18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Syrop_klonpwy 2023-12-28, 20:34 2
darek1234 napisał/a:

Budda, JanzDukli i kilku innych to największe śmiecie Sadistica, to są antypolskie szmaciarze bez krzty honoru i wiedzy



Zauważyłam, ale już mi się po prostu ulało, bo nie mogę takich debilizmów już czytać. Na prawdę nie wiem jak bardzo muszą być tępi żeby pisać takie komentarze.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-12-28, 21:56
Nazhir napisał/a:

Kurde, młody jest niezły. Jakby zdjął ten tornister i kurtkę, to by poskładał tego Azera. Azer po tej minucie walki był już całkowicie wypompowany.
To kolano w ogóle nie miało siły, a walił ciągle w gardę. Uratowało go tylko tyle, że mógł młodego mocno chwycić za kaptur i nie pozwolił młodemu biegać wokół siebie. Z tego też powodu, kimona i inne stroje karaty to jest totalny absurd, ale to na marginesie.
Jak młody podrośnie, zmężnieje, nabierze realnej siły, to poskłada kilku takich Azerów na raz.



Po kuskusie kozojebcy nie mają za dużo energii...
Zgłoś
Avatar
Keiko73 2023-12-28, 23:40
Aż mu piwo stawiam. Jechać z tymi brudasami
Zgłoś
Avatar
Lukigm 2023-12-29, 4:03
Gość nie miał pierdolniecia w łapie, nie trzeba tyle machać kurtki sprawny cios i po bojce.
Zgłoś
Avatar
MichaQ 2023-12-29, 19:15
Nazhir napisał/a:

Kurde, młody jest niezły. Jakby zdjął ten tornister i kurtkę, to by poskładał tego Azera. Azer po tej minucie walki był już całkowicie wypompowany.
To kolano w ogóle nie miało siły, a walił ciągle w gardę. Uratowało go tylko tyle, że mógł młodego mocno chwycić za kaptur i nie pozwolił młodemu biegać wokół siebie. Z tego też powodu, kimona i inne stroje karaty to jest totalny absurd, ale to na marginesie.
Jak młody podrośnie, zmężnieje, nabierze realnej siły, to poskłada kilku takich Azerów na raz.



Te azerskie gówno jest niczym banderowskie ścierwo z Upainy.
A młodego ruskek za parę lat wyrośnie i będzie robić porządki na osiedlu z tym gównem.
Zgłoś
Avatar
jonatan 2023-12-30, 0:04
Gabarytow nie oszukasz
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-12-30, 20:17 1
MichaQ napisał/a:

Te azerskie gówno jest niczym banderowskie ścierwo z Upainy.
A młodego ruskek za parę lat wyrośnie i będzie robić porządki na osiedlu z tym gównem.



To żeś się popisał logiką słowa. Ale, może ktoś ci to wyjaśni
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2024-01-28, 21:41
Nazhir napisał/a:




Chyba, że w międzyczasie zachoruje, nie zadbają o niego i nabawi się niepełnosprawności, wtedy kicha.
Zgłoś