwładnić No ale Ty się napatrzyłeś na 300 i teraz myślisz że jesteś expertem w dziedzinie militariów średniowiecza.
Zgłoś
Avatar
Miranda 2012-02-25, 21:57
Ma ktoś może namiar na polską stronę z jakimikolwiek info organizacyjnymi, tzn, gdzie dokładnie, po ile wstępniak i jakiś ogólny plan imprezy? Chętnie bym na to pojechała
Zgłoś
Avatar
piołun 2012-02-25, 22:40
@ Miranda

facebook.com/pages/Bitwa-Narod%C3%B3w-2012-eliminacje/100801303370771?sk=wall

facebook.com/events/257987654276910/

@ Luthrien

W X specjalnego napierdalania nie ma, ale masz rację - ból jest. Jeśli bawisz się po to żeby Rosjanin sprawił Ci Ci ból to najwyraźniej masz ze sobą problem

Ktoś wcześniej pytał czy bronie są ostre, czy ktoś sędziuje i jakie są zasady.
Otóż, zasady są takie, że kto leży ten nie żyje. Zabronione są ciosy w kark, pchnięcia i (od ostatnich walk eliminacyjnych) frontkicki na nogę. O ile dobrze pamiętam to by było na tyle... walka jest praktycznie pełnokontaktowa. Broń jest nienaostrzona, a sztych powinien być zaokrąglony ze względów bezpieczeństwa. Co do sędziów, są takowi Chodzą po polu z kijami zakończonymi chorągiewkami. Jeśli któryś z zawodników nie bawi się według zasad to przed twarz zostaje mu przytknięta taka chorągiewka, która oznacza dla niego koniec starcia.
Zgłoś
Avatar
Miranda 2012-02-25, 23:39
Cóż mogę rzec... konta z fejsa niewiele mi powiedziały :/ Ruska strona jeszcze mniej :/ Jeśli tak ma wyglądać organizacja tego przedsięwzięcia, to już widzę, jak na to pojechałam :/ A bardzo chciałabym, ale zero informacji o czymkolwiek dla zwykłego widza :/ Żadnej ceny biletu, informacji o możliwości noclegu na miejscu, czy rezerwacji, o atrakcjach i w ogóle czymkolwiek :/ Piołun jak się dokopałeś do czegoś dokładniejszego to kopsnij mi jakieś info na priv. Na Grunwald raczej nie pojadę, bo za daleko, to pod nosem jest, więc szkoda byłoby ominąć
Zgłoś
Avatar
Niegosław 2012-02-26, 0:41
@piołun na jakiej imprezie ty byłeś że uważasz że w X napierdalania się nie ma? No może nie jest to tak spektakularne jak w XV ale co sie kurwa dziwić skoro nawet nagoli czasem nie ma ;] A jak ktoś lubi bohurt to i tak można
Zgłoś
Avatar
piołun 2012-02-26, 11:39
@ Luthrien

Bez urazy, nakurwiacie się znacznie lepiej niż XII-XIII
Ale nie mów mi, że XV to żadna napierdalanka, bo nigdzie takiej nie ma. A jeśli ból Ci odpowiada to przyjdź na XV w swoim X ekwipunku. Pobijesz się, poboli... O to Ci chodzi ?
Zgłoś
Avatar
nonpussumus 2012-02-26, 12:33 2
Tylko co mają żydzi i amerykanie wspólnego z rycerstwem??
Zgłoś
Avatar
korzonek 2012-02-26, 13:30
@piołun - no byłem nie raz na pokazie więc się zgadza co mówisz. W dupie byłem i gówno widziałem. Ty też tam byłeś.... chamstwo zostaw za drzwiami. dziękuję.

@ppp - dzięki za objaśnienie. Teraz wiem o co chodzi Musiałem mieć pecha i trafiać na jakieś badziewne pokazy.

@nefario - a ty kurwa umiesz czytać? gdzie w poście pisze, że się cieli? Napisałem odwrotnie: Że się nie bronili (bo nie musieli bo byli zakuci). Do chuja ludzie nauczcie się czytać.... a 300 fajny film.
aaaa a Jędrka to sobie zacytuj od razu całego znawco.... >.<
Zgłoś
Avatar
ropol 2012-02-26, 15:03
Pytanie jest co tam robi flaga stanów zjednoczonych??

średniowiecze a flaga stanów zjednoczonych tam jest

asd
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-26, 15:03
Zgłoś
Avatar
Go2Hell 2012-02-27, 10:22
co do flag USA Izraela czy jak ktoś zauważył Nowej Zelandii chodzi o to że tam rycerstwa nie było ale są tam ludzie co się zarazili tą zajawką i też się w to bawią. Jest to impreza między narodowa
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-02-27, 10:25 1
jak kiedyś będę tego szukać, to na pewno wpiszę tag "Битва наций 2012" ...
Zgłoś
Avatar
Go2Hell 2012-02-28, 9:07
znajdziesz na 100%
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie