18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Warmia Heroes (odbyła się 18 maja br.) - Pierwsza gala w Polsce, której walką wieczoru był pojedynek dwóch pań. Nasza zawodniczka (Joanna Jędrzejak) sprawnie poradziła sobie z Kate Jackson, dzięki czemu pozyskaliśmy damski odpowiednik Pawła Wolaka

Warto zwrócić szczególną uwagę na pierwszą minutę, gdzie dobrze widać stan twarzy Angielki.

Zgłoś
Avatar
4x4offroad 2013-05-21, 17:42 5
kurwa,mało miejsca na dysku mam
Zgłoś
Avatar
GhostScarface 2013-05-21, 18:35
temat wyżej jest kozak .
Zgłoś
Avatar
cys23 2013-05-21, 18:56
cóż...potwór, nie potwór, byle by miał otwór
Zgłoś
Avatar
Zaebauem 2013-05-21, 20:20
co ty pierdolisz. nie widze obitych ryjów.
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-05-21, 22:47
Ciekawe jak to jest ruchac sie z taka pobita... Patrzysz na twarz a tu ryj wyklepany jak u ofiary gwaltu
Zgłoś
Avatar
Qmak86 2013-05-21, 23:11 3
Skoll napisał/a:

Ciekawe jak to jest ruchac sie z taka pobita... Patrzysz na twarz a tu ryj wyklepany jak u ofiary gwaltu



Ja pierd*le ! wysmaruj usta szminką, rozpędź się i pierd*lnij baranka o ścianę. potem możesz sflapować się przed lustrem bedziesz mieć to samo peace
Zgłoś
Avatar
lofix1 2013-05-22, 1:38 7
oglądałem tą walkę, typowa babska szarpanina i pare cepów. gdyby nie sędzia to szarpałyby się za włosy i tarzały po tej klatce.
wkurwiające jest to, że się do wszystkiego te baby wpierdalają a nie mają na tyle samokrytyki w sobie, żeby dostrzeć, że chujowo im idzie udawanie facetów.
Zgłoś
Avatar
tysonic 2013-05-22, 9:42
lofix1 napisał/a:

oglądałem tą walkę, typowa babska szarpanina i pare cepów. gdyby nie sędzia to szarpałyby się za włosy i tarzały po tej klatce.
wkurwiające jest to, że się do wszystkiego te baby wpierdalają a nie mają na tyle samokrytyki w sobie, żeby dostrzeć, że chujowo im idzie udawanie facetów.



Wyskocz z Rondą albo ex Cyborgową. Zobaczymy wtedy kto jest rzeczywiście kobietą.
Zgłoś
Avatar
DarkFalcoN 2013-05-22, 10:41 13
A tu cała walka.

Zgłoś
Avatar
Riffer 2013-05-22, 11:14 1
nie ma to jak byc troche gorszym facetem
Zgłoś
Avatar
Bituminiorz 2013-05-22, 11:29
I weź takiej powiedz "goń się suko nie widzisz , że pije piwo!!?"
Zgłoś
Avatar
Pogos 2013-05-22, 11:30 1
mimo wszystko w tej walce więcej się działo niż w walce Brunejki z tym jak mu tam gwiazdka, kokardka, Ozdoba
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-05-22, 11:34 5
lofix1 napisał/a:

oglądałem tą walkę, typowa babska szarpanina i pare cepów. gdyby nie sędzia to szarpałyby się za włosy i tarzały po tej klatce.
wkurwiające jest to, że się do wszystkiego te baby wpierdalają a nie mają na tyle samokrytyki w sobie, żeby dostrzeć, że chujowo im idzie udawanie facetów.



Ot kurwa powiedział co wiedział. Jestem pewien, że najebała by dla większości napinaczy z dyskoteki. Tobie z pewnością też, bo ktoś kto tak pisze pokazuje, że sam nic nie potrafi i nie ma zielonego pojęcia czym jest ciężki trening i praca. A sporty walki uczą pokory, której nie posiadasz
Zgłoś
Avatar
QML 2013-05-22, 11:38 1
Jak mnie to wkurwia, jak kobiety wpierdalają się tam gdzie nie powinny.
One, delikatne i wrażliwe, stworzone aby dbać o siebie, pięknie się prezentować, przykuwać uwagę mężczyzn, coraz częściej imają się trudnych i ciężkich zajęć, które od zawsze były zarezerwowane dla płci przeciwnej. I koniec z tym populistycznym pierdoleniem o równości i feminizmem. I to ich oburzenie gdy otwierasz im drzwi, ustępujesz miejsca. Wiecznie kurwa mało, wiecznie jest coś nie tak. Jeżeli urodziłaś się z brzydkim ryjem to nie oznacza, że od razu tracisz 100% kobiecości. Pokaż swoje inne walory, a nie wpierdalaj się do ringu, kopalni, czy na budowę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie