18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
wsza104 2013-01-25, 22:40 1
A ja jednak to przemilczę...
Zgłoś
Avatar
raper900 2013-01-25, 22:46
leoy napisał/a:

Jebany w Polsce by z pierdla nie wyszedł. W markecie krzyknąć na dziecko nie wolno bo dzwonią na policję, że matka albo ojciec się znęca oby kiedyś do nas na wakacje przyjechał i "zmobilizował" tak dzieciaka jeszcze raz.


yhym, jakiś Polak by go upomniał to on dostałby wpierdol za rasizm.
Zgłoś
Avatar
Kuj0n 2013-01-25, 22:59 1
no tego pojeba "kochajacego tatusia" to za jaja bym powiesil na tej ulicy
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-01-25, 23:09
Możliwe że to nie jego dzieciak i w ten sposób mści się na tym cepie co go rogaczem zrobił . A tak na poważnie to szkoda tego malucha , jakim trzeba być popaprańcem aby tak kopać bezbronne dziecko - nic tego nie usprawiedliwia .
Zgłoś
Avatar
Ojciec 2013-01-25, 23:11 2
Jestem ojcem czteroletniego syna i wiem,że czasami syn potrafi "wyprowadzić z równowagi",ale w taki sposób nawet nie przyszło by mi do głowy,żeby potraktować własne dziecko (i nie tylko własne)!!! Od pewnego czasu jestem "cichym podgłądaczem" tego forum,obrazy z życia (zachowań) społeczeństwa Chińskiego doprowadzają mnie do k.....cy-znieczulica społeczna tam panujaca mnie martwi.Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Harkley 2013-01-25, 23:11 1
Jak ten mały tak zapierdala w fabryce jak idzie to co tu się ojcu dziwić...
Zgłoś
Avatar
kubaba5 2013-01-25, 23:13 2
Kopnął to kopnął na chuj drążyć temat...
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-01-25, 23:28
Bym żółtkowi zajebał za kopanie dziecka, to by mu się kolory pozmieniały
Zgłoś
Avatar
bwg92 2013-01-26, 0:03
co za skurwiel jebany. jak takie coś można nazwać "ojcem"?!
Zgłoś
Avatar
konrad3112 2013-01-26, 0:07
Ale skurwiel. I jak tam ma być dobrze, skoro toleruje się takie zachowanie.
Zgłoś
Avatar
TechnoVikingSven 2013-01-26, 0:37
mnie dziwi ze przechodnie kulturalnie nie "zmobilizowali" ojca do weryfikacji metod wychowawczych. skatowac skurwiela, glowe na pal "ku przestrodze"
Zgłoś
Avatar
GrzesiekCzH 2013-01-26, 0:39
Przynajmniej jest hartowany od malego a jak urosnie to nie bedzie mu straszna bieda. Wspolczesna Sparta
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-01-26, 0:39
Ludzie, zrozumcie, że kurestwo w europie czy ameryce północnej jest znacznie gorsze moralnie niż w azji. Tam zawsze było w chuj ludzi w porównaniu z resztą świata. Jak czegoś jest dużo to się tego nie szanuje i stąd mentalność chińczyków, rosjan czy innych azerów i taktyki w stylu "atak na czołgi z burakami". W końcu jak narzucisz na czołg kilkadziesiąt ton buraków to z nich nie wyjedzie ;p
Bardziej martwią mnie takie zachowania w europie bo u nas jednak poszanowanie dla życia (nawet w najgorszym okresie) było większe niż tam.
Zgłoś
Avatar
dzioldi 2013-01-26, 1:09
skandal
Zgłoś
Avatar
Achajos 2013-01-26, 2:01
@Up Kufel
Słuuchaj, ale to są chiny, tam tatuś może znać wu-shu, albo mieć maczetę w dupie czy laser w oczach jak Godzilla. A poza tym uważaj w POlsce, tutaj z buta na machę można dostać niezły wyrok ;/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie