18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Młodzi gangsterzy vs Policja
hardbot • 2012-12-26, 20:05
Przeglądając sobie różne fora natrafiłem na coś ciekawego. Działo się to około tydzień temu

To się po prostu w głowie nie mieści, co niektóre dzieciaki wyprawiają. Policja zatrzymała właśnie szajkę z podstawówki, która szantażowała i wymuszała pieniądze od koleżanki.

Dnia 18.12.2012 policjanci z Komisariatu Policji w Andrychowie zatrzymali 4-osobową grupę nieletnich w wieku od 10-14 lat. Jak ustalono, nastolatki od kilkunastu miesięcy zajmowały się wymuszeniami rozbójniczymi na 11 – letniej koleżance, uczennicy tej samej szkoły.

- Chłopcy w celu wymuszenia od koleżanki pieniędzy w różnych kwotach zastraszali ją niebezpiecznym narzędziem, jak również stosowali przemoc fizyczną. Sprawcy również kontaktowali się telefonicznie z pokrzywdzoną żądając, aby kwoty pieniężne przekazywane były im do ręki lub chowane w specjalnych wyznaczonych przez nich skrytkach. W celu zastraszania pokrzywdzonej dokonali również uszkodzenia drzwi wejściowych do jej mieszkania poprzez pomalowanie ich farbą – informuje nas Elżbieta-Goleniowska-Warchał, rzecznik KPP Wadowice.

Ogółem 11-latka przekazała sprawcom aż 1500 zł. Nieletni są mieszkańcami gminy Andrychów, wcześnie nie notowani przez policję. O sprawie został już powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich w Wadowicach.

Moim zdaniem takie coś nie powinno zaistnieć. Widocznie rodzice jakoś nie potrafią przypierdolić porządnie takim dzieciakom w odpowiednie miejsce, później mamy efekty

(Na pewno nie było tego tematu tutaj)
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2012-12-26, 20:11 9
Gdybym był ojcem jednego z tych gnojów, to gówniarz dostałby ode mnie wpierdol jakiego jeszcze świat nie widział
Zgłoś
Avatar
Moreq 2012-12-26, 20:12 6
i chuja im zrobią do 14 roku życia mogą ich co najwyżej po napletach głaskać. U mnie w mieście 14 latek robił włamy na mieszkania i wynosił złoto i kasę. 20 włamań, efekt? Żaden. Za młody.

Trzeba młodego skurwiela było w zasranym kiblu podtopić, żeby zasmakował gangsterskiego życia.
Zgłoś
Avatar
lisciasty 2012-12-26, 20:17 3
Upierdolić każdemu po 1 palcu. Zapamiętają na całe życie. Jak się powtórzy, to upierdolić całą rękę.
Zgłoś
Avatar
hardbot 2012-12-26, 20:22
Kuratora dla każdego z osobna i trochę czasu w poprawczaku niech im tam ktoś da wycisk Albo sporadycznie przypierdolić tak raz, a porządnie by się może przez to czegoś nauczyli
Jak by tak moją córkę takie szczyle zastraszały ciężki by był ich los
Zgłoś
Avatar
Cirdanos 2012-12-26, 20:30 6
A mnie zastanawia, skąd 11 latka miała 1500 zł ?
Zgłoś
Avatar
hardbot 2012-12-26, 20:33 2
Cirdanos napisał/a:

A mnie zastanawia, skąd 11 latka miała 1500 zł ?


Proste Oni nie wzięli od niej tej sumy do razu tylko w odstępach czasowych.
Zgłoś
Avatar
stalin_za_mlodu 2012-12-26, 20:45 1
@Cirdanos, dawała dupy.
Zgłoś
Avatar
d................r 2012-12-26, 20:47 1
A już niedługo rudy planuję zwiększyć kwotę czynu szkodliwego do 1000 zł z dotychczasowych 200 zł
Zgłoś
Avatar
wormarder 2012-12-26, 20:47
wcześniej nie byli notowani bo dopiero co wyszli z przedszkola
Zgłoś
Avatar
Majesty 2012-12-26, 22:32
Smarki naoglądały się chłopaków z ferajny i tez chcieli rozkręcić swój biznes. Zamknąć w komórce albo piwnicy o chlebie i wodzie i jak ktoś tu już wspomniał sporadyczny wpierdol.
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2012-12-27, 1:50
Pierwsza zasada: nie bije się nie swoich dzieci,
druga: nie dzieciakom potrzebna kara tylko rodzicom że nie zdają sobie sprawy do czego szczeniaki są zdolne,
po trzecie: szkoła czyli nauczyciele i wychowawcy mają dzisiaj związane ręce ale otwarte oczy i uszy i powinni reagować wzywając rodziców i kierować ich razem z dziećmi do poradni psychologicznych.
po czwarte: jeśli rodzice potrafią dostrzec przyczynę postępowania swoich dzieci to zareagują odpowiednio (...)
.....
Zresztą co tu wymyślać, dzieciaki potrafią być czasem bardziej okrutni niż dorośli....
....wystarczy w lokalnej prasie artykuł na pierwszej stronie, na gazetce w szkole wywieszka z imionami zwyrodnialców z odpowiednim komentarzem a opinia publiczna zrobi swoje....czytaj wytykanie palcami...
Zgłoś
Avatar
najtro 2012-12-27, 8:55 4
orzeszwmorde napisał/a:

Pierwsza zasada: nie bije się nie swoich dzieci,
druga: nie dzieciakom potrzebna kara tylko rodzicom że nie zdają sobie sprawy do czego szczeniaki są zdolne,
po trzecie: szkoła czyli nauczyciele i wychowawcy mają dzisiaj związane ręce ale otwarte oczy i uszy i powinni reagować wzywając rodziców i kierować ich razem z dziećmi do poradni psychologicznych.
po czwarte: jeśli rodzice potrafią dostrzec przyczynę postępowania swoich dzieci to zareagują odpowiednio (...)
.....
Zresztą co tu wymyślać, dzieciaki potrafią być czasem bardziej okrutni niż dorośli....
....wystarczy w lokalnej prasie artykuł na pierwszej stronie, na gazetce w szkole wywieszka z imionami zwyrodnialców z odpowiednim komentarzem a opinia publiczna zrobi swoje....czytaj wytykanie palcami...


Poradnie psychologiczne ? A może od razu super niania ?
Człowieku od dawna sposób na niegrzecznego dzieciaka to było zlanie po gołej dupie. Wiem to po sobie i dziś dziękuję za to ojcu, bo dostałem raz czy drugi i wiedziałem co mogę a co nie.
Wartości życiowych nauczy dzieciaka rodzic, albo nikt.
Przykład ? Zobacz jaki jest poziom dzisiejszej młodzieży od kiedy pajace z wiejskiej wprowadziły bezstresowe wychowanie - DNO i szkoda więcej komentować.
Zgłoś
Avatar
leoy 2012-12-27, 9:33 1
Bezstresowe wychowywanie, super niania zaleciła by karnego jeżyka, ale broń Boże nie można uderzyć "dzieciaczka" a nawet krzyknąć, ch... że taki "dzieciaczek" pluje,bije i wyzywa od kur... matkę, krzyczeć i bić dziecka nie wolno.
Zgłoś
Avatar
Jacuu 2012-12-27, 10:11 1
stalin_za_mlodu napisał/a:

@Cirdanos, dawała dupy.



a ty skąd wiesz, karnet sobie do niej wykupiłeś?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie