18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Młody fan HG
stefix666 • 2010-08-29, 14:54
Hip hop powinien być mniej więcej od 17 lat (aha no i ograniczony dostęp do internetu )


Zgłoś
Avatar
MowMiSynu 2010-08-29, 14:59 26
Jaka muzyka, tacy fani...
Zgłoś
Avatar
Piotrcovianin 2010-08-29, 15:02 19
Bluza HG z "HWDP" - takie i ubrania z "jp" noszą najczęściej łepki,którzy nic nigdy nie mieli do czynienia z policją. Debilizm i patologia - to jest to !
elo
Zgłoś
Avatar
C'est Ca 2010-08-29, 15:06 5
I ja sie pytam. Gdzie byli rodzice ? !
Zgłoś
Avatar
stefix666 2010-08-29, 15:18 2
Nie moge z takich ludzi. Przykazaniem jest dla nich JP na 100% a jak by nie było policji to by z domu nie wyszli. Taka prawda
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2010-08-29, 15:31 56
@MowMiSynu

Też słucham HG, ale nie oznacza to że nagrywam filmiki jak wymachuję debilnie łapami i bełkoczę coś nie mogąc złapać oddechu. Więc nie obrażaj innych ludzi, którzy słuchają HH. A jakiej muzyki słuchasz? Metalu? Jazzu? Szczerze, to chuj mnie to interesuje. nie wypowiadam się na temat słuchaczy innego gatunku niż mój. Każdy ma swój gust i słucha tego co chce. Więc zastanów się baranie co napiszesz w następnym poście.

A jak nie to spierdalaj z Sadola.

Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
cwaniak82 2010-08-29, 15:52 23
ungubungu napisał/a:

@MowMiSynu

Też słucham HG, ale nie oznacza to że nagrywam filmiki jak wymachuję debilnie łapami i bełkoczę coś nie mogąc złapać oddechu. Więc nie obrażaj innych ludzi, którzy słuchają HH. A jakiej muzyki słuchasz? Metalu? Jazzu? Szczerze, to chuj mnie to interesuje. nie wypowiadam się na temat słuchaczy innego gatunku niż mój. Każdy ma swój gust i słucha tego co chce. Więc zastanów się baranie co napiszesz w następnym poście.

A jak nie to spierdalaj z Sadola.

Dziękuję.



Szczym ryja i sam spierdalaj z Sadola, kazdy ma prawo pisać co chce.
Zgłoś
Avatar
ferro 2010-08-29, 16:56 21
@up otóż się mylisz. Mimo wolności słowa jest kilka paragrafów, które trzeba przestrzegać, więc nie pierdol.
Zgłoś
Avatar
radi3000 2010-08-29, 19:49 99
Zgłoś
Avatar
TTszpan 2010-08-29, 21:31 5
ungubungu napisał/a:

@MowMiSynu

Też słucham HG, ale nie oznacza to że nagrywam filmiki jak wymachuję debilnie łapami i bełkoczę coś nie mogąc złapać oddechu. Więc nie obrażaj innych ludzi, którzy słuchają HH. A jakiej muzyki słuchasz? Metalu? Jazzu? Szczerze, to chuj mnie to interesuje. nie wypowiadam się na temat słuchaczy innego gatunku niż mój. Każdy ma swój gust i słucha tego co chce. Więc zastanów się baranie co napiszesz w następnym poście.

A jak nie to spierdalaj z Sadola.

Dziękuję.



nie wierze jaki napinacz ...
spierdalaj z sadola? jak dobrze pamiętam to ta strona nazywa się sadistic ewentualnie na polski sadistik - sadol? za takie zmiękczanie powinieneś dostać BANA na całe życie a nie tylko na IP

dzieci neo
Zgłoś
Avatar
zerodwadwa 2010-08-29, 23:33 1
Kurwa własnie z powodu takich dzieci jestem za wprowadzeniem eutanazji.
Zgłoś
Avatar
beti2122 2010-08-30, 1:21 8
boże masakra normalnie spinacie się jak gumki w gaciach. jesteście gorsi od tego dzieciaka. on to przynajmniej udawał kogoś kto jest dla niego idolem , kogo słucha. a wy - jeden na drugiego z mordą czego kto ma słuchać, każdy niech se słucha co lubi i co kocha. jeden w HH widzi tylko bełkot i nic więcej a dla drugiego to słowa które nawiązują do jego życia. brak słów normalnie na to. a teraz jak przystało na komentarz : daje rade dzieciak, trochę śmieszne jak nie nadąża z tekstem i oddechem ale jest gites, starszy brat pewnie nagrywa hehe ale to nie dla ciebie mały , poczekaj jeszcze trochę. a może wyrośnie z ciebie następca molesty albo HG. pozdro łobuzy dla was i niech nikt nie spierdala z sadistic.pl bo im nas więcej tym lepiej.
Zgłoś
Avatar
Tomizmc 2010-08-30, 1:31 10
Zgłoś
Avatar
amrashs 2010-08-30, 12:58 6
0:24
ja i moje ziomki, nikt gorszy, nikt klęczy
Zgłoś
Avatar
raptorjezus 2010-08-30, 18:27 2
Wiecie co z nim zrobic
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie