18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:24
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:17
Młody Materla trenuje z ojcem
viktorx • 2012-05-17, 19:08
Syn Michała "Cipao" Materli pokazuje czego go ojciec nauczył.
Chłopak w przyszłości będzie prze kozakiem, a Najmana już by najebał.



Było jak trenuje z ojcem w parterze, ale tego powyżej już nie, chyba, że ktoś jest na tyle głupi, żeby w tagach nie napisać "materla"
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-05-17, 23:01
jak zobaczycie młodego najmana, jak ćwiczy losy i zbiera kase, to wam sie otworzą gęby
Zgłoś
Avatar
wlodi2 2012-05-17, 23:06
Młody jest już gotowy na walkę z Najmanem
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-05-18, 0:43
Ta na chuju do raju będą z nich kozaki - trenując intensywnie w tym wieku rozpierdolą sobie stawy i zaburzą wzrost kości. W wieku 30 lat to będą dziady nie ludzie. Pewnie, że sporty walki, żeby być dobrym trzeba zaczynać wcześnie ale wiek 7 lat to gruba przesada.
Zgłoś
Avatar
sherman 2012-05-18, 7:02
@!Timon, wiem że to pojebane, ale w Tajlandii 6-7 letnie dzieci mają na koncie po kilkanascie- kilkadziesiąt walk. Cwiczą dniami i nocami do porzygu i raczej w wieku 30 lat nie wszyscy jezdza na wozkach, a wrecz odwrotnie, wyrastaja z nich zajebisci zawodnicy :d
Zgłoś
Avatar
evoola 2012-05-18, 10:38
Fajny maluch, mój syncio też będzie tak napiżdżał. O ile będę mieć synka. No i o ile będę w ogóle mieć dzieci.
Zgłoś
Avatar
Marian Pudzianowski 2012-05-18, 17:11 3
!Timon napisał/a:

Ta na chuju do raju będą z nich kozaki - trenując intensywnie w tym wieku rozpierdolą sobie stawy i zaburzą wzrost kości.


Ty po chuju masz o tym pojęcie. Wzrost to ty masz w genach. Jakoś za dzieciaka zapierdalało się rowerem, w chuj czasu biegało, a to też rozpierdala stawy i kości, i co? Jakoś ja i moi starzy znajomi nie mamy po półtora metra wzrostu.
Zgłoś
Avatar
f................r 2012-05-18, 17:14
Marian Pudzianowski napisał/a:


Marian Pudzianowski.


następny...
Zgłoś
Avatar
Papież 2012-05-18, 18:27 1
sherman napisał/a:

Ostatnio wjebalem typowi w wieku ~30lat, ale tych malych skubancow bałbym sie juz teraz :O.

Uprzedze wasze pytania: nie, koleś nie był na wózku, nie był też niczyją matką, chociaz przyznam szczerze, że jego matka, przez którą całe to zajście wyglądała bardziej jak tatuś....



czyli to była kobieta z fiutem
Zgłoś
Avatar
uzavixis 2012-05-18, 18:39
Coś mi się kojarzy, że Materla mówił, że za młodu go ganiali i był taką cipką, co go zmotywowało do treningów i przez to jest kozak, stąd ta ksywa.
Zgłoś
Avatar
Sefir 2012-05-18, 18:52
@timon kazdy mlody szczyl jak ty mysli ze jak rodzice mu powiedza to tak jest. Z silownia moze tez co? wcale nie nawet badania naukowe byly ze wzrost chamuje sie tylko po przes wyciskanie na barki i martwy ciag co obciaza kregosłup, ale to musza byc duze ciezary co raczej w mlodym wieku nie jest mozliwe. I tak znajdzie sie kilku glupich co dalej sa staroswieccy i mysla ze jak sie czlowiek rusza i cwiczy ( w przeciwienstwie do nich ) to trzeba powiedziec ze idiota glupi i na starosc nie bedzie mogl chodzic i sie ruszac. Sport to zdrowie, wszysto z glowa.
Zgłoś
Avatar
morderuk 2012-05-18, 19:14
@kozerq1

Nie zrozumiales posta ograniczony biedaku.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-05-18, 20:19
Ech... absolutnie kompresja chrząstek w nasadach kości długich nie prowadzi do szybszej ich mineralizacji. Macie rację.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-05-19, 2:53
76200 napisał/a:


A czym Ty się możesz pochwalić?



Ksywa może i chujowa, ale na pewno nie bardziej niż Twój życiorys, internetowy dopierdalaczu



Weź kurwa nie pierdol! Prawda jest taka, że ksywka jest do pizdy. NIe znasz gościa który ją skrytykował więc nie obrażaj go i zamknij buziuńkę. Sam zachowujesz się jak internetowy dopierdalacz. Buziaczki
Zgłoś
Avatar
Torquemada 2012-05-19, 17:43
Nie wiem dlaczego czekałem, jak ojciec zasłoni głowę, a mały go w jąderka.
Zgłoś