18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
mariou92 2012-04-19, 20:34
Donald Tusk napisał/a:

Kurwa Pudzian ze swoim cielskiem i średnio dotlenionym organizmem podciągnął by się dwa razy i pierdolnął na zawał.



Obrażacie tak tego pudziana kurwa a zrobił w chuj dla polski zawsze jak wygrywa to mówi że dla nas a wy go obrażacie skurwysyny! A podciągnąć to może ty byś się nie podciągnął ale nie zawodowiec
Zgłoś
Avatar
bathoN 2012-04-19, 20:41 1
elvese1 napisał/a:

dzieci w takim wieku nie powinny tak przeciążać stawów i kości, zaraz znajdzie sie masa pierdolonych gimbusów jarających sie co to będzie za 10 lat , otóż za 10 lat dzieciak moze miec pokrzywione stawy i nierowne konczyny ... ale chuj jak rodzice nie mają we łbie oleju to dziwne, zeby sie chociaz przez chwile zastanowili czy to nie szkodzi tak mlodemu organizmowi, bo przeciez mozna wziac kamerke i to nagrac



Czy Ty wiesz w ogóle o czym mówisz? Ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała tj. przysiady, pompki, podciągania NIE OBCIĄŻAJĄ STAWÓW, dlatego są zalecane dla młodych "pakerów", którzy chcą coś z sobą robić, a ich kości jeszcze rosną. Można te ćwiczenia wykonywać w każdym wieku. Więc na drugi raz jak będziesz chciał kogoś pouczać, poczytaj na dany temat i nie obrażaj.

Pozdrawiam wszystkich Polaków.

Bathon.
Zgłoś
Avatar
~Blackhunter 2012-04-19, 21:00
Ciekawe kiedy mój dzieciak tak będzie się podciągał.

mariou92 napisał/a:

Obrażacie tak tego pudziana kurwa a zrobił w chuj dla polski zawsze jak wygrywa to mówi że dla nas a wy go obrażacie skurwysyny! A podciągnąć to może ty byś się nie podciągnął ale nie zawodowiec



Nie podniecaj się bo Ci żyłka pierdząca pęknie. Określeniem " skurwysyny " możesz witać swoich starych jak wracają do domu po pracy. Oczywiście jeśli Ci na to pozwolą.
Zgłoś
Avatar
glodnymaciek 2012-04-19, 21:06
Czego się nie robi, żeby baje obejrzeć! ^^
Zgłoś
Avatar
elvese1 2012-04-19, 22:03
okanslig napisał/a:

@elvese1 skoro miesnie ma wystarczajaco silne, zeby sie podniesc, to sciegna i kosci spokojnie dadza rade. Jak mialem 2 latka to spierdolilem na siebie telewizor, lezalem tak jak pajak pod kapciem i jakos kosteczki nie mam do tej pory zwichnietej. W skrocie: nie pierdol ;p



a chuj mnie to interesuje ?
Zgłoś
Avatar
Lucifers Ass 2012-04-19, 22:24
0 odpowiedzialności ze strony rodziców, jakby jebnął głową o podłogę byłaby kolejna historia.
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-04-19, 22:57
Ojciec skurwiel
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-05-07, 20:33
Zgłoś