18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Młoda patologia
sad_mad_1 • 2021-09-15, 9:07
Jakaś idiotka wrzuciła to na fb w obronie "dzieci". Jednak już filmiku tam nie ma.
Lokalizacja: podobno Mińsk Maz.
Zgłoś
Avatar
Arachnid 2021-09-15, 23:34 1
Halman napisał/a:

jak by ktoś pytał to informuję: patusiara ma rację; może nagrywać mundurowych na służbie do woli, nie może publikować w przestrzeni publicznej bez zgody



Pomieszałes dwie rzeczy. Może nagrywać i publikowac do woli nagrania których obiektem są urzednicy państwowi ( oni nie są osobami prywatnymi). Osoby prywatne, można nagrywać w przestrzeni publicznej bez zgody nagrywanego, lecz na jego rzadanie musisz zamaskować jego twarz przed publikacją.
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2021-09-15, 23:52 1
@~Angel

No w końcu, brawo, brawo, dziękujemy i prosimy o wincy :*
Zgłoś
Avatar
notak 2021-09-16, 6:58
poziom patusiary jaki jest każdy widzi, kiedyś i tak sama zostanie z jednym lub więcej dzieci za 500,
a co do nagrywania, niestety może, może też upublicznić nagranie, ale
w tym wypadku utrudniala prowadzenie działań przez policję, będąc zbyt blisko akcji, drąc japę, już nie wspomnę o wyzwiskach
Zgłoś
Avatar
djted 2021-09-16, 9:30
Ej, ale ja mam kolege co pracuje w parku linowym !
A co do banow to mialem zajawke by codziennie tu cos wrzucac. Mialem czas. Znajdowalem nawet spoko rzeczy, ale dostawalem glupie bany. Dostalem bana bo kazalem komus "wypierdalac". Co jest np. haslem przewodnim na dzidzie. Od tamtego czasu juz nic nie wrzucam bo to nie ma sensu.
Zgłoś
Avatar
Folur 2021-09-16, 16:26 1
Kiedy ten sralman weźmie się za uczciwą robotę zamiast siedzieć u matki i pasożytować na niej?
Zgłoś
Avatar
Seligos 2021-09-16, 19:09
Nic mnie tak nie wkurwia jak patusiarskie domaganie się sprawiedliwości. Darcie ryja, ja znam swoje prawa, ja jestem z Anglia. Jestem bardziej niż pewny że na pewno nic nie robiły te pato dzidy a policja jak zwykle ma ból dupy do nich.
Zgłoś
Avatar
Uharibifu 2021-09-16, 22:33
Panie raczej zabłądziły.. bo jak? kto wytłumaczy..że nie zmywają garów !?
Do zatrzymania by nie doszło, gdyby w miejscu zamieszkania, stosowany był łańcuch.
Zgłoś
Avatar
Jebacmusimy 2021-09-16, 23:35
O kurwa nie widziałem że ta wieś jak Mińsk mazowiecki kiedyś zaistnieje na sadistic
Zgłoś
Avatar
veroni 2021-09-17, 12:00
mogę publikować przecież jestem z Anglii kurwa
Zgłoś
Avatar
pixastudio 2021-09-17, 23:19
proże pana moge kolerzanke uzpojić. jprd co za patola
Zgłoś