18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Wiewór 2017-03-31, 14:11 4
Daimler1916 napisał/a:

Prosty przykład upodlenia się za kilka zielonych banknocików (patrz: manifestacje KOD).


Opowiem ci taką anegdotkę.
Sytuacja której przysłuchiwałem się u mnie w pracy na budowie. Przerwa. Majster z pracownikami wdali się w dyskusję polityczna. Sziststom na całego. Majster pisowiec. Pracownicy opozycja.
Koniec rozmowy wyglądał tak, że majster osaczony przez pracowników zaczął drzeć mordę "wy chuje kodowcy, wy platformersi, wy kurwy jebane złodzieje, ubeki. Wam się kurwa marzy złodziejstwo jak za komuny w wy chuje". Na to operator z koparki, który się temu przyglądał mówi do majstra. Zdzisiu a powiedz ty mnie po co tobie te bańki na ropę na samochodzie? bo wiesz... ostatnio jakoś mi koparka dużo pali. Majster zbladł i poszedł bez słowa.
Jakiś czas później dowiedziałem się, że operator koparki został zwolniony z pracy. Majster "doniósł" na niego do dyrekcji, że kradnie paliwo ze swojej maszyny.
Koledzy, kierownik operatora i behapowiec budowy. Wszyscy za niego poręczyli i tak został wyjebany bo majster powiedział, że nie będzie pracował ze złodziejem.
To jest prawdziwe oblicze każdego pisowca. Obłudna zakłamana ludzka glizda.
Popracuj nad morałem z tej historii.
Zgłoś
Avatar
S................n 2017-03-31, 15:11 6
prawda jest taka, że podział jaki panuje w społeczeństwie czyli jacyś pisowcy, peowcy itd. jest odzwierciedleniem tego co mamy w sejmie. Plujecie na siebie jadem tak samo jak robią to politycy, a jedyna rzecz jaka łączy polaków to taka, że są okradani przez swoich faworytów zasiadających w sejmie, za to polityków też łączy jedna rzecz: okradają Polaków.

Także wykłócajcie się dalej nędzni kretyni która partia lepsza itd. Zamiast się zjednoczyć i mimo swoich poglądów pogonić całe to bydło to jedni bronią drugich, tak się dajecie kurwa otumaniać i oszukiwać. Nic dziwnego, że w tym kraju jest jak jest.
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2017-03-31, 15:30 2
a w większości stare rozjebane rury co nie wiedzą o co chodzi ale jest kurwa jak na pielgrzymce to idą !
Zgłoś
Avatar
motorcycleman 2017-03-31, 17:04
dziadek jak dziadek. do młodej (nie będzie trudno znaleźć - wyróżnia się) chyba dotarło, że trochę siara.
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2017-03-31, 17:18
Niestety, ale zarzewiem każdej rewolucji musi być ruch społeczeństwa i możliwość stworzenia alternatywy, a w tym kraju to drugie jest właściwie niemożliwe, bo każda kurwa która się dopcha do władzy będzie czerpać z tego jak największe profity. Tutaj trzeba wystrzelać wszystkich polityków razem z ich dziećmi i wnukami, bo może matkę i ojca oszukasz, ale natury już nie i geny zrobią swoje. A i w ogóle to jebać PO, ale PiS jeszcze bardziej. Kurwy złodzieje.
Zgłoś
Avatar
mazin 2017-03-31, 17:29
Niezwyciężony napisał/a:



Tak się zastanawiam skąd u was to zamiłowanie do rusycyzmów. Objaw tęsknoty za związkiem radzieckim, czy wy kurwy na prawdę piszecie zza Uralu ?

Nie czaj się, pisz w ojczystym języku ЕВРОПА



Zdaje się, że nie załapałeś:
jew
Zgłoś
Avatar
Kondra 2017-03-31, 17:41 1
Może mi ktoś wyjaśnić, o co chodzi z tymi starymi ludźmi? Zawsze się uważało, że starzy ludzie = PiS i takie osobniki chodziły na przeróżnych pisowskich marszach, wiecach etc. A teraz przeciw pisowi - też starzy ludzie. Kurwa, skąd oni ich biorą?
Zgłoś
Avatar
N................y 2017-03-31, 18:08
mazin napisał/a:

Zdaje się, że nie załapałeś:
jew


Zdaje się, że jesteś idiotą

Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2017-03-31, 20:04
Nie no podział jest oczywisty na tych co byli w ubecji i innych strukturach prl i służyli ludowej a tych którzy tego nie chcieli i nie mieli z tym nic do czynienia, widzę że rozciągnęło się to też na potomków tych co służyli czerwonym czyli smutne bo myślałem że jak wymrą ostatnie czerwone gnidy będzie normalnie a tu chuj
Zgłoś
Avatar
e................y 2017-04-02, 14:15
Tak właściwie to co w związku z tym?
Zgłoś