18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
3bitz 2009-12-31, 15:06
Nieźle po ćpany tren mały...
Zgłoś
Avatar
ferro 2009-12-31, 15:22
radeksz82 napisał/a:


Właśnie nie każde dziecko w wieku 3 latek jest takie odważne i umie tak tańczyć i się bawić.A ty pewnie chowałeś si9e pod spódnicą u mamy i z stąd ta zazdrosc. A Tam lepiej byc mamisynkiem niz miec adhd i tak tanczyc



chłopie nie znasz mnie, wiec po co wymyslasz? Nie byłem ani nie jestem maminsynkiem, ale i nie mam ADHD. I mimo tego nigdy nie miałem problemów z tancem (tak tańcem, a nie bezwładnym wymachem rąk) i z zagadywaniem do dziewczyn.
I sam widzisz, ze potwierdziły sie moje słowa o 'zazdrosci', najlepiej użyc tego słowa jak nie ma sie kontrargumentow. Am I right?
Powiem Ci tylko ze tu nie ma czego zazdroscic naprawde.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2009-12-31, 15:33
chwila tańca i dupeczki jego. Niezły casanova
Zgłoś
Avatar
cwaniak82 2009-12-31, 15:46
ferro napisał/a:



chłopie nie znasz mnie, wiec po co wymyslasz? Nie byłem ani nie jestem maminsynkiem, ale i nie mam ADHD. I mimo tego nigdy nie miałem problemów z tancem (tak tańcem, a nie bezwładnym wymachem rąk) i z zagadywaniem do dziewczyn.
I sam widzisz, ze potwierdziły się moje słowa o 'zazdrosci', najlepiej użyc tego słowa jak nie ma sie kontrargumentow. Am I right?
Powiem Ci tylko ze tu nie ma czego zazdroscic naprawde.


Tak samo osadzam ciebie jak i ty te dziecko osadzasz. co ty je znasz.
Zeby od kogoś kultury wymagać trzeba ja wpierw komuś okazać
Zgłoś
Avatar
ferro 2009-12-31, 16:17 2
radeksz82 napisał/a:


Tak samo osadzam ciebie jak i ty te dziecko osadzasz. co ty je znasz.
Zeby od kogoś kultury wymagać trzeba ja wpierw komuś okazać



Dobrze mówisz o kulturze, dlatego ja "Ciebie", "Ty" itd. piszę z dużej litery.
Zauważ, ze nie osądzam dziecka tylko jego pseudo-taniec, którym sie rajcujesz. Jak będę miał chwilę to znajdę Ci dzieciaki nawet młodsze, co tańczą o niebo lepiej. Masz tu przykład bow wow -



czy choćby to:

Zgłoś
Avatar
cwaniak82 2009-12-31, 16:52 2
ferro napisał/a:



Dobrze mówisz o kulturze, dlatego ja "Ciebie", "Ty" itd. piszę z dużej litery.
Zauważ, ze nie osądzam dziecka tylko jego pseudo-taniec, którym sie rajcujesz. Jak będę miał chwilę to znajdę Ci dzieciaki nawet młodsze, co tańczą o niebo lepiej. Masz tu przykład bow wow -

czy choćby to:


no jak na 3 letniego brzdąca to murzynek pewnie wygra w You can dance albo Mam talent( tańczy śpiewa ) ale "to nie taniec tylko ADHD z przerwami bez spazmów.."
Zgłoś
Avatar
ferro 2009-12-31, 17:10
@up Sam widzisz ze nie ma sensu z Toba dyskutować, nie porównuj tego dziecka z topicu do tego powyżej.
Dobra koncze temat juz nie odpisuje Tobie.

A wszystkim Życzę Szczęsliwego Nowego Roku, bo dzisiaj już tu nie wejdę.
Zgłoś
Avatar
cwaniak82 2009-12-31, 17:29 4
To spierdalaj i Szczęsliwego Nowego Roku
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-12-31, 17:41 1
radeksz82, zachowuj się.

6. Wyzwiska, bezcelowe kłótnie, trollowanie, jawny rasizm objawiający się agresywnymi komentarzami nie są tolerowane na tym forum.
Zgłoś
Avatar
Byczarz 2009-12-31, 17:54 1
radeksz82 napisał/a:



Przepraszam zachowałem się jak gówniarz więcej się to nie powtórzy .A o co chodzi


Jeśli nie potrafisz być zabawny, to po prostu pozostań przy byciu poważnym.
Zgłoś
Avatar
y................h 2009-12-31, 20:38
Dali mu jeść, dziecko pełne energii
Zgłoś