18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Młoda wietnamska matka
Halman • 2020-06-26, 11:07

skośnooki bąbelek będzie miał w przyszłości problemy z trzymaniem w tej łapce jak mamusia smartfonika..
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2020-06-26, 11:35 9
Właśnie od tego są tak wyśmiewane przez niektórych normy bezpieczeństwa. W Chinach wszystko chce człowieka zabić - ruchome schody, windy, mosty. Bo na czuja robią.
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2020-06-26, 12:34 1
jak byłam mała to też wsadziłam tak rękę w starej windzie ale dzięki przytomnej mamuśce skończyło się tylko na pozdzieranej skórze
Zgłoś
Avatar
chorym 2020-06-26, 12:35 1
Dobrze ze kutasa nie wsadzil
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-06-26, 12:42 1
sensualna napisał/a:

jak byłam mała to też wsadziłam tak rękę w starej windzie


tak bez nagrywania? idiotka
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2020-06-26, 14:56 4
Kurwa, zamiast wcisnąć zamykanie drzwi żeby dłoń się wysunęła to ta pizda jeszcze mocniej zakleszcza łapę dziecku.
Zgłoś
Avatar
roman970227 2020-06-26, 15:16 1
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

Kurwa, zamiast wcisnąć zamykanie drzwi żeby dłoń się wysunęła to ta pizda jeszcze mocniej zakleszcza łapę dziecku.



No nie wiem pizda to z ciebie jest... Jak byś wiedział to dużo wind ma zabezpieczenia, które przy nacisku drzwi się otwierają a nie zamykają. Także pewnie gościu naciskał aby zamknąć ale tak sie nie da
Zgłoś
Avatar
Admirał 2020-06-26, 15:17 6
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

k***a, zamiast wcisnąć zamykanie drzwi żeby dłoń się wysunęła to ta p*zda jeszcze mocniej zakleszcza łapę dziecku.



Przede wszystkim to siedziała w miejscu gdzie jest fotokomórka otwierająca drzwi.
Zgłoś
Avatar
Noktowizor 2020-06-26, 16:01 2
moze wystarczylo by zamknac drzwi? a nie bo jakis gosc stal pomiedzy nimi...
Zgłoś
Avatar
solltys 2020-06-26, 16:21 2
Noktowizor napisał/a:

moze wystarczylo by zamknac drzwi? a nie bo jakis gosc stal pomiedzy nimi...



Gość? tępa pizda się położyła z psiochą centralnie na wejściu, gość przytomnie myślał zamknąć drzwi ale nie miało to sensu bo przez leżąca idiotkę nie miał jak wejść do środka (i nie blokować fotokomórki),
Zgłoś