18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
nastrog 2011-03-04, 19:09
szkoda że to fake... chciałbym się dowiedzieć czy ta 3ka będzie space... jeśli tak to raczej jej nie kupie
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2011-03-04, 22:24 3
Mogliby wrócić do klimatu II Wojny Swiatowej a nie pierdolenie/podniecanie sie jakimis wyimaginowanymi konfliktami nuklearno-chuj-wie-jakimi. Nic nie przebije COD WaW i COD2
Zgłoś
Avatar
c................s 2011-03-05, 1:15 1
Grałem w to.
Fajna gra, tylko rzuty rożne zjebali strasznie.
Zgłoś
Avatar
maniekchooj 2011-03-05, 22:18 3
Nie! Błagam! Tylko nie II Wojna! Już rzygam grami o II WW.
Zgłoś
Avatar
andyq 2011-03-06, 3:10 5
Kurwa od II wojny to jest MOH a COD najlepszy był Modern Warfare. Potem niedorobione COD MW2 no i ostatnio COD Black OPS... KURWA to ostatnie to porażka.
I zjebali ją właśnie przez kretynów co im się II wojny chciało wszystkim chcieli na raz dogodzić (no a Wietnam dali gratis).
A poza tym jak bym chciał oglądać film wojenny to bym poszedł do kina. A tam więcej uwagi poświęcili na stworzenie filmików niż poprawienie grywalności.
I mam kurwa nauczkę nigdy więcej nie kupować gier jak jakiś frajer... lepiej jak na porządnego Polaka przystało ściągnąć je z internetu.
Zgłoś
Avatar
soqu1 2011-03-21, 14:16
Black Ops jest zjebana nie tylko przez II wojne, ale dlatego, ze wydana przez Tritech, a nie Activision
Zgłoś
Avatar
BiolyMurzin 2011-03-26, 10:47 2
@andyq

jak tak czytam te Twoje komentarze to się zastanawiam z jakiego drzewa Cie wystrugano... to jest zagadka, ale jedno wiem - ktoś niezły kawal drzewa spierdolił.

W życiu nie docenisz kupionej gry w sklepie. Nigdy także tej kwestii nie zrozumiesz.
Zgłoś
Avatar
andyq 2011-03-27, 3:01 1
BiolyMurzin napisał/a:

@andyq

jak tak czytam te Twoje komentarze to się zastanawiam z jakiego drzewa Cie wystrugano... to jest zagadka, ale jedno wiem - ktoś niezły kawal drzewa spierdolił.

W życiu nie docenisz kupionej gry w sklepie. Nigdy także tej kwestii nie zrozumiesz.


To byś się kolego zdziwił bo w przeciwieństwie do Ciebie nie posiadam nawet jednego pirata. Całą kolekcję kupiłem za ciężko zarobione pieniądze i właśnie chodzi o to że Black Ops nie było tego warte to po prostu dwie stówy wywalone do śmietnika.
Więc się po prostu odpierdol jeśli nie masz nic sensownego do napisania wracaj do stajenki może uda |Ci się nie spierdolić porządnego kawałka drewna. A w wolnej chwili pograj sobie w Black Ops oczywiście jak znajdziesz w internecie bo wątpię żebyś struganiem drewna na oryginał zarobił.
Zgłoś
Avatar
W................a 2011-03-27, 8:53
nastrog napisał/a:

fake



Nienawidząc tego słowa - nienawidzę Ciebie i Twojej rodziny.
Zgłoś
Avatar
alkoboy 2011-03-28, 12:54
zajebista fabuła nic sie nie dzieje i nagle bum
P.S.
sprzedam black opsa - tanio
mało śmigany - 1 raz zainstalowany
Zgłoś
Avatar
ksylen 2011-03-29, 15:16 2
Battlefield 3 wyjdzie i Infinity Ward zbankrutuje.
Zgłoś
Avatar
ptaqs 2011-03-29, 15:43
up
dokładnie, w tym roku nic bf3 nie da rady przebić, a audio-wizualnie będzie 5 razy lepszy od crysisa 2 który teraz wyszedł.
Zgłoś
Avatar
sawbur 2011-03-29, 16:00
soqu1 napisał/a:

Black Ops jest zjebana nie tylko przez II wojne, ale dlatego, ze wydana przez Tritech, a nie Activision



Coś ci się ostro pojebało.

Black Ops został wydany przez Activision, a Treyarch jest producentem. Co to w ogóle jest Tritech?
Zgłoś
Avatar
OMEN_666 2011-03-29, 19:06
Wypierdalajcie z tym odgrzewanym kotletem jakim jest COD MW3.Preorder BF 3 już dawno zamówiłem i wiem,że to będą dobrze wydane pieniądze.A ludzie od COD w tym roku znów wypuszczą kolejny bubel na starym silniku graficznym...Battlefield rządzi !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie