18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
RadzioC 2012-10-27, 16:37
undermoon napisał/a:

matka wie, że ćpiesz ?


A ze mleko podkradasz wie ?
Zgłoś
Avatar
Olguuuuu 2012-10-27, 17:06
Jakie paznokcie!
Zgłoś
Avatar
tmx2oo4 2012-10-27, 21:09
Palacze marihuany nie różnią się wiele od gejów. Czemu cały świat (lub w tym przypadku użytkownicy sadola ) muszą oglądać jak to się raczysz narkotykami, czy ja wrzucam filmik jak wypijam piwko lub jaram szluga ? NIE. No i tu jest właśnie mój punkt widzenia: zachowujesz się jak geje, którzy publicznie demonstrują swoje przywiązanie do partnera.
Zgłoś
Avatar
jastszomp 2012-10-27, 21:54
ja tam mahirunae nie biere
Zgłoś
Avatar
Zwierzaczek121 2012-10-27, 22:33 1
tmx2oo4 napisał/a:

Palacze marihuany nie różnią się wiele od gejów. Czemu cały świat (lub w tym przypadku użytkownicy sadola ) muszą oglądać jak to się raczysz narkotykami, czy ja wrzucam filmik jak wypijam piwko lub jaram szluga ? NIE. No i tu jest właśnie mój punkt widzenia: zachowujesz się jak geje, którzy publicznie demonstrują swoje przywiązanie do partnera.



To po co jest sadistik każdy wrzuca co chce a czy coś jest ok czy nie decyduje popularność danej wrzuty a NIE TY I TE TWOJE UMORALNIENIA lub jakieś porównania do gejów nie będę Ci pisał co masz robić lub co masz wrzucać jak ktos chce niech sobie nawet wstawia filmik jak odycha jak chce sie tym pochwalic. Po prostu taki filmik dla jego autora jet ciekawy.
Zgłoś
Avatar
Fragless 2012-10-28, 3:41
Kolejny kurwa bonzo chcący pokazać ile przyjmie w płuco. Nie ma to jak popisywać się dragami na necie. Jak chcesz poszpanować na sadisticu to walnij se "krokodyla" i wrzuć foty po paru tygodniach/miesiącach.
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2012-10-28, 7:00 1
ale spinka cioty, też jaram i głośno się tym chwale bo chce legalizacji.
A w internecie nie mozna spotkać zdjęc browarów, papierosów. Za chuj się nie da. Nie wspomne o nikłym zaangażowaniu propagowania melanżu.
Jesteście półmózgi i hipokryci, tyle wam powiem.
Zgłoś
Avatar
dziaad 2012-10-28, 11:16
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2012-10-28, 18:37 1
Airflo napisał/a:

ale spinka cioty, też jaram i głośno się tym chwale bo chce legalizacji.
A w internecie nie mozna spotkać zdjęc browarów, papierosów. Za chuj się nie da. Nie wspomne o nikłym zaangażowaniu propagowania melanżu.
Jesteście półmózgi i hipokryci, tyle wam powiem.



Człowieku, normalni ludzie czasami sobie wypiją (nawet się sponiewierają, a co!) lub/i zapalą bata, ale kiedy ktoś się tym chwali w necie, to wieje gimbazą.

A co do legalizacji - większość młodych jest za, ale to nie powód, żeby tym epatować. Po prostu niektórych chuj to musi obchodzić, a internet ma to do siebie, że to przestrzeń publiczna.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-10-28, 18:47
tmx2oo4 napisał/a:

Palacze marihuany nie różnią się wiele od gejów. Czemu cały świat (lub w tym przypadku użytkownicy sadola ) muszą oglądać jak to się raczysz narkotykami, czy ja wrzucam filmik jak wypijam piwko lub jaram szluga ? NIE. No i tu jest właśnie mój punkt widzenia: zachowujesz się jak geje, którzy publicznie demonstrują swoje przywiązanie do partnera.



Tyle że w gejach nie ma nic złego.
Zgłoś