18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Młody chłopak skoczył z Trasy Zamkowej
P................e • 2013-08-27, 1:47
Film z tego zdarzenia krąży już w Internecie. Poinformował nas o tym Czytelnik na naszym profilu na Facebooku. Młodzi mężczyźni nie ukrywają twarzy. Widzimy jak nocą idą na Trasę Zamkową. Jeden z nich rozbiera się do slipek, przechodzi przez barierkę i skacze.

Chociaż bardzo bym chciał materiał nie nadaje się na harda. Zobaczyłem dziś jak znajomek udostępnił. A zanim jakaś inna faja stąd to zobaczy to ja już podzielę się tym Wami

Zgłoś
Avatar
robson321 2013-08-27, 13:41 5
30 km ode mnie chłopaki ciągle tak skaczą sam mam ochotę to zrobić most ma ok 20 m wysokości

Zgłoś
Avatar
Wójcik 2013-08-27, 13:48 2
Jak głębokość jest powyżej tych 6m to można śmiało skakać na nogi z 15m jedyne ryzyko że jakiś śmieć z prądem będzie akurat przepływał albo inna łódź. W dzień spoko jak zna się akwen ale w nocy hardcorowo już no i ryzyko szoku termicznego i podejrzewam że trzeźwy nie był. Sam bym gdzieś chętnie poskakał ale nie ma dobrej miejscówki w okolicy a lokalna rzeka jak miejscami ma 2m głębokości w wakacje to max ;/
Tak czy siak koleś dobry wariat.
Zgłoś
Avatar
Aruś 2013-08-27, 13:53 2
Pewnie był w nim zakochany
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-08-27, 13:58 6
Koledzy chyba jeszcze przed mutancją że tak pieją.
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2013-08-27, 14:05 3
Myslalem, ze to ten co ostatnio w poblizu na beton skoczyl.
Zawiodlem sie.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Nevitro 2013-08-27, 14:16 4
Czemu mi filmiki ładuje po 10 minut skoro na YouTube wszystko ok?
Sadistic, smucisz mnie :/

Co do filmiku, brak wyobraźni.
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-08-27, 14:21
kurwa mać...
Gdyby szanował swoje życie miałby odwagę?
Kurwa, dopiero teraz przyszło mi na myśl pisząc zdanie wyżej że sam mógłbym to zrobić
Byłoby jednego debila mniej
Zgłoś
Avatar
JezTuptajacyNoca 2013-08-27, 14:21 19
Co sie kurwa ostatnio dzieje z tym odtwarzaczem sadistica? 80% filmikow sie nie chce nawet zaladowac. Wlaczam youtube - wszystko smiga. Nawet kurwa o 1 w nocy nie moge odpalic tu filmiku, ani na swoim lapie, ani na kompie brata. Nie, net nie ssie.
Zgłoś
Avatar
sadolek 2013-08-27, 14:24
Olek to jest gość... bez kitu:szczerbaty:
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2013-08-27, 14:32 4
Coraz bardziej mnie wkurwia ten player, nie da się nic normalnie obejrzeć. Zróbcie coś do chuja.
Zgłoś
Avatar
Jankes360 2013-08-27, 15:04
Pierdolicie, player działa dobrze, tylko wy macie chujowy internet. Z gówna bata nie ukręcisz.
Zgłoś
Avatar
Krzyvvy 2013-08-27, 15:13 1
Mnie niestety dźwignął ciśnienie ten filmik. Tylko jeden koleś mu to odradzał? QRWA! Niecałe trzy tygodnie temu pochowaliśmy kolegę, bo z kimś się założył. Wlazł na trakcję kolejową i prąd go zabił. Tam nie było nikogo kto dałby mu w ryj na opamiętanie, a teraz możemy go tylko wspominać.

Niby tu nic się nie stało (tam też pewnie nic się nie miało stać!) Pod wpływem to wszyscy powinni go ściulać za takie pomysły...

DOBRA, wiem to jest Sadistic, ale trochę mnie na wspomnienia wzięło
Zgłoś
Avatar
takija 2013-08-27, 15:16
Mamy w okolicy fajne jezioro z dnem w formie lejka...3 metry od brzegu ma dobre 4 metry głębokości. Nad jeziorkiem fajne, mocne konary....można poszaleć Co prawda to tylko 5-6 metrów skoku ale i tak jest fajnie.
Zgłoś
Avatar
energetyk 2013-08-27, 15:27
sadystyczna wersja skoku - koleś skacze i wpada na zwłoki topielca i sam ginie.
Zgłoś
Avatar
Tasak_PL 2013-08-27, 15:35 1
ostatnio gosci stamtad skakal tylko, ze na beton niestety nikt nie nagral, ale plama po nim przetrwala pare dni pozdrawiam ze Szczecina
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie