18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:13
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
🔥 Policjant i pitbull - teraz popularne
🔥 Usuwanie starego drzewa - teraz popularne
🔥 Drogowy morderca - teraz popularne
Avatar
Analanalanal 2024-07-20, 21:19 1
To musi być część obrządku. Niemożliwe, że jeden na 2- milionową wiochę w gównostanie nie zauważył, że ciągle odpierdalają tę samą szopkę 😂
Zgłoś
Avatar
Vitu 2024-07-21, 2:06
Zgłoś
Avatar
Chlebzwykły 2024-07-21, 8:09 1
Nie no kurwa to już specjalnie robią .
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2024-07-21, 20:30
ldzi2020 napisał/a:

ci ludzie sa jebnieci. nawet świnia po kilku razach sie nauczy ze tu NU NU) obrazilem swinie chyba



Jesteś głupszy niż oni, skoro tak myślisz! To, ze ty widziałeś tu, w jednym miejscu ileś takich wypadków, nie znaczy że oni widzieli choćby jeden! Jest ich tam ponad miliard! Dwa razy więcej niż w UE. Większość nie ma dostępu do internetu. Wysil swoją pustą mózgownicę i wyobraź sobie sytuację, że sam go nie masz, a gościowi w Hiszpanii (UE to dalej ledwo połowa tego co tam mieszka) urwało palce petardą. Nigdy w życiu się o tym nie dowiesz i jak to niby ma wpłynąć na twoje bezpieczeństwo posługiwania się petardami? No kurwa zastanów się przez chwilę chociaż nad tym!
Zgłoś
Avatar
PanDziki 2024-07-22, 23:34
ja pierdole jakie fatality
Zgłoś
Avatar
Rangraf 2024-07-26, 2:39
Wiadomo, kto nosi te "ołtarze" - męczennicy
Zgłoś
Avatar
okmont111 2024-08-07, 6:31
A ci obok chyba niosa ten slup. Jak chuj oni to specjalnie robia i te linie energetyczne to czesc tej swiatyni. Albo to jest jedna z tych rzeczy ktora MUSI sie zdarzyc, bo inaczej nie wiem... swiat splonie?
Zgłoś