18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Młode wojsko
PanFajek • 2023-08-31, 20:23
Mistrzostwo metodyki i pokaz wzorowego wyszkolenia.



Tutaj wzór patrolowania i reakcji na kontakt.

Zgłoś
Avatar
smc 2023-08-31, 20:30 7
Jednak kobiety nie nadają się do wojska.
Zgłoś
Avatar
lechp 2023-08-31, 20:33 18
smc napisał/a:

Jednak kobiety nie nadają się do wojska.



Jednak? Miałeś wątpliwości?
Zgłoś
Avatar
pankruk 2023-08-31, 20:40 25
W obecnej sytuacji geopolitycznej żadne filmiki tego typu nie powinny w ogóle mieć miejsca w internecie.
Zgłoś
Avatar
Karkus 2023-08-31, 20:41 5
To te słynne wojsko Macierewicza, rozumiem?
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2023-08-31, 20:45 125
Kurwa co wy pierdolicie. Ludzie się uczą. Nikt nie rodzi się z wiedzą taktyczną, że o strategicznej nie wspomnę. Większość z was na zwykłym egzaminie na prawo jazdy była tak posrana, że ruszyła pojazdem z zaciągniętym hamulcem ręcznym czy bez pasów. Nie pierdolcie więc, ludziom się chce, trenują. Pierwsze koty za płoty część się nadaje lepiej, inni mniej - jak w każdej dziedzinie życia. Po to jest ten kapral czy inny plutonowy, aby teraz wyciskać pot i łzy, aby później nie zastępować tego krwią.

Karkus napisał/a:

To te słynne wojsko Macierewicza, rozumiem?



Za Klicha czy Siemioniaka to jak przychodzili poborowi to od razu umieli prowadzić czołg, latać F-16 , taktykę piechoty znał każdy.
Zgłoś
Avatar
tolek01 2023-08-31, 21:02 15
mamy przejebane
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-08-31, 21:47 2
Zgłoś
Avatar
kuba1986 2023-08-31, 21:47 2
Ja się czuję bezpieczny...
Zgłoś
Avatar
mesjans 2023-08-31, 21:58 1
Przy zdawaniu prawa jazdy bywały u niektórych problemy ze skrętem w lewo czy w prawo, tutaj było jeszcze trudniej, pewnie się zastanawiały czy chodzi o moje lewo czy może chodzi o lewo gościa drącego pizdę. Chyba proście było by kierunkami świata.
Zgłoś
Avatar
angel_punx 2023-08-31, 22:05 4
Kurwa aż mi się przypomniało jak to będąc w Żagań-Las wciąż na szkółce (to znaczy jeszcze młody, nie na pododdziale bojowym) raz kompanią szliśmy na strzelnicę która była około 5 kilometrów od jednostki. Ja za jakieś przewinienie musiałem napierdalać satelitki, to znaczy będąc w całym oporządzeniu (plecak, broń) plus dodany OF (pocisk odłamkowo-burzący do czołgu, wersja treningowa co prawda ale około 25 kg wagi) biegać dookoła maszerującej kompanii od jednostki do tej jebanej strzelnicy. Po dojściu tam tak mnie telepało jakbym miał delirkę alkoholową. Rok '95.
Zgłoś
Avatar
croyna 2023-08-31, 22:07 2
śmiechy śmiechami, ale takie właśnie mięso tysiącami ginie teraz każdego dnia na wschodzie
Zgłoś
Avatar
Suczka_Stefana 2023-08-31, 22:15 1
donkapusta napisał/a:

Kurwa co wy pierdolicie. Ludzie się uczą. Nikt nie rodzi się z wiedzą taktyczną, że o strategicznej nie wspomnę. Większość z was na zwykłym egzaminie na prawo jazdy była tak posrana, że ruszyła pojazdem z zaciągniętym hamulcem ręcznym czy bez pasów. Nie pierdolcie więc, ludziom się chce, trenują. Pierwsze koty za płoty część się nadaje lepiej, inni mniej - jak w każdej dziedzinie życia. Po to jest ten kapral czy inny plutonowy, aby teraz wyciskać pot i łzy, aby później nie zastępować tego krwią.
Zgadzam się z Tobą, nie zmienia to jednak faktu, że na prezentowanym filmiku kapral czy inny plutonowy próbują wycisnąć pot i łzy a słychać tylko jak baby się chichrają. Może wpadły w pajęczyny a może gałąź się w dupę wbiła

Zgłoś
Avatar
Antebot 2023-08-31, 22:18 5
donkapusta napisał/a:

Kurwa co wy pierdolicie. Ludzie się uczą. Nikt nie rodzi się z wiedzą taktyczną, że o strategicznej nie wspomnę. Większość z was na zwykłym egzaminie na prawo jazdy była tak posrana, że ruszyła pojazdem z zaciągniętym hamulcem ręcznym czy bez pasów. Nie pierdolcie więc, ludziom się chce, trenują. Pierwsze koty za płoty część się nadaje lepiej, inni mniej - jak w każdej dziedzinie życia. Po to jest ten kapral czy inny plutonowy, aby teraz wyciskać pot i łzy, aby później nie zastępować tego krwią.
Za Klicha czy Siemioniaka to jak przychodzili poborowi to od razu umieli prowadzić czołg, latać F-16 , taktykę piechoty znał każdy.



Uczą się? Nawet teorii nie potrafią elementarnej. Pada pytanie i cisza. Pidstaw się uczy na sali wykładowej, a ci już po krzakach popuerdalają jak lunatycy. Chujnia to nie wojsko.
Zgłoś
Avatar
darnext123 2023-08-31, 22:35 2
Nie no jak mówił rolluj to też byłem pewny że chodzi o turlanie.
Zgłoś