18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
bigosamigos77 2013-09-05, 9:45 1
Ten program powinien nazywać się "Młodzieżówki partyjne kontra"
Zgłoś
Avatar
jazda123 2013-09-05, 9:47 2
@osa79

>Kukiz jak przestał pić (alkoholik) całkiem odleciał... PiS-da, Smoleński bełkot itp... szkoda mi gościa.. >kiedyś był i mógł a teraz zapluty psychol... żal

To mówisz jak pił i był pro-PO to ok?

Kukiz mówi jasno że nie angażował się w Smoleńsk ale przecież ty wiesz lepiej a jeśli stwierdzenie faktu że to był lot wojskowy to bełkot to ty sobie masz mózgu..

>masz rację Szymonku patriotyzm zamiast rozumu, patriotyzm zamiast obiadu, patriotyzm zamiast >godziwej wypłaty itd itp typowy polaczku

Nie mieszaj do tego patriotyzmu bo problem jest z lewicowymi odchyłami że państwo ma się nami opiekować a to wyklucza dorobione się i dogonienie zachodu.
Zgłoś
Avatar
gebaftw 2013-09-05, 10:06 1
Nie widziałem tego docinka wcześniej, ale musze powiedzieć że Kukiz bardzo dobrze gada.

Śmiałem się gdy te młodzieżówki twierdziły, że mają tyle do powiedzenie w swojej partii

Jow-y to świetna sprawa, bo w sejmie każdy by głosował jak chce a nie tak jak mu każe lider.
Niestety nasz zajefajne polskie partie nie wprowadzą nic takiego bo by przestały istnieć na takich warunkach jakie mają teraz.

Taka prawda, żeby wywalić z sejmu tych 460 pedałów i wprowadzić po 1 osobie z każdej partii, porozdzielać siłę między nich tak jak głosowali obywatele i będzie to samo co teraz tyle, że zaoszczędzimy grube miliony na utrzymywaniu darmozjadów
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-09-05, 10:23 4
"Nie jesteśmy na zjeździe KC PZPR, więc proszę o kulturę." Skrzynka zimnego piwa się należy. ^^
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-09-05, 10:28 2
1.
Kukiz mówi;
Cytat:

Media mają przerażająco mocną pozycję


No to jak mają mocną pozycję to chyba dobrze!?
Przykład; jak jest coś nie tak to można swoją krzywdę rozdmuchać na świat i w ten sposób sobie-potencjalnie- pomóc.
Media to taki koń, który potrzebuje jeźdźca. A widzę, że niektórzy mają pretensje do konia, że jeździec jeździć nie umie.

2.
Kukiz w ogóle ma takie poglądy bogoojczyźniane, że ja go za cholerę nie poprę. Jow'y są całkiem ok ale jakoś Kukiz do mnie nie dociera. I jeszcze się z Solidarnością przytula, fuj
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2013-09-05, 10:40
weź k**wa wróć do śpiewania, błagam
Zgłoś
Avatar
rew123321 2013-09-05, 10:56
MrSpook napisał/a:

Bosh... ale ta młodziesz jest głupia! Kukiz ma rację... posłów powinni wybierać ludzie, a nie paru kutasów.


a kto ich wybiera? losują?


Salceson napisał/a:

Po raz kolejny pod filmem o polityce stała, niezmienna i jakże zabawna wymiana zdań o tym kto jest lewakiem, a kto nie jest. Chyba nigdy nie doczekam się korespondencji z logicznymi i przekonywującymi argumentami popierającymi czyjeś zdanie i poglądy. Ech, Polska młodzieży quo vadis?


nie w lolsce, tutaj tylko może być zabawne przerzucaniem się gównem w stylu: "a u was to murzynów biją!"...
Zgłoś
Avatar
filipczax_ck 2013-09-05, 11:23 4
czytam co niektórych komentarze i jedno mi przychodzi na myśl :

Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-09-05, 11:56 4
Jak widzę ryj tego grubego cwela z SLD (co m.in. "dyskutował" z JKM) to mi się glock w kieszeni ładuje. Tak wygląda podręcznikowy przykład lewackiej, bezideowej cioty.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-09-05, 13:56
Kukiz- polityczna szmata,próbująca ugrać swoje raz z PO, raz z PiS.
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2013-09-05, 17:10
Za ucięcie piwa nie ma
Zgłoś
Avatar
jarema157 2013-09-05, 17:29 1
szymon77513 napisał/a:

@up patryjotyzmu Kukizowi nie brakuje, przeciwieństwie do ciebie...



dobrze że z Ciebie taki patrYJota
Zgłoś
Avatar
Dobrodziejj 2013-09-05, 17:56
Mówi sensownie, odkąd to tak trzyma z Solidarnościa.I nawet bardzo bym go popierał ,ale nie zapominajmy starego odwiecznego powiedzenia " Czepiło sie g...no okrętu i mówi płyniemy". Co się nachapał z "Platformersami" to jego, tak samo jak inne niby zawiedzone, nagle postępowaniem PO, ścierwa (Hołdys, Jackowska). Jak to się mówi "K...a to nie zawód, to rodzaj charakteru"
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-09-06, 10:37
Kuriki napisał/a:


No to jak mają mocną pozycję to chyba dobrze!?
Przykład; jak jest coś nie tak to można swoją krzywdę rozdmuchać na świat i w ten sposób sobie-potencjalnie- pomóc.
Media to taki koń, który potrzebuje jeźdźca. A widzę, że niektórzy mają pretensje do konia, że jeździec jeździć nie umie.



Gorzej jak jeździec kieruje konia na mamę madzi, zamiast na poważne tematy.
Zgłoś
Avatar
mctewu 2013-09-07, 0:45
Jak jest kadr na Kukiza to z tyłu jest OSTR btw, Kukiza zawsze dobrze gada
Zgłoś