18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
FalcePromice 2021-09-06, 1:31 1
Aż się zalogowałem aby dać piwo, piękne!
Zgłoś
Avatar
S................z 2021-09-06, 12:25
Właściciel i pies do utylizacji.
Zgłoś
Avatar
H................m 2021-09-06, 14:20 1
ellsworth napisał/a:

Nie mam nic do psów jako takich, ale każdy pies, który otworzy pysk na człowieka powinien zostać uśpiony! Należy wyeliminować z puli genowej osobniki, które wykazują jakąkolwiek agresję względem człowieka. Ja kurwa rozumiem, ze one zostały tak wyhodowane, tak stworzone przez człowieka, aby gryźć i szarpać innych ludzi, ale czasy się zmieniły! Nie żyjemy w strukturach plemiennych i taka behawiorystka zwierząt domowych powinna być absolutnie tępiona.



A czemu tylko psy? Jestem za tym, żeby ludzi, którzy wykazują agresję do innych, też usypiać, żeby było sprawiedliwie. W takich przypadkach to nawet tresura nie pomoże, a żaden rodzic nikogo na pojeba nie hodował, tacy już są i będą, więc tym bardziej nadają się do utylizacji.
Zgłoś
Avatar
vodka81 2021-09-06, 18:04
Szangti napisał/a:

Bardzo dobrze tak pcharzowi, oby zdechl. I miłośnicy pchlarzy nie zesrajcie sie!



masz rację! obyś zdechł pchlarzu! dobrze mówisz, polać ci!
Zgłoś
Avatar
KoSaD 2021-09-06, 19:47
Szangti napisał/a:

Bardzo dobrze tak pcharzowi, oby zdechl. I miłośnicy pchlarzy nie zesrajcie sie!



Ja jestem miłośnikiem i uważam tak samo.
Zgłoś
Avatar
Aurex 2021-09-06, 23:00 1
Szangti napisał/a:

Bardzo dobrze tak pcharzowi, oby zdechl. I miłośnicy pchlarzy nie zesrajcie sie!


Zgoda, ale powinien poprawić głupiej cipie, która nie panuje nad swoim kundlem.
Zgłoś
Avatar
San.Escobar 2021-09-06, 23:21
Anosa20 napisał/a:

A co kartkę na święta chcesz wysłać?



nie, ale chętnie bym porozmawiał i zobaczył kto wypisuje takie bzdury. Zresztą spierdalaj do kuchni bo jak pan sie dowie, ze wyszlas to nie bedzie zadowolony.

vivyenn napisał/a:

A czemu tylko psy? Jestem za tym, żeby ludzi, którzy wykazują agresję do innych, też usypiać, żeby było sprawiedliwie. W takich przypadkach to nawet tresura nie pomoże, a żaden rodzic nikogo na pojeba nie hodował, tacy już są i będą, więc tym bardziej nadają się do utylizacji.



Dokładnie
Zgłoś
Avatar
Be6he6mo6th 2021-09-07, 16:12
Szkoda że psoofile dojechali poligona i mu konto zbanowali, ten to by wiedział co odpisać pchlarzom którzy lubią lizać się po odbycie z swoimi gównozjadami
Zgłoś
Avatar
quack 2021-09-07, 20:20
A ja powiem tak, nie wina psa tylko zjebanego wlasciciela. Masz psa to go kontroluj. I tak, szkoda mi psa bo taka jego natura, mogl sie wystraszyc i probowac sie bronic, mial pecha że dziadzia mial niezły refleks. Właściciel psa do gazu.
Zgłoś
Avatar
Córka_Spawacza 2021-09-09, 1:42
Skurwiel zaatakował znienacka, szybka obrona i kurw padł.
Zgłoś