18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
koras24 2020-02-19, 19:49 33
Jakoś mi to fejkiem jebie ale ekspertem nie jestem.
Zgłoś
Avatar
jakis1typek 2020-02-19, 20:07 3
Chujowo to nagrała
Zgłoś
Avatar
ciepson 2020-02-19, 20:09
Opis na Hardzie albo nie miało miejsca.
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2020-02-19, 20:13
"Cała prawda, całą dobę" Fejk dla pryszczatych gimbusów.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-02-19, 20:14
jakis1typek napisał/a:

Chujowo to nagrała



Niebawem poprawi scenariusz i zdjęcia.
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-02-19, 22:00 8
Fejki nie powinny opuszczać poczekalni dlatego apeluję o niedawanie piw temu tematowi.
Zgłoś
Avatar
Reyser 2020-02-19, 22:38 11
tokyoreporter.com/japan/kanagawa-school-girl-apparently-broadcasts-own...

newsonjapan.com/html/newsdesk/article/126408.php

koras24 napisał/a:

Jakoś mi to fejkiem jebie ale ekspertem nie jestem.



I tego sie trzymaj bo nie jesteś.
Zgłoś
Avatar
cupra11 2020-02-20, 0:02
Chciała wymusić odszkodowanie
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-02-20, 0:07 5
Głupia samolubna atencyjna cipa. jak już chciała skończyć z sobą to trzeba było się powiesić w domu albo skoczyć z mostu a nie wpierdalać się pod pociąg i psuć humor oraz zjebać dzień innym ludzią jadącym np. Do pracy.... Ty mała samolubna kurwo.... nie szanuje takich samobójców i gardze nimi napluć na takiego to obowiązek każdego
Zgłoś
Avatar
suborg 2020-02-20, 0:18 9
Silwerbank oni napewno muszą być przejęci tym że ich nie szanujesz
Zgłoś
Avatar
albazsanagycjib 2020-02-20, 0:20
Kurwa, jestem w pełnej gotowości by uszczęśliwić taką japoneczkę, to głupie marnują dobre ciała.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-02-20, 0:40
suborg napisał/a:

Silwerbank oni napewno muszą być przejęci tym że ich nie szanujesz



Mam to w dupie czy są tym przejęci choć raczej im to wisi wtedy po fakcie..... Ale do szacunku samego siebie nie szanuje ich bo w 90% to atencyjne kurwy z słabą psychiką bo mame nie kupiła nowego Iphona albo przejmuje się słowami które nic nie znaczą słabych ludzi w szkole pracy albo co gorsza w internecie jak można się takimi pustymi słowami przejmować....



Bo mnie obrażają to idę się chuśnąć



Zamiast wyjebać im bułe na pizde albo jebnąć im riposte i niech spierdalają bo mogą mieć przykry wypadek np. Upadek ze schodów albo spierdolić się z barierki na 3 piętrze

Zgłoś
Avatar
pudel82x 2020-02-20, 0:56 2
silwerbalk napisał/a:

Głupia samolubna atencyjna cipa. jak już chciała skończyć z sobą to trzeba było się powiesić w domu albo skoczyć z mostu a nie wpierdalać się pod pociąg i psuć humor oraz zjebać dzień innym ludzią jadącym np. Do pracy.... Ty mała samolubna kurwo.... nie szanuje takich samobójców i gardze nimi napluć na takiego to obowiązek każdego


Jeśli bym jechał do pracy to bym ciągnął chorobowe na psychę jak tylko długo się da że niby boje sie teraz wsiąść do pociągu, gorzej jakbym jechał na lotnisko...
Zgłoś
Avatar
tanatopraktyk 2020-02-20, 0:57 2
Ty jebiesz humor innym ludziOM ktorzy musza czytac twoje gimbusowe wypociny z ortografia wprost z Sosnowca. Wez przyklad z niej i idz sie zajeb bo nic tu po tobie

silwerbalk napisał/a:

Głupia samolubna atencyjna cipa. jak już chciała skończyć z sobą to trzeba było się powiesić w domu albo skoczyć z mostu a nie wpierdalać się pod pociąg i psuć humor oraz zjebać dzień innym ludzią jadącym np. Do pracy.... Ty mała samolubna kurwo.... nie szanuje takich samobójców i gardze nimi napluć na takiego to obowiązek każdego


Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie