18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Młodzież kontra 2 II 2014
P................i • 2014-02-03, 10:54
Lech Walicki (KNP) nawiązuje merytoryczną walkę z czerwoną kurwą Adamem Szejnfeldem na temat ostatniej uczciwej i nie zarażonej zusem umowy między pracownikiem a pracodawcą, do której skurwiały rząd chce przyłożyć swoje obsrane kałem łapska. Z tego wynika, że my młodzi jesteśmy głupi, bo nie wykładamy marnych już resztek naszych zarobków na socjal, a rządzący lepiej wiedzą gdzie powinniśmy wkładać swoje pieniądze, więc zrobią to za nas. Gówno ich obchodzi, że ktoś może mieć inne zdanie czy plany dotyczące przyszłości. Oceńcie sami. Ja bym skurwysyna powiesił
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-02-03, 19:56
Pącki napisał/a:

mare30ks
Kurwa, człowieku przeczytaj najpierw czym jest socjalizm, potem przeczytaj co ludzie nazywają czerwonymi a na końcu mnie krytykuj bo gówno wiesz i chuja się znasz - tak oceniam Cię po twoich wypowiedziach. Jestem nie tyle dorosły, co wkurwiony bo jakiś kutas kładzie łapska na mojej ciężko zarobionej wypłacie. Etykietujesz na lewo i prawo, a nie przytoczyłeś choćby kurwa jednego argumentu, nad którym moglibyśmy dyskutować. Język jakiego używam jest adekwatny do skurwienia partii rządzącej, i potępiam wszystko wszystko co związane z LEWICĄ i SOCJALIZMEM, a nie wszystko co nie jest zgodne z KNP de facto partią prawicową, których to partii w Polsce nie ma wcale. A jak są, to popierdolone albo skorumpowane.



wlasnie widac jaki poziom doroslosci i wiedzy wykazujesz

porazajaca jest wasze zaslepienie i kompletny brak logicznego myslenia, starcza wam to co wasz bozek powie a wy juz bez analizy bedziecie do smierci tkwic przy "wlasnym" zdaniu

uwielbiam jak gimbusy albo dwudziestoparo latkowie przeczytali program jkm i juz napuszeni niczym pawie wszem i wobec opowiadaja jakie to zajebiste rady maja do przekazania tylko te wstretne socjalisty ich tlamsza. a oczywiscie kazdy kto smie sie z nimi nie zgodzic jest socjalista, to przeciez podstawa i kazdy to wie, kiedys sie mowilo uparty jak osiol, wkrotce trzeba bedzie zmienic to stare przyslowie
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2014-02-03, 20:26
Mareczku napisz nam zatem co według Ciebie jest lepsze, bo jak na razie w Twoich postach z tego działu nie widziałem nic konkretnego. W zasadzie to samo obszczekiwanie widać.
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-02-03, 20:53
mare30ks
Nadal czekam na jakiś argument bo szczekać każdy może, ale poprzeć to trochę gorzej
Może jesteś masochistą i lubisz grzecznie oddawać połowę swojej wypłaty towarzyszom z rządu... Kto wie
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2014-02-03, 21:04
Mareczek gdzieś tam również pisał o obecności tutaj (w całym internecie właściwie - przyp. ja) ludzi, którzy za piniundze piszą pochlebne komentarze o KNP, a tymczasem sam konsekwentnie szczeka w każdym lub prawie każdym temacie związanym z tą partią. Idąc podobnym tokiem rozumowania nie mogę nie zapytać:
Kto Ci płaci Mareczku?
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-02-03, 22:05

Temu panu już w sumie podziękuje szczeniak prowokator
Zgłoś