18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Mobilny krzyż
t................e • 2013-04-08, 16:53
"Myślałam,że nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć a jednak mobilny krzyż przebija wszystko
Przystanek Pabianicka/Chocianowicka

Autor: Buba" za facebook.com/SpottedMpkLodz
Zgłoś
Avatar
Pan Ciuchcia 2013-04-08, 22:20 1
Zaraz ktoś wstawi Pazure na Kaliskiej bo Łódź..
Zgłoś
Avatar
masterwow 2013-04-08, 22:27
rozwiń obrazek by zobaczyć kostę
Zgłoś
Avatar
Caban1908 2013-04-08, 22:27 2
Kurwa, czasami to się zastanawiam czy się z tej Łodzi aby nie wyprowadzić lepiej...
Zgłoś
Avatar
massq 2013-04-08, 22:31 16
Pan Ciuchcia napisał/a:

Zaraz ktoś wstawi Pazure na Kaliskiej bo Łódź..



Zgłoś
Avatar
setius 2013-04-08, 22:38 1
Nic nie przebije fluorescencyjnego Jezusa mojej cioci
Zgłoś
Avatar
Światłocień 2013-04-08, 22:47
Za Łódź zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
dostępny_nick 2013-04-08, 22:50
Łódzkie spotted znów zaskakuje... ostatnio pedały dymajacy sie w tramwaju, a teraz mobilny krzyż....
Ale i tak kocham Łódź.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-04-08, 22:51
Chłopie jak mobilny krzyż to wszystko, to chyba nie widziałeś rytualnych tańców pod pałacem prezydenckim
Zgłoś
Avatar
kulpiotr 2013-04-08, 22:52 29
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-04-08, 22:53 2
Pozwole sobie zacytowac biblie :
,,Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. 6 Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań. (...)" Ksiega wyjscia roz. 20
Info dla katolikow - jest to fragment dekalogu, ktorego w zakurzonej biblii malo kto raczyl zobaczyc a co dopiero przeczytac i zrozumiec...
Zgłoś
Avatar
Halibut 2013-04-08, 22:57
Za ŁKS zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
c................7 2013-04-08, 23:14
Ja pierdole widziałem tego typa jakiś tydzień temu na Alejach Jerozolimskich wracając z kumplem, autem ze Stolicy :O Też byliśmy mocno zdziwieni, jak mu pokażę ten obrazek to pierdolnie Dzięki za wstawkę, leci browar, w życiu bym się nie spodziewał, że przyjdzie mi to jeszcze zobaczyć - to jest znak! tylko jeszcze nie wiem co oznacza ;D
Zgłoś
Avatar
Neomaniak1 2013-04-08, 23:51
Wielkie rzeczy, ktoś zamówił krzyż u stolarza by postawić w kapliczce lub w miejscu gdzie ktoś z rodziny mu umarł. Nie miał jak krzyżyka przewieźć, bo duży to podczepił kółko zajebane z wózka z tesco, przynajmniej nie niesie go na plecach.
Zgłoś
Avatar
klop112 2013-04-08, 23:59
no i? panowie grzecznie niosą wielki miecz i tyle?
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-09, 0:11 1
setius napisał/a:

Nic nie przebije fluorescencyjnego Jezusa mojej cioci

Ja miałem krzyżyk z fozsworyzującym Jezusem z bierzmowania i on pewien czas wisiał nad drzwiami pokoju, ale któregoś dnia przyszedł czas na oświecenie (pojawienie się zębów mądrości w paszczęce) i krzyż połamany wylądował w śmieciach (smieci nie segregowane na odpady organiczne, nieorganiczne, prawdziwie patriotyczne i religijne - należy się mandat). Został po nim tylko krzyżowaty ślad składający się z poprzedniego koloru ściany pokoju (brat nie chciał go odkleić przy malowaniu). Więc Chrystus nadal chroni pokój przed Szatanem. Kiedy zostanie zamalowany wtedy Szatan wejdzie do pokoju i połknie moją grzeszną duszę.



No co katolicy, czarny humor musi być. Sama prawda.

Jesli ktoś zbiera dewocjonalia to mam w swoim katolickim arsenale książeczkę i obrazek z komunii, a nawet z chrztu (do tego jestem bardziej przywiązany) do oddania. Mam nawet pismo święte z błędami ortogaficznymi do oddania (za darmo). Jakby co pisać na PW i nie wyzywać od lewaków i pedałów.

EDIT: Mam jeszcze różaniez w etui w kształcie księgi. Nowe niemodlone. Tylko dla prawdziwych koneserów pana boga.

(Prawdziwych Polaków uprasza się o nie pozywanie do sądu w sprawie obrazy uczuć religijnych.)

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie