18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:26
🔥 No i cała robota w pizdu... - teraz popularne
Avatar
seeed71 2023-09-20, 16:53 1
Co jest dziwnego w tym nagraniu ? Widziałem takie rzeczy codziennie w moim gimnazjum (2008 rok) i już się przyzwyczaiłem. Brakuje tylko by dwie trzymały , a trzecia bila po twarzy. I na koniec szarpanie za włosy
Zgłoś
Avatar
danielpaprocki6 2023-09-20, 17:31 1
To po prostu zagubione gnojki. Byłem kiedyś podobny,minął czas a zrozumiałem. Że żałuję jak chuj. To sie nazywa chujowe otoczenie na start życia kiedy przyswajasz pewne sprawy

Sory za pisownie
Zgłoś
Avatar
Mietuh 2023-09-20, 19:49 2
Zmień tytuł i nie przypisuj wszystkiego Ukraińcom , nie dość że mówią po rosyjsku to jeszcze po sprawdzeniu kieszeni każdy mówi ile ma rubli przy sobie. a z tego co wiem top jest waluta obowiązująca w kacapstanie i zachowanie odpowiednie dla tego kraju patusów
Zgłoś
Avatar
Molch 2023-09-20, 20:36 2
rutrar napisał/a:

To są Rosjanki, Mówią po rosyjsku bez wtrętów ukraińskich.



Co Ty pierdolisz, połowa upadlińców słowa po ukraińsku nie powie.
Zgłoś
Avatar
Ferdek5555 2023-09-20, 20:47
PentagramOdDiabła napisał/a:

Najgorsze są takie młode kurwy, szlaufiary jebane co z patologii się wywodzą i jak jeszcze treningów jakichś MMA liznom a później się znęcają nad słabszymi rówieśniczkami dla poklasku od innych kurwa patusow.. tu mamy przykład ukroski. Ale w dzisiejszych czasach w chuj tego i w Polsce i wszędzie. Już nie będę wspominać o jebanyxh czarnuchach i innych goównoskórych śmieciach bo to inna kategoria. Szlag człowieka trafia jak patrzy na takie coś..



Zgadzam się z Tobą całkowicie. Do tego jeszcze dochodzi trend rozwiązywania wykreowanych dram na pato-galach FAME i przepis na społeczeństwo ze zjebanym myśleniem gotowe.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-09-20, 21:04 2
przemekkaro napisał/a:

Moze i racja , w tym roku na plazy byla dziewczyna cialo swietne , nogi uda pupa , cycki boskie , a potem sie okazalo ze typiara ma 13 lat....



Trzeba było korzystać. W razie czego powiedziałbyś, że fale cię podnieciły
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-09-21, 19:30
PentagramOdDiabła napisał/a:

Najgorsze są takie młode kurwy, szlaufiary jebane co z patologii się wywodzą i jak jeszcze treningów jakichś MMA liznom a później się znęcają nad słabszymi rówieśniczkami dla poklasku od innych kurwa patusow.. tu mamy przykład ukroski. Ale w dzisiejszych czasach w chuj tego i w Polsce i wszędzie. Już nie będę wspominać o jebanyxh czarnuchach i innych goównoskórych śmieciach bo to inna kategoria. Szlag człowieka trafia jak patrzy na takie coś..



Obcięcie nosa, uszu i warg świetnie usuwa takie zjeby psychiczne ze społeczeństwa. Na bliskim wschodzie stosują kwas na ryj. Świetne lekarstwo.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2023-09-21, 21:04
przemekkaro napisał/a:

Moze i racja , w tym roku na plazy byla dziewczyna cialo swietne , nogi uda pupa , cycki boskie , a potem sie okazalo ze typiara ma 13 lat....



Roman Polański lubi to
Zgłoś
Avatar
heartagram 2023-09-22, 16:35
Do zlania jej sie w kiche sie nadaje - a pozniej zabicie.
Zgłoś
Avatar
fryzjer1289 2023-09-23, 9:41 1
I tak ta szmata co napierdala, zostanie w Polsce uliczną prostytutką! Ukraińskiego gówna bym kurwa z 2m kijem nie dotknął! Ha tfu! Na tą jebaną swołocz!
Zgłoś