18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
chysek_litrusek 2013-10-10, 16:41 4
Kiedyś na sadolu przeczytałem dowcip"
Ekspedientka do klienta: nie mam wydać grosza
klient: no oki, tylko nie przepierdol go na głupoty.

Od tego czasu mi sie nie trafiłol, aby tak expediętka tak powiedziała.
no kurwa, przypadek?
Zgłoś
Avatar
Sutowendlin 2013-10-10, 16:52 19
Widzicie to czarny. Więc powinien wisieć.
Czy klientka zasłużyła na strzałą ? Raczej nie. Nie jej wina, że czarnej małpie nie mogła czegoś sprzedać czy wydać. Często tak jest, że niema grosika bo je po prostu wydaja. I dal was to może jest chuj ale ona takiej piździe co żałuje grosika musi wydać 2 lub 5 a nawet czasem 10 bo tak kurwa chce i chuj. I wiecie co się potem dzieje ? Kasjerka ma manko na koniec zmiany i musi podpisać kwit o potrąceniu z pensji. Ona traci nie sklep. Więc się zastanówcie na przyszłość czy chcecie ten grosik. Bo ten grosik weźmie ze sobą wielkiego kutasa który później zapnie was analnie w dupe bez smarowania. Lepiej go zostawić.
Nie, to nie są moje doświadczenia. To jest rzeczywistość. Nie bądźcie skąpymi kurwami bo zawsze tacy dostają prędzej czy później chuja w dupe. To jest karma.

A co do czarnucha krótka zmiana historii:.

Za nim stoję ja. Ekspedienta dostaje strzała. Widząc to uderzam czarnego w kręgi szyjne, dokładnie lekko nad piąty krąg. Czarny opada ale nie traci przytomności. Bo oto chodzi. Następnie dostaje kopa. Gdzie ? Na wątrobę ale nie jednego solidnego tylko kilka mniejszych. Niech nie pęknie ale niech go napierdala. Bokserzy wiedzą o co kaman. Następnie dostaje strzała w swój spierdolony pysk. Ale stwierdzam, że leżącego się nie bije więc podnoszę go za szmaty i stawiam przy ścianie ( stoi ? Stoi więc leżącego się nie bije traci tutaj sens). Dostaje strzała z rotacją dolną aby kość nosowa wyszła na wierzch. Następnie wykręcam mu prawą rękę ( tą którą uderzył ekspedientkę ) łamię w łokciu oraz w nadgarstku i wybijam w barku.
Tak załatwionego murzyna zostawiam i wychodzę.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
LeniwyPunkt 2013-10-10, 17:03 1
naćpane kodeiną gówno...
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-10-10, 17:50 45
@Sutowendlin
zacznij pisać scenariusze Sc-Fi do trudnych spraw
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2013-10-11, 12:51 12
@Sutowendlin = Bonus BGC
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-10-11, 14:36 73
Sutowendlin napisał/a:


Za nim stoję ja. Ekspedienta dostaje strzała. Widząc to uderzam czarnego w kręgi szyjne, dokładnie lekko nad piąty krąg. Czarny opada ale nie traci przytomności. Bo oto chodzi. Następnie dostaje kopa. Gdzie ? Na wątrobę ale nie jednego solidnego tylko kilka mniejszych. Niech nie pęknie ale niech go napierdala. Bokserzy wiedzą o co kaman. Następnie dostaje strzała w swój spierdolony pysk. Ale stwierdzam, że leżącego się nie bije więc podnoszę go za szmaty i stawiam przy ścianie ( stoi ? Stoi więc leżącego się nie bije traci tutaj sens). Dostaje strzała z rotacją dolną aby kość nosowa wyszła na wierzch. Następnie wykręcam mu prawą rękę ( tą którą uderzył ekspedientkę ) łamię w łokciu oraz w nadgarstku i wybijam w barku.
Tak załatwionego murzyna zostawiam i wychodzę.

Pozdrawiam.



Zgłoś
Avatar
gryzly123 2013-10-11, 14:37 1
Mi w berlin kebab do kebaba za 9,99zł nikt nie dawał grosika z dychy. Cztery razy. Za piątym razem pani na kasie się pyta czy może być grosika dłużna a ja na to, że nie. Dała pięć groszy, więc jesteśmy kwita
Zgłoś
Avatar
zodiacr 2013-10-11, 14:41 1
Swoją drogą to wpienia mnie strasznie to hasełko z grosikiem, zasranym obowiązkiem sprzedającego powinno być posiadanie monet każdego nominału w odpowiedniej ilości. A i tak się zdarza często, że taka baba jeszcze mnie prosi, żebym sam rozmienił w sklepie obok bo nie ma wydać. No kurwa ...
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-10-11, 14:44 2
Proponuije śmierć przed podpalenie. Jak zwykle czarne ścierwo
Zgłoś
Avatar
gustav665 2013-10-11, 14:54
o co chodzi z Zooey Deschanel na końcu?;s
Zgłoś
Avatar
Gryfiths 2013-10-11, 15:25
gustav665 napisał/a:

o co chodzi z Zooey Deschanel na końcu?;s



Podobno dorabia na kasie, przypadek?
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2013-10-11, 15:45 5
dlatego ceny powinny byc 'pelne' Jak dla mnie 4.99 a 5.00 nie ma roznicy, chyba, ze na serio 30% Polakow jest tak malo inteligentnych, ze patrza tylko na pierwsza cyfre z przodu.
Zgłoś
Avatar
davinci666 2013-10-11, 15:56
Może pani oddać w naturze ale przy pani urodzie potrwa to ze 2 miesiące
Zgłoś
Avatar
houseiniak 2013-10-11, 16:27
ja z nudów ostatnio stałem z bratem w kolejce 10 osób za nami cena 69.99 i czy może być winna grosika NIE i stałem i czekałem aż mni wyda 1 grosz poszła na zaplecze szukać aż po 3 min przyszła inna i z kasy wyjęła
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie