18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
BundyR 2022-11-29, 20:41
Wiem co czuł jak to robił, chciał nagrać dobry filmik na sadistica. A ten co skacze też się popisał
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2022-11-29, 20:44 11
Tak swoją drogą nigdy nie rozumiałem sensu istnienia tych chujowych "balkonów", w których metrowa barierka jest 15 cm za drzwiami balkonowymi (tzw. balkon francuski). Po chuj to? Raczej dobudować tam balkon będzie ciężko, a użyteczność takiej chujowizny jest zerowa. Butelkę wody można wystawić na parapet

Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-11-29, 21:03 6
Plan nie był najgorszy
Zgłoś
Avatar
~Angel 2022-11-29, 21:25
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Tak swoją drogą nigdy nie rozumiałem sensu istnienia tych chujowych "balkonów", w których metrowa barierka jest 15 cm za drzwiami balkonowymi (tzw. balkon francuski). Po chuj to? Raczej dobudować tam balkon będzie ciężko, a użyteczność takiej chujowizny jest zerowa. Butelkę wody można wystawić na parapet



Taki rodzaj balkonu -rzygownik- ma on za zadanie doświetlić pomieszczenie i stosowany jest również jako element dekoracyjny.
Zgłoś
Avatar
SmokingPigeon 2022-11-29, 21:34
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Tak swoją drogą nigdy nie rozumiałem sensu istnienia tych chujowych "balkonów", w których metrowa barierka jest 15 cm za drzwiami balkonowymi (tzw. balkon francuski). Po chuj to? Raczej dobudować tam balkon będzie ciężko, a użyteczność takiej chujowizny jest zerowa. Butelkę wody można wystawić na parapet



Albo butelkę wódki w zimny wieczór

Zgłoś
Avatar
S................i 2022-11-29, 21:51 3
Gdyby przeglądał sadiatica to miałby obok balkonu jakąś zaczepianą drabinkę. Może nie tak długą by zejść na ziemię, ale jest szansa by zjawilli się strażacy. Przynajmniej sam bym tak zrobił gdybym mieszkał w kurniku.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-11-29, 22:54 3
O kurwa, temu chujowi chyba się łeb palił Najpierw pomyślałem: co za ciamajda. Ale teraz rozumiem, że chłop w szoku był i dlatego nie opuścił się ładnie na rękach i nie wylądował z gracją na balkoniku.
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2022-11-30, 6:15


Zaatakowała go czarna chmura z Lost Zagubieni.
Zgłoś
Avatar
mystery0987 2022-11-30, 7:53
jakim trzeba byc debilem, żeby mieszkać w takim mieszkaniu na którymś piętrze i ufać , że na pierwszym nie mieszka zrujnowany przedsiębiorca Kazik , i najebany nie dogasi peta, przez co cały blok zacznie płonąć i nie bedzie gdzie spierdolić.
Jak bym musiał tak mieszkać, to obok tego okna miałbym kupione, tyle metrów liny, że by zszedł na spokojnie na dół.
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-11-30, 8:11
plan był na balkon ale kasy nie starczyło, wiec sobie teraz tam suszarkę powieś i huj
Zgłoś