18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
irish 2011-02-27, 1:15
ktory to jest ten lepszy, bo nie widze miedzy nimi roznicy?
Zgłoś
Avatar
kowal77 2011-02-27, 1:22 1
Dania, mój kraj. W pizdu, teraz będę się bał dostać wpierdol od 7 latka. >.>
Zgłoś
Avatar
heartshade 2011-02-27, 1:29
Cytat:

@heartshade Nie miej pretensji do rodziców za to że ich dzieci klepią cie w szkole.


Jak ściągniesz na trwałe gimnazjalny mundurek, a rękę zamienisz na kobietę to wtedy pogadamy ptysiu.
Zgłoś
Avatar
husarz_ 2011-02-27, 1:40
sadistic to nie jest kurwa portal gdzie kazdy prezentuje swoje zajebiste zainteresowania i hobby. kurwa ostatnio sie pojawily jakies podniety z tuningownej fury, teraz nastepny palant wstawia dzieci ktore napierdalaja sie w sposob ryzookich. no kurwa dajcie spokoj. jeszcze jakies inne pojebane i nudne fuilmiki gdzie ktos skacze na rowerze czy czyms innym. i kurwa pare stron zachwytow. zajebiscie. tylko ze od tego sa portale tematyczne. nie wrzucajcie na sadola wszystkiego co wam sie podoba :/ bo to kurwa nie smietnik i miejsce zeby sie dzielic swoimi zainteresowaniami :/ znajomych sobie znajdzcie i im dupe katujcie
Zgłoś
Avatar
plugnplay 2011-02-27, 1:45
fajnie sie kopia te male ludziki
Zgłoś
Avatar
Kinsaj 2011-02-27, 2:01 1
jak tylko usłyszałem tą pedalską "muze" to odrazu wyłączyłem.
Zgłoś
Avatar
Earth 2011-02-27, 2:38 1
@kowal77

wystarczy waga twojej ręki, zeby zakurwić takiemu w pysk

p = m * v

pamiętaj kurwa!
Zgłoś
Avatar
aveyron 2011-02-27, 2:56 4
gdyby nie moje stwardnienie rozsiane też bym napierdalał
Zgłoś
Avatar
ManOfSparta 2011-02-27, 8:37
sie pytam:
gdzie tu kurwa jest krew!
Zgłoś
Avatar
Pułkownik Zuber 2011-02-27, 9:59
Ale chujowa muzyka.
Zgłoś
Avatar
Nayebkovitz 2011-02-27, 10:06
za tak pedalski podkład piwa nie będzie!!!
Zgłoś
Avatar
AleToNieDoMnieTak 2011-02-27, 11:18
kurwa,caly czas te same ciosy,a raczej kopy + chuj wie kiedy to ten "glowny bohater" jest na pierwszym planie,bo raz ma niebieska a raz czerwona kamizelke
Zgłoś
Avatar
wubepe 2011-02-27, 11:18 2
hairy_chest napisał/a:

sadistic to nie jest kurwa portal gdzie kazdy prezentuje swoje zajebiste zainteresowania i hobby. kurwa ostatnio sie pojawily jakies podniety z tuningownej fury, teraz nastepny palant wstawia dzieci ktore napierdalaja sie w sposob ryzookich. no kurwa dajcie spokoj. jeszcze jakies inne pojebane i nudne fuilmiki gdzie ktos skacze na rowerze czy czyms innym. i kurwa pare stron zachwytow. zajebiscie. tylko ze od tego sa portale tematyczne. nie wrzucajcie na sadola wszystkiego co wam sie podoba :/ bo to kurwa nie smietnik i miejsce zeby sie dzielic swoimi zainteresowaniami :/ znajomych sobie znajdzcie i im dupe katujcie



puknij sie w beret pajacu. Wrzuciłem to tu bo leca kopy na morde, a nie że interesują mnie wschodnie sztuki walki.
Zgłoś
Avatar
biały murzyn 2011-02-27, 11:32
4;14 dobre było XD
Zgłoś
Avatar
dreamor 2011-02-27, 12:36
fajny sposób na pozbycie się mleczaków
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie