18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
silwerbalk 2020-02-20, 1:12
tanatopraktyk napisał/a:

Ty jebiesz humor innym ludziOM ktorzy musza czytac twoje gimbusowe wypociny z ortografia wprost z Sosnowca. Wez przyklad z niej i idz sie zajeb bo nic tu po tobie



Jeśli mój komentarz cię tak obraził.... To wejś kurwa skończ z sobą i nie męcz już dupy innym o ortografie bo widzę że zajmujesz się takimi pierdołami jak pisownia na jebanym portalu ty niespełniony polonisto

Zgłoś
Avatar
Gromm 2020-02-20, 4:50
Pewnie chora na kamasutrę.
Zgłoś
Avatar
kargoolek 2020-02-20, 7:42 1
silwerbalk napisał/a:

Jeśli mój komentarz cię tak obraził.... To wejś kurwa skończ z sobą i nie męcz już dupy innym o ortografie bo widzę że zajmujesz się takimi pierdołami jak pisownia na jebanym portalu ty niespełniony polonisto



Mnie też wku*wiają orty... Odkąd są automatyczne słowniki w telefonach, to zachodzę w głowę, jak Wy to ku*wa robicie?! Niektórzy znają po trzy języki, a Wy ku*wa pół jednego...
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2020-02-20, 20:53
Reyser napisał/a:

I tego sie trzymaj bo nie jesteś.



Znasz pojęcie słowa "apparently" cwaniaku???
Zgłoś
Avatar
UrShak 2020-02-20, 20:57
jakis1typek napisał/a:

Chujowo to nagrała


Chujowo ale tam mają różnice od torów do peronu chyba z 120 cm, wiec chyba na przy torach najlepiej by było ustawić

Zgłoś
Avatar
Lou 2020-02-21, 1:40
silwerbalk napisał/a:

Głupia samolubna atencyjna cipa. jak już chciała skończyć z sobą to trzeba było się powiesić w domu albo skoczyć z mostu a nie wpierdalać się pod pociąg i psuć humor oraz zjebać dzień innym ludzią jadącym np. Do pracy.... Ty mała samolubna kurwo.... nie szanuje takich samobójców i gardze nimi napluć na takiego to obowiązek każdego



Jestem ciekawa, czy powiedziałbyś tak samo o swoim bliskim, który by skończył ze sobą w ten sposób.

silwerbalk napisał/a:

Mam to w dupie czy są tym przejęci choć raczej im to wisi wtedy po fakcie..... Ale do szacunku samego siebie nie szanuje ich bo w 90% to atencyjne kurwy z słabą psychiką bo mame nie kupiła nowego Iphona albo przejmuje się słowami które nic nie znaczą słabych ludzi w szkole pracy albo co gorsza w internecie jak można się takimi pustymi słowami przejmować....

Bo mnie obrażają to idę się chuśnąć

Zamiast wyjebać im bułe na pizde albo jebnąć im riposte i niech spierdalają bo mogą mieć przykry wypadek np. Upadek ze schodów albo spierdolić się z barierki na 3 piętrze



To że ty nie masz problemów w swoim życiu, nie znaczy że inni nie mają. Dla twojej informacji przeważnie powodem popełnienia samobójstwa nie jest to, że "mama nie kupiła nowego iPhona". A, i nie każdy jest tak silny psychicznie, żeby znosić chociażby nękanie. Ale najlepiej się wypowiadać, jak się nie zna sytuacji. Współczuję Ci człowieku, mam nadzieję, że kiedyś zobaczysz jak to jest.
Zgłoś