18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
Bul_od_bytu 2023-02-07, 22:58
Alkoholicy to najbardziej bezinteresowni płatnicy do budżetu państwa
Zgłoś
Avatar
rulas 2023-02-07, 23:16 1
Wychowanek socjalistycznych rządów
Zgłoś
Avatar
Pawel. 2023-02-08, 0:27 6
Sztruks napisał/a:

Biedni z wyboru nie żal mi takich ludzi dasz palec to kurwa chce rękę… a daj jeszcze bo mało w dupie

Skąd wiesz że z wyboru życie pisze różne scenariusze, może kiedyś zrozumiesz.
Zgłoś
Avatar
Symbian 2023-02-08, 2:29 1
Skurwysyny już 10 zł mają czelność prosić. Inflacja zapierdala. Ehhh
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-02-08, 3:49
Niech się kurwa do roboty wezmie pijusy jebane... Po pracy proszę bardzo należy się jak psu buda jeśli ma ochotę
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2023-02-08, 7:09 8
Pawel. napisał/a:

Skąd wiesz że z wyboru życie pisze różne scenariusze, może kiedyś zrozumiesz.



Żulem zostaje się z wyboru. Nikt mu do gardła nie lał. Śmierdzące i leniwe obsrańce tylko wkurwiają. Jak chce chlać, to niech chleje za swoje, a jak nie ma to niech zdycha.
Zgłoś
Avatar
StaryNierób 2023-02-08, 8:24
Zwieźć ich wszystkich w jedno miejsce i na środku postawić cysternę spirytusu.Sami się załatwią.
Zgłoś
Avatar
lukaszk1985 2023-02-08, 9:08
Zgłoś
Avatar
Pawel. 2023-02-08, 9:35 2
Yolanda napisał/a:

Żulem zostaje się z wyboru. Nikt mu do gardła nie lał. Śmierdzące i leniwe obsrańce tylko wkurwiają. Jak chce chlać, to niech chleje za swoje, a jak nie ma to niech zdycha.



Po 1. Głównie z głupoty, bo pili żeby zapomnieć o problemach
2. Wielu z nich kiedyś było wartościowymi ludźmi, znałem kiedyś byłego muzyka drugi był mistrzem w judo a jeszcze jeden był kiedyś żołnierzem
Po 3. Widać po twojej wypowiedzi że nigdy nie miałeś problemu z używkami
Zgłoś
Avatar
ratford 2023-02-08, 11:43
Yolanda napisał/a:

Żulem zostaje się z wyboru. Nikt mu do gardła nie lał. Śmierdzące i leniwe obsrańce tylko wkurwiają. Jak chce chlać, to niech chleje za swoje, a jak nie ma to niech zdycha.



nawet nie chcę mi się tego komentować...
Słyszałeś o chorobach psychicznych? Depresja, schizofrenia...
Zgłoś
Avatar
mit2 2023-02-08, 14:50 3
Pawel. napisał/a:

2. Wielu z nich kiedyś było wartościowymi ludźmi, znałem kiedyś byłego muzyka drugi był mistrzem w judo a jeszcze jeden był kiedyś żołnierzem


Zmusił ich ktoś do chlania, czy sami zaczęli z własnej woli?
Miałem sąsiada pijaka. Miał żonę, dzieci. Mógł żyć normalnie, miał dobrze płatną pracę. Zachlał się na śmierć, ale jakie piekiełko skurwiel urządził bliskim to tylko oni wiedzą. Każdemu pijakowi życzę, żeby się kurwa zapił.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-02-08, 16:19
Teraz małolaci nie chcą pić. Za moich czasów nie było rozrywek, tylko flaszka z gwinta pod muerm...

Ciekawe, czy będą żule za 50 lat
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2023-02-08, 16:31
Yolanda napisał/a:

Żulem zostaje się z wyboru. Nikt mu do gardła nie lał. Śmierdzące i leniwe obsrańce tylko wkurwiają. Jak chce chlać, to niech chleje za swoje, a jak nie ma to niech zdycha.



Jak Ciebie spotka taki los, to bedzie proszenie się o pomoc, Ty łajzo za samo takie twoje gadanie jak skonczysz kiedys na ulicy to nie proś nikogo nawet o zlotowke, bo bedziesz hipokryta łajzo ukrainska
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2023-02-08, 17:35 2
kosioraldo napisał/a:

Jak Ciebie spotka taki los, to bedzie proszenie się o pomoc, Ty łajzo za samo takie twoje gadanie jak skonczysz kiedys na ulicy to nie proś nikogo nawet o zlotowke, bo bedziesz hipokryta łajzo ukrainska



Sznuruj buty i idź obciągnąć tatusiowi z powyższego filmu.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-02-08, 18:52
Menelom nic nie wolno dawać. To jakbyś kurwa wsadził rękę do akwarium z pijawkami.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie