18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Genius510 2024-06-21, 22:54 1
I bardzo dobrze... żadnego hitlerowca nie szkoda
Zgłoś
Avatar
Koza20 2024-06-21, 23:00 3
I to się nazywa mieszane uczucia... Bo niby ciapaci klepią białego, ale z drugiej strony to niemiec dostaje wpierdol
Zgłoś
Avatar
Maro7777 2024-06-21, 23:01
To zapewne młode czosnki.Mszczą się za Oświęcim
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2024-06-21, 23:01
Najl;epsze,że oni są już tak zasiedziali, że CI wszyscy ciapaci, turcy, araby, żydzi i inni migranci mówią płynnie po niemiecku.
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2024-06-21, 23:02
twojstarywsamychgaciach napisał/a:

I przed czym te cioty tak spierdalają?



Przed pracą
Zgłoś
Avatar
Pajak 2024-06-21, 23:24 1
@twojstarywsamychgaciach: No mówił ten typ - "jemand kommt" czyli "ktoś idzie"
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-21, 23:44
Nikt tu nie potrafi się napierdalać?

Zwykła szkółka bokserska pod auspicjami klubu piłkarskiego potrafi nawet z największego pacysyfisty zrobić mężczyznę.

Polecam.
Zgłoś
Avatar
MafiCk 2024-06-22, 1:02 3
Europa już dawno upadła a teraz biora się za Nasza ojczyznę bo nie pasi im ze jesteśmy czyści
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2024-06-22, 2:49
HejterSadola napisał/a:

Poproszę Cię o jedno, zaufaj mi... bardziej niż tym inernetowym napinaczom. Zrobiłem niejednokrotnie, pod wpływem a czasami bez. czasami żałuję tego a czasami śmieje się z tych sytucji. Jak bym był głupi to bym nagrywał, zrobiłem to dla siebie, TO WSZYSTKO CO ZROBIŁEM. ZROBIŁEM DLA SIEBIE. nie potrzebuje się tym chwalić, nie potrzebuję też wiedzieć kto coś zrobił w tym kierunku, chcciał bym tylko narzucić tym zjebom to jacy silni są w internecie.... a może i ty jesteś w stanie coś z tym zrobić? Może Ty Panie Sebastianie oraz Ty Pani Karyno jesteś coś zrobić z tym syfem? Może powinniśmy robić filmiki jak ruscy, gdzie polewa się ćpunów niezmywalnym gównem, tylko że to jest Polska i tutaj nas ścigają, w ten czy inny sposób. Wydaje mi się że za słabno sobie ufamy, podzieliła nas religia i inne rzeczy a oni mają jeden cel, przejąć Europę, co dalej z tym zrobimy?


Skończyłeś? To spuść wode bo śmierdzi:-/
Zgłoś
Avatar
Atlasss 2024-06-22, 6:17 1
Wincyj brudasów
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-06-22, 8:28
Koza20 napisał/a:

I to się nazywa mieszane uczucia... Bo niby ciapaci klepią białego, ale z drugiej strony to nazista dostaje wpierdol


Zrobiłeś błąd w słowie "nazista".
Poprawiłem.
Nie ma za co.

Zgłoś
Avatar
JohnyByrd 2024-06-22, 14:34
Niepotrzebnie pozamykali piece wujka adolfa.
Zgłoś
Avatar
razak 2024-06-22, 15:00
Mam ambiwalentny stosunek do takich sytuacji. Niech dzieci elektoratu merkelowej i innych skurwysynów niemieckiego rządu łapią wpierdol jak najczęściej. Wiem, że tam już i tak się nic nie zmieni bo ciapaki pewnie mają większość głosów w wyborach, ale to taka pokuta za bycie kretynem i pomocnym bratem dla tych brudasów w momencie rozpoczęcia islamizacji europy. Zbierajcie swoje żniwa. W Polsce taka sytuacja nigdy nie będzie miała miejsca niezależnie od tego kto będzie rządził i ilu ich się tu nie zjedzie. My po prostu mamy walkę i obronę w naszym DNA i mimo iż lewackich ciot przybywa, zawsze znajdzie się grupa: patriotów, narodowców, nacjonalistów którzy nie pozwolą na to by na ich osiedlach bez żadnych konsekwencji panoszyło się to ścierwo.
Zgłoś
Avatar
Jarek_Wielki 2024-06-22, 15:30
Ja pierdole! Skąd wźiąść taką wielką spalarkę do śmieci?
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2024-06-22, 17:46 1
razak napisał/a:

W Polsce taka sytuacja nigdy nie będzie miała miejsca niezależnie od tego kto będzie rządził i ilu ich się tu nie zjedzie. My po prostu mamy walkę i obronę w naszym DNA i mimo iż lewackich ciot przybywa, zawsze znajdzie się grupa: patriotów, narodowców, nacjonalistów którzy nie pozwolą na to by na ich osiedlach bez żadnych konsekwencji panoszyło się to ścierwo.

chyba żyjemy w innych Polskach.
Zgłoś