18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
riddick1773 2024-09-16, 19:15
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

młody ma przejebane.
bydło znalazło sobie kozła ofiarnego
jak to wytrzyma to bedzie z niego twardy facet w przyszłości.
jak nie to zobaczymy go niedługo na dziale hard...



a co tak samo miałeś?
Zgłoś
Avatar
0rion 2024-09-16, 19:31
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

młody ma przejebane.
bydło znalazło sobie kozła ofiarnego
jak to wytrzyma to bedzie z niego twardy facet w przyszłości.
jak nie to zobaczymy go niedługo na dziale hard...



trzymam kciuki za to, zeby jednak zobaczyc na dziale hard. tylko nie mlodego a jego oprawcow. ruskowi jak puszcza nerwy to bedzie gral w cs 1.6 z rowiesnikami. tylko ze w realu
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-09-16, 19:49
Młody normalny i jest bity przez patusów z czasem jak podrośnie sam zacznie prześladować innych by sam nie być bitym. Gdy będzie dorosłym stanie się alkoholikiem bijącym swoją żonę i tak w kółko przez wszyskie pokolenia. A politycy są mądrzy, Rosja bogata zaś naród ułomny. Jak zostaną obaleni to zabiorą majątki z Rosji do jakiś egzotycznych krajów. Taki ten smutny los rosjanina
Zgłoś
Avatar
ramsch12345 2024-09-16, 20:05 1
Kacap kacapowi kacapem
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-09-16, 20:25
420710247365 napisał/a:

No wspaniała opowieść tylko że nie było w Polsce ludzi "przesiedlonych z Ukrainy" tylko ludzie przesiedleni przez CCCP z ukradzionych Polsce Kresów i ci ludzie nie byli Ukraińcami. Ukraińców część wypierdolono z powojennej Polski do CCCP a innych rozdzielono po ziemiach zachodnich. To byly proste biedne wieśniaki bez majątków i z nich raczej nikt nie zostawał nauczycielem i nie wyżywał się na Polakach bo raz nie mieli do tego możliwości i wykształcenia (musieliby je otrzymać w Polsce) a dwa taki ktoś zostałby bardzo szybko skrócony. Idź opowiadać swoje bajki gdzie indziej.



Nie wiem gdzie Ty mieszkasz. Poznałem w życiu kilkadziesiąt osób stamtąd. Różnie było u nich z poczuciem tożsamości.
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2024-09-16, 20:49
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

gówno tam wiesz.
znęcają się rocznie nad setkami tysięcy na świecie, większość daje sobie radę.
tysiące walą samobója
a seryjnych młodocianych morderców jest na świecie rocznie kilku-kilkunastu
więc nie pierdol mądralo.



Sam gówno wiesz bo w dupie byłeś i gówno widziałeś, podstawy psychologi sie kłaniają wiec nie próbuj być szerszy od koszuli i nie pisz tu kurwa bzdur niczym nadworny psycholog 🤔
Zgłoś
Avatar
Kawi683 2024-09-16, 21:08
za małolata w kiblu bila dwojka takiego pierwszaka ale że ja i moi koledzy moze lekko jebnieci ale uwazam ze charakterni zobaczylismy co sie dzieje to dostali wpierdol i mlodego nie ruszyli co ciekawe wiecie kto sie nad nim znecał 2 pizdy z rownoległej klasy które same były popychadlami .
Zgłoś
Avatar
Axd 2024-09-16, 21:31
psyhepl napisał/a:

żal Ci orka?
On i tak będzie zindoktrynowany przez papkę putlera
Wyjdzie z tego zwykły zabetonowany łeb po rusku prawdopodobnie
Chuj z nim



Dzieciak jak dzieciak. Suczki znalazły zwyczajnie kozła ofiarnego, mnie osobiście niesamowicie to wkurwia. Ciekawe jakby cwaniaczyli jakbym tam wpadł i tak jak oni znęcają się nad nim, tak ja im bym najebał liści.
Zgłoś
Avatar
dr.lecter 2024-09-17, 1:04
Na froncie ich pogodzą - będą służyć w jednej brygadzie.
Zgłoś
Avatar
Attenzione 2024-09-17, 9:13
Batman_ napisał/a:

Tak to powstają seryjni mordercy, a nie silne psychiki.



Gdyby to był mój potomek to Ed Gein byłby przy mnie ministrantem
Zgłoś
Avatar
Hades2613 2024-09-17, 13:09
Szkoda mi go
Zgłoś
Avatar
butcherSTO 2024-09-17, 21:21
Jebane Cioty !!! Chopok widać że jest mocno zdygany . Jeśli to by byl mój dzieciak to te gnojki z nagrania są rozjebane. Zakładom komin na łeb i w nocy robia z nimi porządek.
Zgłoś
Avatar
Wypierdalajjdjd 2024-09-18, 19:22
Widać że jest słabszy dlatego go biją po to są szkoły żeby dzielić ludzi na silnych i słabych nauka nie ma to nic wspólnego to prymitywna natura jak w świecie zwierząt instynktownie szukanie ofiar i ich izolowanie od reszty stada
Miałem dokładnie to samo bo byłem słabszy
Przez Wiele wiele lat i przetrwałem
Dopiero Po latach już po szkole diagnozowano u mnie autyzm
Mam problemy emocjami bo nie potrafię ich okazywać ale pokazuje twardy charakter nie ma już ulic z lat 90 czasami mam dużą ochotę komuś przyłożyć jeżeli czuje się zbyt pewnie albo się buja na lewo i prawo
Od czasu szkoły już nie jestem słaby wiele czasu poświęcam na ćwiczenia
Przypomina mi się pewien mem

Boże czemu mnie ukarałes
Bóg na to aby zbudować twój charakter i siłę
Zgłoś