18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Młody w robocie
~Velture • 2020-01-24, 23:22
Po specach od dolewania płynu do poziomicy, odwracaniu kolanka i tysiącu innych dowcipów na świeżakach w pracy przyszła kolej na coś nowego...

Zgłoś
Avatar
zaqaz 2020-01-25, 9:33 2
jasypan napisał/a:

Że się chciało komuś kalamitkę do kowadła montować.



Dobra beka z młodych warta jest takiego zachodu, a idę o zakład, ze zamontowali ją inni młodzi w ramach równie zajebistego procesu wdrożenia
Zgłoś
Avatar
zonk 2020-01-25, 10:18 2
Każdy był "młody" w robocie, ale nie każdy był tak tępy.
Zgłoś
Avatar
mareczex093 2020-01-25, 10:26 3
Kiedyś w robocie miałem takiego co zapytał jak my to robimy, że nam piach ze szpadla nie spada... Jak się później dojrzeliśmy to się okazało, że kopał drugą stroną. Ja pierdole... No pół biedy, że trzonkiem chociaż nie próbował..
Zgłoś
Avatar
botspam 2020-01-25, 10:37 1
mareczex093 napisał/a:

Kiedyś w robocie miałem takiego co zapytał jak my to robimy, że nam piach ze szpadla nie spada... Jak się później dojrzeliśmy to się okazało, że kopał drugą stroną. Ja pierdole... No pół biedy, że trzonkiem chociaż nie próbował..



Czyli nawet do kopania rowów się nie nadawał.

Jakiego smaru się używa do kowadła? Zwykły litowy wystarczy?
Zgłoś
Avatar
Rick83 2020-01-25, 11:43
siwybis napisał/a:

Jak masz iloraz inteligencji równy rozmiarowi obuwia to dwa razy będziesz z wiaderkiem po fazę zapierdalał



Widać że jesteś obeznany w temacie





Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2020-01-25, 11:59 2
botspam napisał/a:

Czyli nawet do kopania rowów się nie nadawał.
Jakiego smaru się używa do kowadła? Zwykły litowy wystarczy?



Chyba grafitowy.
Zgłoś
Avatar
Vrox 2020-01-25, 13:06
siwybis napisał/a:

Jak masz iloraz inteligencji równy rozmiarowi obuwia to dwa razy będziesz z wiaderkiem po fazę zapierdalał



Też cię tak w chuja robili a teraz udajesz znawcę. Byłeś takim samym frajerem jak na filmiku.
Zgłoś
Avatar
gixi 2020-01-25, 15:58 1
Vrox napisał/a:

Też cię tak w chuja robili a teraz udajesz znawcę. Byłeś takim samym frajerem jak na filmiku.



Pewnie... ja też kiedyś byłam taką frajerką. Miałam 4 lata i wierzyłam w Mikołaja... Nadal jest mi wstyd.
Zgłoś
Avatar
jbone 2020-01-25, 16:03 3
Dako0o napisał/a:

Czy on oliwi kowadło?



oliwi czy smaruje?co znaczy oliwić?co znaczy smarować?

czym jest bułka kajzerka którą podała mi pani w piekarni dziś rano przed zażyciem kwasa.
czy pani po sikaniu myła ręce? jeśli nie to czy dotykając tej bułki językiem będę robił jej minetę?
cudowne czuć zapach perfum i kremu jej dłoni na teł bułce.-bułka świeci się kolorami tęczy.

dziś zostanę w domu,dziś zostanę z bułką.
Zgłoś
Avatar
X................3 2020-01-25, 16:25 1
jbone napisał/a:

oliwi czy smaruje?co znaczy oliwić?co znaczy smarować?
czym jest bułka kajzerka którą podała mi pani w piekarni dziś rano przed zażyciem kwasa.
czy pani po sikaniu myła ręce? jeśli nie to czy dotykając tej bułki językiem będę robił jej minetę?
cudowne czuć zapach perfum i kremu jej dłoni na teł bułce.-bułka świeci się kolorami tęczy.
dziś zostanę w domu,dziś zostanę z bułką.



Poeta jebany
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2020-01-25, 19:37
Salieri16000 napisał/a:

To nie może być prawda- aż tak głupim nie można być...



taaa ? a ci co wierzą że ziemia jest płaska? po mojemu takich biją na głowę
Zgłoś
Avatar
~Velture 2020-01-25, 20:21 1
Hrabia Drapula napisał/a:

taaa ? a ci co wierzą że ziemia jest płaska? po mojemu takich biją na głowę



Wydaje mi się, że płaskoziemcy są mniej niedojebani od typa co pompuje czy tam oliwi kowadło.
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2020-01-26, 11:56 1
siwybis napisał/a:

Jak masz iloraz inteligencji równy rozmiarowi obuwia to dwa razy będziesz z wiaderkiem po fazę zapierdalał



czasy się zmieniają Ja wysyłam uczni po fazę w sprayu
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2020-02-05, 20:33
jbone napisał/a:

oliwi czy smaruje?co znaczy oliwić?co znaczy smarować?

czym jest bułka kajzerka którą podała mi pani w piekarni dziś rano przed zażyciem kwasa.
czy pani po sikaniu myła ręce? jeśli nie to czy dotykając tej bułki językiem będę robił jej minetę?
cudowne czuć zapach perfum i kremu jej dłoni na teł bułce.-bułka świeci się kolorami tęczy.

dziś zostanę w domu,dziś zostanę z bułką.



Rozumiem cię, też mam sprośne myśli na widok pieczywa.
Dostaję erekcji na widok bułki poznańskiej.
AWWWWwwww!!!!
Zgłoś