18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Mistrzowie kierownicy w Bielsku
K................z • 2016-03-22, 18:06
Proszę oto jak się w Bielsku jeździ



Źródło: informacje drogowe Bielsko-Biała na FB
Zgłoś
Avatar
k................s 2016-03-22, 18:30 5
Dobrze, że nie mam kamerki.... pewnie nie wrzucałbym nic innego jak tak drastyczne przypadki.
Zgłoś
Avatar
K................z 2016-03-22, 20:10 8
@up Nie bądź taki smutny jak chuj, trochę radości z życia. Nie zawsze trzeba oglądać śmiertelne wypadki, czasem zwykła ludzka głupota wystarczy.
Zgłoś
Avatar
k................s 2016-03-22, 20:40
Ka4az napisał/a:

@up Nie bądź taki smutny jak chuj, trochę radości z życia. Nie zawsze trzeba oglądać śmiertelne wypadki, czasem zwykła ludzka głupota wystarczy.



Głupoty ludzkiej jest tyle, że mogłaby zalać ten portal takimi materiałami.
A temat... za same tagi powinien wylądować w koszu.
Zgłoś
Avatar
K................z 2016-03-22, 21:11 4
@up No i właśnie widać jakie masz smętne życie. Opowiadanie w tagach miałem napisać? Fakt nie postarałem się za bardzo, ale jeśli ktoś bedzie chciał zdublować to bez problemu znajdzie te filmiki.

Powodzenia kolego.
Zgłoś
Avatar
k................s 2016-03-22, 21:21
Ka4az napisał/a:

@up No i właśnie widać jakie masz smętne życie. Opowiadanie w tagach miałem napisać? Fakt nie postarałem się za bardzo, ale jeśli ktoś bedzie chciał zdublować to bez problemu znajdzie te filmiki.

Powodzenia kolego.



Ale tagi poprawiłeś...
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2016-03-23, 0:53 1
A to nie ta galeria co pani z rowerami wjechała?
Zgłoś
Avatar
W4R14T 2016-03-23, 3:52 4
"A leciałeś kiedyś busem bokiem?"
Zgłoś
Avatar
Kosa92 2016-03-23, 6:22
Bielsk, czy Bielsko-Biała. Wszystko jedno.
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2016-03-23, 7:02 2
Kosa92 napisał/a:

Bielsk, czy Bielsko-Biała. Wszystko jedno.



Ło kurwa chopie...

Bielsk to gmina wiejska w województwie mazowieckim, w powiecie płockim.

Bielsko-Biała to miasto (na prawach powiatu) w województwie śląskim, choć ze względów historycznych powinno być w małopolskim. (nie drążę tematu, bo znów wyjdzie, że nie lubię Ślůnzaków. [patrz. hanysów])
Zgłoś
Avatar
wormgoro 2016-03-23, 7:40
Mam bardzo smutne życie, zgłaszam postulat o wyjebanie tego do kosza bez względu na TAGI.
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2016-03-23, 8:13 7
Nie wiem gdzie widzicie głupotę na pierwszym filmiku. Koleś wyprowadził z poślizgu busa w ładny i bezpieczny sposób- zmieścił się nawet na swoim pasie. Ciekawe jak byście wy sobie dali radę. Poza tym to wkurzają mnie te kamerki, bo każdy może wylądować w internecie.
Zgubisz się w obcym mieście i złamiesz jakiś przepis- zaraz w internetach "idiota za kółkiem".
Wyprzedzisz jakiegoś zawalidrogę z kamerką- zaraz na jakimś wykopie rozpęta się gównoburza, gimbaza zacznie Cię szukać i zgłosi materiał na policję. Kamerki są dobre, bo podczas wypadku czy stłuczki można się wybronić, ale ludzie zbytnio szukają uwagi (nie pisząc atencji) od innych ludzi i wrzucają filmiki ze zwyczajnymi sytuacjami na drodze, nazywając je "pirat, szaleniec, głupiec na drodze do ( miejscowość), nr rejestracji.....
Zgłoś
Avatar
e................s 2016-03-23, 8:21
dobry jest
Zgłoś
Avatar
M................w 2016-03-23, 8:48
hellbwoi napisał/a:

A to nie ta galeria co pani z rowerami wjechała?



Tak, koleś na drugim filmie zawraca przy Sferze dwójce.
Zgłoś
Avatar
black eye 2016-03-23, 10:35
naprawde smiesznie w drugim filmiku??? ahhh zapomnialem mieszkam 9lat w Szkocji tu to jest normalne
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie