18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
M................y 2010-07-15, 10:50 22
każda para szczyli liżąca się w miejscu publicznym powinna dostawać równie publiczną chłostę, to jest kurwa obleśne
Zgłoś
Avatar
lesiot 2010-07-15, 11:05 112
@up

Dopóki Ciebie nikt nie pocałuje, to nie zrozumiesz o co chodzi w namiętnym całowaniu.

Jak masz jakieś zwierze w domu to może popróbować.
Zgłoś
Avatar
M................y 2010-07-15, 11:15 28
lesiot napisał/a:

to nie zrozumiesz o co chodzi w namiętnym całowaniu

wiem o co w tym chodzi, w przeciwieństwie najwyraźniej do ciebie, szkoda że nie potrafisz zrozumieć że są takie gesty wyrażające uczucia które nie powinny być aż tak okazywane, bo lizanie się w miejscu publicznym jest do pewnego stopnia obleśne, kiedy trwa dłużej niż kilkanaście sekund

lesiot napisał/a:

Jak masz jakieś zwierze w domu to może popróbować.


dziękuje, ale nie będę brać przykładu z ciebie
Zgłoś
Avatar
A................N 2010-07-15, 11:25 4
Madame du Barry popieram w 100%. Mnie też wyjątkowo podkurwia 15 letni szczeniak obmacujący 15 letnią szczeniaczke na środku osiedla.
Zgłoś
Avatar
lesiot 2010-07-15, 12:18 16
ALTON napisał/a:

Madame du Barry popieram w 100%. Mnie też wyjątkowo podkurwia 15 letni szczeniak obmacujący 15 letnią szczeniaczke na środku osiedla.



To co, ma jej te jeansy kupić za ładny uśmiech?

A odgłosy tenisistów i tenisistek u was nie wywołują podobnej agresji? Grzmocące się na ulicy psy też się powinno odstrzelić?
A co do psów... od całującej się młodzieży, znacznie bardziej obleśne są psie ubikacje (zaszczane i obsrane wszytko co popadnie) - to wam nie przeszkadza?

Ja tam nie mam z tym problemów, na ulicy namiętnie się nie całuję i mam gdzieś jak i gdzie inni się całują i obściskują, nie moją sprawa, to o nich świadczy.

PS. Madame du Barry postaraj się o jakieś lepsze riposty, bo "wcale nie ja bo Ty", już w nawet podstawówce było "infantylne".
Zgłoś
Avatar
M................y 2010-07-15, 12:25 13
lesiot napisał/a:

Grzmocące się na ulicy psy też się powinno odstrzelić?

nie porównujmy psów które nie wiedzą co jest moralne a co nie, i pierdolą się bo tak im każe natura,to samo z obsrywaniem parków, i szczaniem na słupy. jeśli ludzie chcą się ruchać idą do domu, a nie robią to ulicy. Rozumiem niewinny pocałunek ale pocałunek który trwa kilkanaście minut a do tego dochodzi jakieś pseudo zmysłowe łapanie się za pośladki itp

lesiot napisał/a:

PS. Madame du Barry postaraj się o jakieś lepsze riposty, bo "wcale nie ja bo Ty", już w nawet podstawówce było "infantylne".

na byle kogoś za szklanym ekranem nie muszę się wysilać, bo nie potrzebuje kilku piw za "cięta ripostę" aby urósł mi e-penis
Zgłoś
Avatar
lesiot 2010-07-15, 12:34 6
Madame du Barry napisał/a:

nie porównujmy psów które nie wiedzą co jest moralne a co nie, i pierdolą się bo tak im każe natura,to samo z obsrywaniem parków, i szczaniem na słupy. jeśli ludzie chcą się ruchać idą do domu, a nie robią to ulicy.


Ale większość tych psów ma swoich "panów" z "moralnością" i jakoś nie odraża Cię, że nic z takimi psami nie robią.

Madame du Barry napisał/a:

Rozumiem niewinny pocałunek ale pocałunek który trwa kilkanaście minut a do tego dochodzi jakieś pseudo zmysłowe łapanie się za pośladki itp



To świadczy tylko i wyłącznie o tak się zachowujących... ich sprawa.

Madame du Barry napisał/a:

na byle kogoś za szklanym ekranem nie muszę się wysilać, bo nie potrzebuje kilku piw za "cięta ripostę" aby urósł mi e-penis


Niby nie musisz... a silisz się i próbujesz jednak jakiś docinek wymyślić... no Ty ewidentnie możesz liczyć co najwyżej na e-penisa ewentualnie wibrator... bo Tobie już nie wyrośnie.
Zgłoś
Avatar
M................y 2010-07-15, 13:10 6
Cytat:

Ale większość tych psów ma swoich "panów" z "moralnością" i jakoś nie odraża Cię, że nic z takimi psami nie robią.

więc sam się zdecyduj, czy nas wkurwiają psy cz ich właściciele, to nie jest wina psów że mają zjebanych ludzi za swoich panów którzy nie potrafią po nich sprzątać

lesiot napisał/a:

To świadczy tylko i wyłącznie o tak się zachowujących... ich sprawa.


i właśnie w pierwszym poście zaatakowałam gówniarzy którym brak kultury i taktu

lesiot napisał/a:

a silisz się i próbujesz jednak jakiś docinek wymyślić


nie pochlebiaj sobie, bo jesteś w błędzie, i to wielkim

lesiot napisał/a:

bo Tobie już nie wyrośnie


Zgłoś
Avatar
Earth 2010-07-15, 13:27 1
Bardzo dobrze zrobił.
Zgłoś
Avatar
A................N 2010-07-15, 13:29 21
Lesiot.. nie będę się wysilał.

Zgłoś
Avatar
lesiot 2010-07-15, 13:30 4
@up
Pierdol psa w łańcuch.

[ Komentarz dodany przez: blackhunter6: 2010-07-15, 14:09 ]
Dobra panowie kończymy te pierdolenie bo was pogodzę.
Zgłoś
Avatar
kajtek19891 2010-07-15, 13:32 8
blank chyba chce ruchnąć Madame du Barry bo co wypowiedź to piwo się pojawia, zanim zdąży przeczytać posta..
Zgłoś
Avatar
Wyimaginowany Esteta 2010-07-15, 13:54
Oczywiście, że to co napisała niejaka/i Madame du Barry jest prawdą. Gardzę wszystkimi ludźmi pozbawionymi zasad moralnych, mającymi zaburzone poczucie estetyzmu i niepotrafiącymi pohamować swych prymitywnych zapędów seksualnych.
Zgłoś
Avatar
SweetTooth 2010-07-15, 14:06 3
Cóż za wspaniały wykład
Fundamenty mojej moralności leżą w gruzach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie