18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
Masterp326 2024-06-21, 18:54 36
Same kurwa śmieci
Zgłoś
Avatar
twojstarywsamychgaciach 2024-06-21, 18:58 1
I przed czym te cioty tak spierdalają?
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-06-21, 19:57 16
Jebać nazistów, niezależnie od koloru.
Niech się te kurwy nawzajem wybiją.
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-06-21, 20:05 5
A to ciekawe niemiec dostaje wpierdol od niemców. Miła odskocznia od niemiec dostaje wpierdol od imigranta
Zgłoś
Avatar
daniel9119 2024-06-21, 20:27 9
Oczywiście bijący, rodowici niemcy
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-06-21, 20:28 2
żmij napisał/a:

Jebać nazistów, niezależnie od koloru.
Niech się te kurwy nawzajem wybiją.



Brakuje tam jeszcze obrzezanych czosnków.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-06-21, 20:33
juderaus napisał/a:

Brakuje tam jeszcze obrzezanych czosnków.



Nigdy nie brakowało. Wiedziałeś, że Adolf miał w kolekcji żydowskiego feldmarszałka?
Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2024-06-21, 20:41 2
Więcej poproszę
Zgłoś
Avatar
HejterSadola 2024-06-21, 20:56 15
Widzę tyle komentarzy i zastanawiam się, gdzie podziali się ci wszyscy bojownicy jak u nas od kilku lat pojawiają się podobne sceny... gdzie wy kurwa wszyscy jesteście tak poza internetem? niech mi da piwo choć jeden który najebał ten motłoch po ryju, policzymy was, internetowi napinacze.
Zgłoś
Avatar
ziu 2024-06-21, 21:41 8
@up
Ja, to tak szczerze pracuję blistko chaty i mało zwiedzam co się dzieje wokół, bo zwyczajnie nie mam czasu, ale gwarantuje Ci, że jak bym był wokół takiej sytuacji, to na bank bym się odpalił i pewnie byłby film na sadolu, ale jak internetowi napinacze, tak internetowa pizda tego nie zrozumie. Ciśniesz po użytkownikach, a sam coś pokazałeś?
Pochwal się nam może ja jestem w błędzie? Czy nie?
Zgłoś
Avatar
HejterSadola 2024-06-21, 21:54 5
ziu napisał/a:

@up
Ja, to tak szczerze pracuję blistko chaty i mało zwiedzam co się dzieje wokół, bo zwyczajnie nie mam czasu, ale gwarantuje Ci, że jak bym był wokół takiej sytuacji, to na bank bym się odpalił i pewnie byłby film na sadolu, ale jak internetowi napinacze, tak internetowa pizda tego nie zrozumie. Ciśniesz po użytkownikach, a sam coś pokazałeś?
Pochwal się nam może ja jestem w błędzie? Czy nie?



Poproszę Cię o jedno, zaufaj mi... bardziej niż tym inernetowym napinaczom. Zrobiłem niejednokrotnie, pod wpływem a czasami bez. czasami żałuję tego a czasami śmieje się z tych sytucji. Jak bym był głupi to bym nagrywał, zrobiłem to dla siebie, TO WSZYSTKO CO ZROBIŁEM. ZROBIŁEM DLA SIEBIE. nie potrzebuje się tym chwalić, nie potrzebuję też wiedzieć kto coś zrobił w tym kierunku, chcciał bym tylko narzucić tym zjebom to jacy silni są w internecie.... a może i ty jesteś w stanie coś z tym zrobić? Może Ty Panie Sebastianie oraz Ty Pani Karyno jesteś coś zrobić z tym syfem? Może powinniśmy robić filmiki jak ruscy, gdzie polewa się ćpunów niezmywalnym gównem, tylko że to jest Polska i tutaj nas ścigają, w ten czy inny sposób. Wydaje mi się że za słabno sobie ufamy, podzieliła nas religia i inne rzeczy a oni mają jeden cel, przejąć Europę, co dalej z tym zrobimy?
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2024-06-21, 22:01 2
twojstarywsamychgaciach napisał/a:

I przed czym te cioty tak spierdalają?



Pewnie ktoś wyleciał z wiadrem wody i z mydłem
Zgłoś
Avatar
zipi 2024-06-21, 22:41 6
szczerze nie szkoda mi żadnego niemca, to od nich sie zaczął napłwy imigrantów do Europy, to przez merkelową to wszystko sie zaczeło, moze to jest wnuczek albo synalek jednego z jej wyborców, albo jednego z wyborców lewicy, niech zdychają kutwy
Zgłoś
Avatar
Nonxzda 2024-06-21, 22:42 6
Hitler się w grobie przewraca ⚰️
Zgłoś