18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Młodzi gangsterzy vs Policja
hardbot • 2012-12-26, 20:05
Przeglądając sobie różne fora natrafiłem na coś ciekawego. Działo się to około tydzień temu

To się po prostu w głowie nie mieści, co niektóre dzieciaki wyprawiają. Policja zatrzymała właśnie szajkę z podstawówki, która szantażowała i wymuszała pieniądze od koleżanki.

Dnia 18.12.2012 policjanci z Komisariatu Policji w Andrychowie zatrzymali 4-osobową grupę nieletnich w wieku od 10-14 lat. Jak ustalono, nastolatki od kilkunastu miesięcy zajmowały się wymuszeniami rozbójniczymi na 11 – letniej koleżance, uczennicy tej samej szkoły.

- Chłopcy w celu wymuszenia od koleżanki pieniędzy w różnych kwotach zastraszali ją niebezpiecznym narzędziem, jak również stosowali przemoc fizyczną. Sprawcy również kontaktowali się telefonicznie z pokrzywdzoną żądając, aby kwoty pieniężne przekazywane były im do ręki lub chowane w specjalnych wyznaczonych przez nich skrytkach. W celu zastraszania pokrzywdzonej dokonali również uszkodzenia drzwi wejściowych do jej mieszkania poprzez pomalowanie ich farbą – informuje nas Elżbieta-Goleniowska-Warchał, rzecznik KPP Wadowice.

Ogółem 11-latka przekazała sprawcom aż 1500 zł. Nieletni są mieszkańcami gminy Andrychów, wcześnie nie notowani przez policję. O sprawie został już powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich w Wadowicach.

Moim zdaniem takie coś nie powinno zaistnieć. Widocznie rodzice jakoś nie potrafią przypierdolić porządnie takim dzieciakom w odpowiednie miejsce, później mamy efekty

(Na pewno nie było tego tematu tutaj)
Zgłoś
Avatar
K................k 2012-12-27, 10:12 1
Andrychów - miasto pełne Cyganów, wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
pyto 2012-12-27, 10:42
@up ale kwota czynu szkodliwego ma sie nijak jak mozesz czyn podciagnac pod inny paragraf. Ostatnio mnie koles oszukal na aukcji internetowej na 59 zl i sprawa jest na policji, bo nie liczy sie kwota, a sposob wyrzadzenia krzywdy (w tym wypadku 287 kk). Takze tez nie odpuszczajcie tym internetowym skurwysynom, bo to raptem 1-1,5 h na policji, a przynajmniej koles sie wystraszy.
Zgłoś
Avatar
Antybozia666 2012-12-27, 11:18 6
Moreq napisał/a:

i chuja im zrobią do 14 roku życia mogą ich co najwyżej po napletach głaskać. U mnie w mieście 14 latek robił włamy na mieszkania i wynosił złoto i kasę. 20 włamań, efekt? Żaden. Za młody.

Trzeba młodego skurwiela było w zasranym kiblu podtopić, żeby zasmakował gangsterskiego życia.



Jak by w tym kraju brakowało instytucji która głaszcze po napletach dzieci do 14 roku życia ! ...
Zgłoś
Avatar
sinjids 2012-12-27, 11:24 4
Takie sprawy są bardzo częste w polskich gimnazjach. U mnie w gimnazjum była taka patologia, że ja pierdole.

Generalnie kradli, raz na wuefie zajebali całej klasie telefony i inną elektronikę z w wyjątkiem mnie i kumpla - my nie byliśmy na tyle głupi, żeby nosić drogi sprzęt do szkoły. Złodzieje dostali kuratora i... tyle. Nadal ich widzę jak się rozbijają starym polonezem po mieście.

Osobiście uważam, że takich ludzi powinno się likwidować ze zdrowej komórki społeczeństwa. Poprawczaki to żadne rozwiązanie bo tam jeszcze bardziej się psują, poza tym spierdalają z tych poprawczaków.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2012-12-27, 11:27 2
Krótka piłka: popełniasz "dorosłe" przestępstwa = jesteś sądzony jak dorosły. I nagle się okaże, że przestępczość wśród młodzieży spadnie do poziomu sprzed 50 lat...
Zgłoś
Avatar
Czougu 2012-12-27, 11:37 1
Się debile nasłuchały ''gangsterskiego'' rapu i świrują.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-12-27, 13:17
Bezstresowe wychowanie, a nie żaden gangsterski rap.
Zgłoś
Avatar
Serek810 2012-12-27, 13:36
o kuźwa... nie wiedziałem ze u mnie na mieście takie gangi powstają :O
Zgłoś
Avatar
bleszta 2012-12-27, 13:48
kurwa byłem tam na lanie (tak w counter strike) i w tym mieście było cyganów i rumunów od zajebanie aż się bałem chodzić z plecakiem z myszką słuchawkami itp
Zgłoś
Avatar
szereg0wy 2012-12-27, 16:30 1
hardbot napisał/a:

trochę czasu w poprawczaku



I co to da? Koleś z mojej klasy poszedł do poprawczaka za znęcanie się nad młodszymi szczylami. Wyszedł i zaczął kraść. Znowu poprawczak - znowu wyszedł i pochlastał jakąś babuszkę, bo nie chciała mu kupić piwa.
Poprawczak to akurat najgorsze, co może takiego gnoja spotkać. Najlepiej byłoby porządnie wpierdolić albo odizolować (ale tak na poważnie - sam w czterech ścianach, zero TV, zero komputerów, zero kontaktu z ludźmi, poza ewentualnym nauczycielem) na parę miesięcy i wątpię, czy chciałby wrócić do izolatki po jej zakończeniu.
Zgłoś
Avatar
grzechu86tonie 2012-12-27, 16:44 1
mysle ze najpierw to trzeba wyjasnic definicje slowa "gangster" bo widze ze nie dlugo za postawienie klocka w lesie beda za kims wolac gangster
Zgłoś
Avatar
nemptor 2012-12-27, 17:00
Pomyśleć, że coś takiego dzieje się w podstawówce do której chodziłem. Byłem ostatnio na odwiedzinach w gimnazjum obok, do którego też uczęszczałem i rozmawiałem z znajomą nauczycielką, opowiedziała mi, że teraz ustawki są na porządku dziennym. Zawsze jest jakaś grupa trzymająca władzę w szkole i wyłudza pieniądze od innych dzieci. Przydałby się takim gówniarzom porządny wpierdol.
Zgłoś
Avatar
Sychu154 2012-12-27, 17:00
bo tak to jest jak się takich gówniarzy wychowuje bezstresowo.. później dorastają takie małe psychozjeby
Zgłoś
Avatar
Adamecki 2012-12-27, 18:56
@Sychu154
W 100% się z tobą zgadzam. Raz takiemu dzieciarowi sę spuści wpierdol i zapamięta do końca życia że nie wolno. Jak widzę jak rodzice się teraz pierdolą z wychowywaniem to mnie strzela.
Zgłoś
Avatar
BM_ 2012-12-27, 19:08
Kiedyś jak rodzice nie mogli nic wiedzieć to sprawę załatwiał* starszy brat,albo kolega starszej siostry...dzieci teraz nie potrafią sobie radzić...

* - spuszczał wpierdol
Zgłoś