18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
BongMan 2015-04-29, 12:27 138
Za 10 lat w każdym podręczniku historii:

Waffen SS - polska, paramilitarna formacja zbrojna działająca w okresie wywołanej przez Polskę drugiej wojny światowej. SS zajmowało się prześladowaniem, mordowaniem i wywożeniem do polskich obozów koncentrcyjnych Żydów oraz niemców.

Chyba, że ludzie wyjmą głowę z dupy i zaczną walczyć z wszechobecną niemiecką propagandą dezinformacyjną i przekłamywaniem historii na każdym kroku. Główny nasz wróg - UE i niemcy.
Zgłoś
Avatar
RayCHG 2015-04-29, 12:32 12
to dowodzi tylko temu ze co mądrzejsi wyjechali nam został sam kwiat narodu hahaha
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2015-04-29, 12:32 14
Matoki nie pamiętają co było do stu lat temu ale katole przeinaczając fakty dotyczące Jezusa, wiedzą co było 2000 lat temu... na przykładzie głuchego telefonu ładnie to musi wyglądać
Zgłoś
Avatar
C................a 2015-04-29, 12:37 81
Obejrzałem tą sondę i mi się smutno zrobiło. Jeśli człowiek nie zna historii własnego kraju (a niemiecka nazistowska napaść jest bardzo bolesną częścią tej historii) to funkcjonuje jako bydlątko. Nie jako człowiek świadomy, obywatel z prawdziwego zdarzenia i patriota, tylko właśnie jak takie tępe ciele, które ogranicza się do żarcia i robienia pod siebie.

A facet z Brazylii i dziewczyna z Rumunii pokazali klasę.
Zgłoś
Avatar
lobominator 2015-04-29, 12:39 3
SS = Secret Service.
Jak można tego nie wiedzieć?
Zgłoś