18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
Domiel 2013-01-26, 2:17
kufel01 napisał/a:

Jak zawsze 15 letnie cepy pierdolą głupoty. Będziecie mieli kiedyś syna to nie pozwolicie żeby mu włos z głowy spadł ale co ja bedę tłumaczył hołocie o miłości bezwarunkowej. Nie można krzyknąc na dziecko w markecie ? co się stanie? policja cie zawinie>? kurwa farmazony piszecie nie z tej ziemi. Ten mały chłopczyk jest tylko dzieckiem , postrzega świat inaczej niż wy tu przed kompem i normalny nie będzie jak go tak stary traktuje! Jak bym to zobaczył w Polsce to bym cwelowi odrazu takiego samego buta n ryj sprzedał ale nie przy matce i dziecku. Dzieci to przyszłość, my ich uczymy postrzegać świat i reagować w pewnych sytuacjach.



Dziecko to kwintesencja tego czym się stałeś. Więc szanuj je bo i ono szanować będzie.

Piwo autorowi cytatu wysłane.
Zgłoś
Avatar
kamilkawka 2013-01-26, 8:53
kufel01 napisał/a:

Jak zawsze 15 letnie cepy pie**olą głupoty. Będziecie mieli kiedyś syna to nie pozwolicie żeby mu włos z głowy spadł ale co ja bedę tłumaczył hołocie o miłości bezwarunkowej. Nie można krzyknąc na dziecko w markecie ? co się stanie? policja cie zawinie>? k***a farmazony piszecie nie z tej ziemi. Ten mały chłopczyk jest tylko dzieckiem , postrzega świat inaczej niż wy tu przed kompem i normalny nie będzie jak go tak stary traktuje! Jak bym to zobaczył w Polsce to bym cwe*owi odrazu takiego samego buta n ryj sprzedał ale nie przy matce i dziecku. Dzieci to przyszłość, my ich uczymy postrzegać świat i reagować w pewnych sytuacjach.

powiedziales wszystko to co mi sie nasunelo po oberzeniu tego filmu

wódka dla ciebie
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-01-26, 9:43
Zadziwiający a raczej przewidywalny był brak reakcji u ludzi. Gość kopie 3 letnie dziecko z całej siły a wszyscy się gapią tylko w milczeniu. Za to jakby któryś zajebał arbuza ze straganu to by w 100 się rzucili do linczu.
Zgłoś
Avatar
Zielka 2013-01-26, 10:03
Z czystą przyjemnością bym mu wyjebała,choć jestem gówniara i dzieci jeszcze nie mam, to krzywdy słabszym, młodszym nie dam zrobic
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-01-26, 10:26
Już raz takiemu tatusiowi zajebałem. Bardzo chętnie bym to powtórzył.
Zgłoś
Avatar
Cinek600 2013-01-26, 21:07 2
I popieram Bziktheblue. Raz takiemu wjebac kurwa to za mało... Sam mam syna i nawet mi na mysl by nie przyszlo cos takigo... Kurwa jakim chujem trzeba byc by tak traktowac swojego syna.....
Zgłoś
Avatar
fazzie 2013-02-02, 1:52
cerastes napisał/a:

ja bym coś takiego zobaczył na mieście to bym zajebał takiego tatusia.. mały nie jestem, boks się kiedyś trenowało, z chęcią bym go skasował na takim wejściu adrenaliny.. skurwysyn jebany



gówno byś zrobił
Zgłoś