18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
budgie73 2021-10-26, 20:41 5
Nie mogę patrzeć na pękające skorupki, okropny widok.
Zgłoś
Avatar
Zenonn 2021-10-26, 20:49 42
trytodie napisał/a:

Ja pierdole, nie wierzę że takie coś ma miejsce na świecie



Też nie rozumiem jak można mielić skorupki wraz z mięsem.
Zgłoś
Avatar
Adam_WKLADAM 2021-10-26, 20:52 18
trytodie napisał/a:

Ja pierdole, nie wierzę że takie coś ma miejsce na świecie



Kolego w przemysle zywnosciowym istnieje zelazna zasada: NIC SIE NIE MARNUJE wiec nie takie rzeczy sie wyprawia. Na przyklad: jak myslisz co sie dzieje z odpadami miesnymi typu uszy, powieki, odbyty, wymiona krow czy swin - wszystko jest mielone i sprzedawane na parowki lub firmom przygotowujacym dania gotowe itd.
Plus, mieso z krow, swin, kurczakow plukane jest w amoniaku zeby wszystkie bakterie zabic

Duzo tego jest ale nie bede sie zaglebial bo jeszcze veganinem zostaniesz.

Zenonn napisał/a:

Też nie rozumiem jak można mielić skorupki wraz z mięsem.



Taka mielonka z kurczaczkow i skorupek idzie raczej na karme dla psow lub pasze dla krow lub swin
Zgłoś
Avatar
Dot 2021-10-26, 21:25 4
tak powstają parówki 98% mięsa
Zgłoś
Avatar
petru23 2021-10-26, 21:26 1
Że skorupkami. Fuj
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-10-26, 21:31 2
ja pierdolę, kurwa mać! MOCNE!

suborg, aż zaniemówiłem. Zawsze jakiś syf wrzucasz, a tu Sadistic przez duże S. No szacun chłopie.

Swoją drogą nieźle popierdolony jest ten przemysł. Ostateczne rozwiązanie kwestii kurczaczków
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2021-10-26, 21:31 1
I tak powstaje tani pasztet z biedronki.
Zgłoś
Avatar
sebnysa 2021-10-26, 21:32 8
Adam_WKLADAM napisał/a:

Kolego w przemysle zywnosciowym istnieje zelazna zasada: NIC SIE NIE MARNUJE wiec nie takie rzeczy sie wyprawia. Na przyklad: jak myslisz co sie dzieje z odpadami miesnymi typu uszy, powieki, odbyty, wymiona krow czy swin - wszystko jest mielone i sprzedawane na parowki lub firmom przygotowujacym dania gotowe itd.
Plus, mieso z krow, swin, kurczakow plukane jest w amoniaku zeby wszystkie bakterie zabic
Duzo tego jest ale nie bede sie zaglebial bo jeszcze veganinem zostaniesz.
Taka mielonka z kurczaczkow i skorupek idzie raczej na karme dla psow lub pasze dla krow lub swin



Jakiś czas temu jakiś specjalista inżynier wydumał, że można świńskie odbyty sprzedawać jako kalmary. Kurwa co za biznes...
Zgłoś
Avatar
Pees4 2021-10-26, 21:36 20
trytodie napisał/a:

Ja pierdole, nie wierzę że takie coś ma miejsce na świecie



Z chuja spadłeś? Myślaleś że czekają aż umrą śmiercią naturalną czy co?

Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2021-10-26, 21:45
Tak dokładnie to są koguty.
Zgłoś
Avatar
Latissimus 2021-10-26, 22:06 8
Rozstawić taki sprzęt na granicy z Białorusią
Zgłoś
Avatar
stonefenix 2021-10-26, 22:13 1
Wiem, że rzeczywistość jest obojętna i właśnie teraz, w tej obecnej chwili, gdzieś w jakimś lesie na świecie (czy dżungli) pożerane są żywcem, w okropnych męczarniach jakieś nowonarodzone zwierzęta. To jest kwestia doboru naturalnego na naszej ziemi. Jakiś tam drapieżnik przeżyje dzięki temu ze zje.
Na tym filmie widzę upodlenie ludzkie. Bo tutaj nikt nie potrzebuje tej śmierci kurczaczków czy kogucików. Umierają z powodu ludzkiej chciwośc. Już daliby tym kogutom pożyć do dorosłości a później je przeznaczyć na mięso dla zwierząt
Zgłoś
Avatar
pawelns1 2021-10-26, 22:21
mógłbym to oglądać bez końca
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2021-10-26, 22:23 4
To zdziwienie nieświadomych Gdzieście się uchowali.
Zgłoś
Avatar
dabrowskp 2021-10-26, 22:30 3
freaky napisał/a:

Na chuj mielić pisklaki?



A myślisz że wegańskie burgery z czego się robi ? Przecież nie z mięsa. Pióra , skorupki, szłam i oregano
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie